پیروزی در دربی 89 با درخشش 8 و 9/ ارتش سرخ صدرنشین مطلق!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 747 ] - شنبه, 10 فروردین 1398

پیروزی در دربی 89 با درخشش 8 و 9/ ارتش سرخ صدرنشین مطلق!

دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال که هشتاد و نهمین دربی تاریخ دو تیم است، تا دقیقه 85 با برتری یک بر صفر پرسپولیس جریان دارد. در ادامه دیدارهای هفته بیست وسوم ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
پیروزی در دربی 89 با درخشش 8 و 9/ ارتش سرخ صدرنشین مطلق!

دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال که هشتاد و نهمین دربی تاریخ دو تیم است، تا دقیقه 85 با برتری یک بر صفر پرسپولیس جریان دارد. در ادامه دیدارهای هفته بیست وسوم ...

ارتش سرخ دات كام :

 دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال که هشتاد و نهمین دربی تاریخ دو تیم است، تا دقیقه 85 با برتری یک بر صفر پرسپولیس جریان دارد.

در ادامه دیدارهای هفته بیست وسوم رقابت های لیگ برتر فوتبال و در حساس ترین دیدار هفته دو تیم پرسپولیس و استقلال از ساعت 16 امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. سوت آغاز این دیدار توسط اشکان خورشیدی به صدا درآمد که برای نخستین بار قضاوت این دیدار را تجربه می کند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد نادری، مهدی شیری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، سروش رفیعی (2+90 - محسن ربیع خواه)، مهدی ترابی (85 - بشار رسن)، علی علیپور و ماریو بودیمیر (78 - سیامک نعمتی).
ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، میلاد زکی پور، پژمان منتظری، علی کریمی، فرشید باقری (69 - داریوش شجاعیان)، آیاندا پاتوسی، فرشید اسماعیلی (64 - محسن کریمی)، اسماعیل گونکالوس و گادوین منشا (78 - مرتضی تبریزی).

*تیم داوری
داور: اشکان خورشیدی
کمک ها: رضا سخندان و علی میرزابیگی
کمک داوران اضافی: محمدرضا اکبریان و محمدحسین زاهدی فرد
کمک داوران ویدئویی: علیرضا فغانی و محمدرضا منصوری
داور چهارم:آرمان اسعدی
ناظر داوری:فریدون اصفهانیان
کارت زرد: شجاع خلیل زاده، علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی و سیدجلال حسینی از پرسپولیس و میلاد زکی پور و علی کریمی از استقلال
سیستم ویدئویی داوری در این دیدار به صورت آفلاین به کار گرفته شده است. کولینا، رئیس کمیته داوران فیفا برای بازدید از این سیستم ویدئویی به تهران آمده و بر سیستم ویدئویی داوری این دیدار نظارت خواهد کرد تا در صورت تأیید، این سیستم در فوتبال ایران نیز به کار گرفته شود.

نیمه اول

دقیقه 5: ارسال پاتوسی از روی نقطه کرنر برای گادوین منشا، ضربه سر چکشی این بازیکن را به همراه داشت که علیرضا بیرانوند موفق به مهار توپ شد.

دقیقه 15: توپی که پاتوسی به سمت دروازه پرسپولیس ارسال کرده بود، در نهایت به پژمان منتظری رسید که ضربه این بازیکن برای باز شدن دروازه بیرانوند شدت کافی را نداشت تا دروازه بان سرخپوشان توپ را در اختیار بگیرد.

دقیقه 19: بار دیگر کرنر ارسالی از سوی پاتوسی برای استقلالی ها موقعیت گل ایجاد کرد که این بار ضربه سر فرشید باقری به اوت رفت.

دقیقه 21: مهدی ترابی کرنری که روی ارسال خودش به دست آمده بود را به محوطه شش قدم استقلال فرستاد تا احمد نوراللهی بدون مزاحم دروازه استقلال را باز کند.

دقیقه 23: حمله سریع استقلالی ها به پاتوسی ختم شد تا این بازیکن با ورود به محوطه جریمه شوت خود را به سمت دروازه شلیک کند، اما بازهم بیرانوند در مهار توپ موفق بود.

دقیقه 26: این بار نوبت پرسپولیسی ها بود تا بار دیگر به سمت دروازه استقلال حمله کنند. پاس سروش برای بودیمیر این مهاجم را در موقعیت گل قرار داد که بودیمیر با پاس عرضی قصد داشت علیپور را در موقعیت بهتری قرار بدهد، اما پاس بی دقت او پس از برخورد به مدافعان استقلال و سروش رفیعی، در اختیار مهدی رحمتی قرار گرفت.

دقیقه 29: محمد نادری در محوطه جریمه توپ را پیش می برد که پس از برخورد به پژمان منتظری سرنگون شد، اما داور مسابقه دستور به ادامه کار داد و اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه 30: سروش رفیعی از سمت چپ پس از چند حرکت تکنیکی پاس در عرضی را به محوطه جریمه ارسال کرد که پیش از رسیدن توپ به بازیکنان قرمزپوش، مدافعان استقلال توپ را دور کردند.

دقیقه 36: توپ پشت محوطه جریمه به احمد نوراللهی رسید که این بازیکن ضربه والی را به سمت دروازه استقلال شلیک کرد که مهدی رحمتی موفق به مهار توپ شد.

دقیقه 38: روی اشتباه شجاع خلیل زاده، استقلالی ها توسط گادوین منشا صاحب موقعیت دیگری شدند که شوت این مهاجم نیجریه ای از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه 42: تکل خطرناک کمال کامیابی نیا روی پای فرشید اسماعیلی یک پنالتی برای استقلال به دنبال داشت.

دقیقه 44: میلاد زکی پور از استقلال و شجاع خلیل زاده از پرسپولیس به دلیل درگیری، از اشکان خورشیدی کارت زرد دریافت کردند.

دقیقه 1+45: فرشید اسماعیلی قصد داشت با ضربه چیپ پنالتی را تبدیل به گل کند که توپ او از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 2+45: بیرانوند از داور بازی کارت زرد گرفت.

نیمه دوم
دقیقه 56: پس از اینکه خطای مهدی ترابی از سوی اشکان خورشیدی اعلام شد، این بازیکن به تصمیم داور اعتراض کرد که با کارت زرد جریمه شد. سیدجلال حسینی هم به دلیل اعتراض کارت زرد گرفت.

دقیقه 59: توپ ربایی سروش رفیعی در میانه میدان ضد حمله ای را برای پرسپولیسی ها فراهم کرد که علی کریمی با خطا روی این بازیکن و متوقف کردن این ضد حمله، از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 65: محسن کریمی پاسی به فرشید باقری در محوطه جریمه داد که این بازیکن هم می خواست با پاس عرضی پاتوسی را در موقعیت گلزنی قرار دهد، اما سیدجلال حسینی تن به کرنر داد.

دقیقه 82: علی علیپور با نفوذ از سمت چپ وارد محوطه جریمه استقلال شد و ضربه اش را به سمت دروازه شلیک کرد، اما توپ به کنار دروازه برخورد کرد و به اوت رفتو

دقیقه 90: کرنر برای استقلال به شکل خطرناکی از سوی پاتوسی روی دروازه پرسپولیس ارسال شد که در رفت و برگشت، مدافعان پرسپولیس توپ را تبدیل به ضد حمله کردند. سیامک نعمتی در ضد حمله توپ را تا محوطه جریمه استقلال پیش برد، اما در نهایت مرتضی تبریزی توانست توپ را بگیرد و از منطقه خطر دور کند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ناشناس
  ناشناس :
  تیم آبکی پایتخت باخت چون تخصصش تو آسیاس حالا ببینید چه بلایی سر الهلال میاره خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  با عرض درود وتبریک هم بمانسبت سال نو و هم این برد شیرین والبته
  تسلیت به همه هموطنان بخاطر سیلهای اخیر وابراز همدردی با داغ دیدگان وزخم خورده های این مدیریت جهادی!!!!
  همچنین عرض ادب واحترام به دوستانیکه گاهآ اظهار لطف میکنن وبنده راشرمنده خودشون..فداتون بشم.

  چقدر لذت بخش بود این پیروزی بعد از ده روز ناراحتی وافسردگی واشک ریختنهامون برای اینهمه مصیبت وبلا.
  اینهم عیدی برانکو و کادر فنی وهمه بازیکنان و بچه های زحمتکش تیم و باشگاه به هواداران سرخدلمون که دمشون گرم واقعا گل کاشتن.
  در دیگر خبرها که نظرات دوستانو میخوندم«گاهآ بازهم نیشو کنایه زدن به برانکو..خداوکیلی دست بردارید واز بازیکن سالاری و اینکه امید به بازگشت فلان بازیکن دارید وبرگرده و...تیم فصل قبل یادتونه که مدام میگفتین هیچی نمیشه وبعد دیدین که به فینال هم رسید.جون عزیزتون دست از غر زدن بردارید.نباشیم از آندسته هوادار که با یک برد طرفو میرسونن به خدا وبا یک باخت «چنان به زمینش میزنن که دیگه بلند نشه.
  مجددا تبریک وپوزش برای زیاده عرض خودم.

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن