عرب: با انتخاب اعضای هیات مدیره هزینه هایمان را ارائه خواهیم داد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 570 ] - جمعه, 24 اسفند 1397
عرب: با انتخاب اعضای هیات مدیره هزینه هایمان را ارائه خواهیم داد

 سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: با انتخاب اعضای هیأت مدیره لیست هزینه ها واقدامات انجام شده در سه ماه اخیر را ارائه خواهیم کرد تا اعضای هیأت مدیره، اصحاب رس...

ارتش سرخ دات كام :

 سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: با انتخاب اعضای هیأت مدیره لیست هزینه ها واقدامات انجام شده در سه ماه اخیر را ارائه خواهیم کرد تا اعضای هیأت مدیره، اصحاب رسانه و هواداران در جریان اقدامات ما قرار بگیرند.

ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس که این روزها در سوئیس حضور دارد، در گفت وگویی گفت: ما در دو سه ماه گذشته با حداقل دریافتی موفق شدیم حداکثر پرداختی را داشته باشیم و از آنجایی که از ابتدای کارمان هدف ما شیشه ای کردن باشگاه پرسپولیس بود تا همه چیز شفاف و روشن باشد، به همین دلیل بعد از معرفی اعضای محترم هیأت مدیره لیست هزینه ها و اقداماتمان را به صورت جزئی و کامل در اختیار اعضای هیأت مدیره قرار می دهیم تا آن ها در جریان اقدامات انجام شده در سه ماه اخیر قرار گیرند.

وی ادامه داد: بعد از این که این لیست در اختیار اعضای هیأت مدیره قرار گرفت، سپس با هماهنگی های لازم این لیست را رسانه ای می کنیم تا خبرنگاران و هواداران در جریان کلیه اقدامات ما قرار بگیرند تا به شعارمان که همان شیشه ای کردن باشگاه و شفافیت است برسیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: در ماه های اخیر ما بدون ارکان اصلی باشگاه، اعم از اعضای هیأت مدیره، معاونین و قائم مقام باشگاه را تحویل گرفتیم و خوشبختانه به گونه ای کار کردیم که رضایت لازم از کار ما وجود دارد. ما موفق شدیم با حضور مشاوران و کارمندانی که در کنار ما بودند کار را جلو بردیم و روزهای سختی را پشت سیر گذاشتیم، اما امیدوارم با حضور اعضای هیأت مدیره بتوانیم در پیشبرد اهداف عالی باشگاه قدم های مثبتی برداریم.

در ماه های اخیر به دلیل شرایطی که گفتم فشار زیادی روی من قرار داشت و قطعا با تدبیر وزیر محترم ورزش و جوانان پس از انتخاب اعضای هیأت مدیره با شرایط بهتری کار خواهیم کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فرد
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن