حواشی دربی 89: پیش بینی یک مگس از دربی!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 647 ] - شنبه, 10 فروردین 1398

حواشی دربی 89: پیش بینی یک مگس از دربی!

 با توجه به اینکه بلیت دربی 89 از طریق سامانه اینترنتی به فروش می رسد اما بعضی از دلالان در حال فروش بلیت در ورزشگاه آزادی هستند. دربی 89 کمتر از دو ساعت... 5 out of 5 based on 2 ratings.
حواشی دربی 89: پیش بینی یک مگس از دربی!

 با توجه به اینکه بلیت دربی 89 از طریق سامانه اینترنتی به فروش می رسد اما بعضی از دلالان در حال فروش بلیت در ورزشگاه آزادی هستند. دربی 89 کمتر از دو ساعت...

ارتش سرخ دات كام :

 با توجه به اینکه بلیت دربی 89 از طریق سامانه اینترنتی به فروش می رسد اما بعضی از دلالان در حال فروش بلیت در ورزشگاه آزادی هستند.

دربی 89 کمتر از دو ساعت دیگر در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. این در حالی است که تعداد زیادی از هواداران با توجه به اینکه هیچ بلیتی در ورزشگاه به فروش نمی رسد بدون بلیت به ورزشگاه آزادی آمدند تا بتوانند راهی برای ورود به استادیوم پیدا کنند.

* از نکات قابل توجه می توان به کری هواداران استقلال و پرسپولیس اشاره کرد که با یک مگس زمانی که روی بلیت بازی و روی آرم استقلال نشسته بود تاکید کرد برنده دربی استقلال است.

* بسیاری از هواداران در محوطه ورزشگاه روی چمن نشسته اند تا بتوانند بلیت تهیه کنند. هیچ باجه بلیت فروشی در ورزشگاه فعال نیست و بعضی از افراد سودجو با توجه به اینکه معلوم نیست چگونه بلیت تهیه کردند در حال فروش بلیت هستند.

* نیروی انتظامی از طریق بلندگو به دنبال پراکنده کردن هوادارانی هستند که بدون بلیت به ورزشگاه آمدند و از آنها خواستند تا هر چه سریع تر ورزشگاه را ترک کنند.


* در بازار سیاه آنطور که هواداران با خبرنگار فارس صحبت کردند بلیت دربی 89 در بازار سیاه به مبلغ 150 هزار تومان به فروش رسیده است.

*گوینده زن استادیوم آزادی از چند ساعت قبل از شروع مسابقه آمارهایی را از بازی های گذشته دو تیم به تماشاگران ارائه کرد که بعضا واکنش های طرفداران دو تیم را در پی داشت.

*یک نوجوان در حال روپایی زدن با توپ های مختلف در وسط زمین است که با تشویق تماشاگران مواجه شد.

* اشکان خورشیدی و تیم داوری اش ساعت 14 وارد زمین شدند و ضمن بازبینی شرایط زمین و تور دروازه ها در کنار هم عکس یادگاری گرفتند.
مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق تغییرات مدیریتی باشگاه هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
تراکتور
تراکتور
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : بیژن حیدری
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن