پنجعلی: به برانکو خیلی اعتقاد دارم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 417 ] - شنبه, 10 فروردین 1398

پنجعلی: به برانکو خیلی اعتقاد دارم

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که بازیکنان نباید در دربی از باخت بترسند، چون ترس از باخت باعث می شود کیفیت بازی پایین بیاید. محمد پنجعلی پیش از شروع در... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پنجعلی: به برانکو خیلی اعتقاد دارم

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که بازیکنان نباید در دربی از باخت بترسند، چون ترس از باخت باعث می شود کیفیت بازی پایین بیاید. محمد پنجعلی پیش از شروع در...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که بازیکنان نباید در دربی از باخت بترسند، چون ترس از باخت باعث می شود کیفیت بازی پایین بیاید.

محمد پنجعلی پیش از شروع دربی 89 اظهار داشت: سال نو را به همه ی مردم و طرفداران فوتبال تبریک می گویم و به خاطر اتفاقات ناگوار و سیل هایی که پیش آمد، تسلیت می گویم. امیدوارم که مردم  سال خوبی داشته باشند.

وی درباره حساسیت های دربی 89 گفت: این حساسیت ها دو ساعت است. من فکر می کنم زیبایی فوتبال به این رقابت های سالم است و این باعث می شود که اجاق فوتبال همیشه گرم بماند. شما خبرنگاران هم انعکاس می دهید و باعث شادی مردم می شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیش بینی اش از نتیجه بازی عنوان کرد: دربی ها همیشه خوب نمی شود، چون بار روحی و روانی این بازی بالاست و بازیکن را اذیت می کند و کیفیت بازی پایین می آید، مگر اینکه یک گل زودهنگام به ثمر برسد.

پنجعلی درباره این موضوع که چه فاکتوری لازم است تا استقلال و پرسپولیس به پیروزی برسند، تصریح کرد: من فکر می کنم مسائل روحی و روانی خیلی مهم است، در این بازی به خاطر استرس، بازیکن از یک استپ ساده عاجز است. انعکاس این بازی خیلی بالاست و باعث می شود که کیفیت بازی بازیکنان پایین بیاید.

وی درباره این موضوع که در دربی هایی که بازی کرده، استرس داشته است، گفت: اگر شما یادتان باشد من در هجده قدم توپ را استپ و روی خودم خیلی کار می کردم. من به کار آقای برانکو خیلی اعتقاد دارم. او روی مسائل روحی و روانی خیلی خوب کار می کند. بازیکنان نباید در این بازی از باخت بترسند، چون ترس از باخت باعث می شود کیفیت بازی پایین بیاید.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن