betabad

طاهرزاده: بنویسید بهروز رهبری فرد مرا کشت!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1440 ] - 7 روز پیش

طاهرزاده: بنویسید بهروز رهبری فرد مرا کشت!

بهنام طاهرزاده در خصوص حواشی بازی پیشکسوتان پرسپولیس و پیشکسوتان 98 گفت: بهروز نیاز به دلسوزی دارد تا با کمک خداوند به شرایط روحی بهتری دست پیدا کند. بهروز ره... 5 out of 5 based on 6 ratings.
طاهرزاده: بنویسید بهروز رهبری فرد مرا کشت!

بهنام طاهرزاده در خصوص حواشی بازی پیشکسوتان پرسپولیس و پیشکسوتان 98 گفت: بهروز نیاز به دلسوزی دارد تا با کمک خداوند به شرایط روحی بهتری دست پیدا کند. بهروز ره...

ارتش سرخ دات كام :

بهنام طاهرزاده در خصوص حواشی بازی پیشکسوتان پرسپولیس و پیشکسوتان 98 گفت: بهروز نیاز به دلسوزی دارد تا با کمک خداوند به شرایط روحی بهتری دست پیدا کند.

بهروز رهبری فرد دیروز مصاحبه تندی علیه علی پروین انجام داد و گفت با مشت به صورت بهنام طاهرزاده زده است! اما طاهرزاده در توضیح اتفاقات رخ داده گفت: وظیفه انسانی ماست به افرادی نظیر بهروز رهبری فرد کمک کنیم. من متوجه صحبت های او شدم به شدت برای شرایط روحی اش ناراحت هستم، چون دچار توهم شده و در عین حال ادب را زیر پا گذاشته و به پدر باشگاه پرسپولیس یعنی آقای علی پروین بی احترامی کرده است. اینکه رهبری فرد هر بار چند نفر را واسطه می کند و جلوی ما مقابل آقای پروین تعظیم می کند و می گوید نوکرتان بوده و هستم و فردایش در رسانه ها علیه علی آقا حرف می زند، خود گویای شرایط روحی و روانی رهبری فرد است.

طاهرزاده ادامه داد: آقای پروین هم دلش برای بهروز می سوزد و علی رغم خشونت عمدی او در جریان بازی به بچه ها گفت واکنش نشان ندهید. در واقع بهروز نیاز به دلسوزی دارد تا با کمک خداوند به شرایط روحی بهتری دست پیدا کند. به بقیه هم می گویم از او دلخور نشوند، چون گناه دارد و باید در حق بهروز ترحم کرد و از رسانه ها خواهش می کنیم بیشتر به او بها بدهند تا مجبور نباشد برای منتشر شدن اسم و عکس خودش مدام علیه دیگران مصاحبه کند و به قولی دعوای زرگری راه بیندازد. بهروز خیلی تلاش کرد بازیکن تراز اولی باشد، اما استعداد لازم را نداشت تا مثلاً به یک تیم معمولی یا حتی سطح پایین اروپایی برود. الان هم خودش را قاطی بازیکنان جام جهانی 98 کرده در حالی که به لیست 50 نفره هم دعوت نشد. این کمبود ها به او فشار می آورد و به خاطر همین می گویم گناه دارد و باید کمکش کرد. از طاهرزاده سؤال کردیم رهبری فرد با مشت به صورت شما زده است که در پاسخ گفت: قصد بی ادبی ندارم، اما اگر دستش نزدیک صورت من شده بود الان تا بازو در گچ بود، اما بنویسید بهروز زد من را کشت شاید این جوری جلوی چند نفر بتواند خودنمایی کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن