تقابل ویژه دربی؛ انجمن هافبک های همه فن حریف

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1019 ] - جمعه, 9 فروردین 1398

تقابل ویژه دربی؛ انجمن هافبک های همه فن حریف

نبض دربی 10 فروردین در مرکز زمین می زند. در یک سوم میانی. جایی که استقلال و پرسپولیس با کلکسیونی از هافبک های همه فن حریف شان رودررو می شوند. 3+1 برای برانکو ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
تقابل ویژه دربی؛ انجمن هافبک های همه فن حریف

نبض دربی 10 فروردین در مرکز زمین می زند. در یک سوم میانی. جایی که استقلال و پرسپولیس با کلکسیونی از هافبک های همه فن حریف شان رودررو می شوند. 3+1 برای برانکو ...

ارتش سرخ دات كام :

نبض دربی 10 فروردین در مرکز زمین می زند. در یک سوم میانی. جایی که استقلال و پرسپولیس با کلکسیونی از هافبک های همه فن حریف شان رودررو می شوند.

3+1 برای برانکو
برانکو تیمش را با آرایش پایه 2-4-4 روانه زمین می کند. در این چیدمان، حضور کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی و بشار رسن در خط میانی احتمال بالایی دارد و برای نفر چهارم، کاندیداهای زیادی وجود دارند. پرسپولیس بعد از انتخاب نفر چهارم، هافبک های آلترناتیو خوبی روی نیمکت دارد که با حضور هرکدام شان می تواند ریتم بازی را تند یا کند کند. سروش رفیعی تکنیکی که سابقه زدن گل در دربی را دارد و گلزن ترین بازیکن پرسپولیس فعلی به استقلال است، سیامک نعمتی که جزو بهترین خریدهای پرسپولیس در دو فصل اخیر قلمداد می شود، مهدی ترابی به عنوان هافبکی که طلسم گل نزدنش به استقلال در جام حذفی شکسته و با سرعت و تکنیک و تغییر مسیرهایش می تواند از هر خط دفاعی عبور کند، امید عالیشاه که همیشه برابر استقلال جزو خوب ها بوده و حتی آدام همتی جوان که با تک گلش در این فصل، تفاوت و برتری 2 امتیازی پرسپولیس نسبت به رقبایی مانند استقلال و سپاهان را رقم زده است.

انتخاب های سخت شفر
شفر در این چند وقت اخیر، علاقه زیادی به قرار دادن یک مثلث در مرکز زمین پیدا کرده و استقلال را با آرایش 3-3-4 به مصاف رقبا می فرستد که البته احتمال تغییرش به 1-3-2-4 در دربی وجود دارد. حضور علی کریمی به عنوان ژنرال خط میانی، فرشید باقری به عنوان هافبک آزاد، آیاندا پاتوسی به عنوان مغز متفکر و فرشید اسماعیلی روی یکی از خطوط طولی تقریبا قطعی است. دست شفر روی نیمکت هم پر است؛ او می تواند روزبه چشمی را به عنوان هافبک دفاعی روانه زمین کند. طارق همام که به احتمال فراوان این بازی را از دست می دهد هافبک جنگجویی است که بر سر هر توپی با بازیکنان رقیب، دوئل می کند. محسن کریمی با سرعت بالایش می تواند در ضدحملات به کمک استقلال بیاید. داریوش شجاعیان هنوز به خوبی فصل قبل نشده ولی هرگز قابل چشم پوشی نیست به خصوص که با پیراهن استقلال در دربی، خودش را فصل قبل ثابت کرده و حتی رضا آذری جوان که عیار بالایش در این فصل بارها دیده شده است. به این جمع، می توان ایسما را هم اضافه کرد که دور از محوطه جریمه هم توانمند نشان داده است.

دوئل های نفر به نفر
مغز متفکر: بشار رسن و آیاندا پاتوسی
جنگجو: کمال کامیابی نیا و علی کریمی
طراح: احمد نوراللهی و فرشید باقری
فانتزی: سروش رفیعی و داریوش شجاعیان
سرعت: امید عالیشاه و ایسما
تعویض طلایی: سیامک نعمتی و محسن کریمی
چهره ویژه: مهدی ترابی و فرشید اسماعیلی


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن