قصه سرخابی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 866 ] - جمعه, 9 فروردین 1398
قصه سرخابی

بی گمان شهرآورد قرمز و آبی پایتخت شهر تهران و شاید بسیاری دیگری را شهرها را سرخابی می کند. شرایط دو تیم هم به گونه ای است که پیروزی نیاز اول هر دو تیم است زیر...

ارتش سرخ دات كام :

بی گمان شهرآورد قرمز و آبی پایتخت شهر تهران و شاید بسیاری دیگری را شهرها را سرخابی می کند. شرایط دو تیم هم به گونه ای است که پیروزی نیاز اول هر دو تیم است زیرا با توجه به وضعیت حریفان شکست و یا تساوی این دو تیم باعث خواهد شد که تیمهای تا رتبه های سوم و چهارم سقوط کنند.

 پرسپولیس و استقلال هر کدام با 12 پیروزی از 22 بازی قبل خودشان پای به این رقابت می گذارند و استقلالی ها دو شکست بیشتر و پرسپولیسی ها دو تساوی افزون تر به نسبت حریف سرشناسشان دارند. استقلالی ها سومین خط حمله برتر لیگ با 32 گل و بهترین خط تدافعی این رقابتها با 8 گل خورده را دارا هستند و پرسپولیسی ها دومین خط تدافعی لیگ با 10 گل خورده و چهارمین خط حمله با 27 گل زده را دارا هستند. البته پرسپولیسی ها با دومین گلزن برتر لیگ یعنی علیپور با 11 گل و حضور امید عالیشاه  بعنوان یکی از سه پاسور برتر گل تا حدی جبران کرده اند.

در درون دروازه دو تیم دو دروازه بان با روحیه و باتجربه حضور دارند. بیرانوند دروازه بانی است که پس از درخشش در جام جهانی تا حد زیادی اعتماد به نفس بالاتری دارد و رحمتی رهبر داخل زمین استقلال است .

خط دفاعی دو تیم به نوعی مکمل همدیگر هستند. قدرت دفاعی پرسپولیس در قلب و دو دفاع میانی اش شجاع و سیدجلال است و در دو دفاع کناری با نادری و شیری با کمبود تجربه درگیر است و استقلال در دفاع راست با وریا غفوری و در دفاع چپ با نورافکن صلابت بیشتری به نسبت قلب دفاعی دارد که با زوج دانشگر و منتظری کمی کند است
در خط میانی دو تیم با یک مربع بازی می کنند که دو ضلع آن قدرتی و دو ضلع دیگر خلاق و فانتزی هستند. نورالهی و کامیابی نیا به طور حتم باید مراقب پاتوسی و شجاعیان (اسماعیلی) باشند و روزبه چشمی (علی کریمی) و باقری هم به مصاف ترابی و رسن خواهند رفت.

نقطه اشتراک خط حمله استقلال و پرسپولیس منشا است که گفته است در این بازی دوست دارد خودش را به استقلالی ها ثابت کند و این در حالی است که بودیمر جانشین کروات او در پرسپولیس هم می آید تا در دربی گلزنی کند تا نشان دهد چرا باید جانشین منشا می شد. علیپور گلزن برتر پرسپولیس است که خیال دارد با گلزنی در این بازی محبوبیت خودش را افزایش و به صدر جدول گلزنان برسد. به نظر می رسد که یکی از میان  ایزما و اسماعیلی یا تبریزی بازیکن کناری منشا در خط حمله آبی ها باشد.

امید که شهرآوردی تماشائی و روزي هم در حضور خانواده ها برگزار شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن