حواشی دربی 89: شفر خواستار اخراج مدافع پرسپولیس شد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1139 ] - شنبه, 10 فروردین 1398
حواشی دربی 89: شفر خواستار اخراج مدافع پرسپولیس شد!

سرمربی تیم فوتبال استقلال خواستار اخراج مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هشتادونهمین دربی شهر تهران شد. نیمه دوم دربی 89 در شرایطی آغاز شد که حواشی پایانی ن...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال استقلال خواستار اخراج مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هشتادونهمین دربی شهر تهران شد.

نیمه دوم دربی 89 در شرایطی آغاز شد که حواشی پایانی نیمه اول تا حد زیادی فروکش کرد و به نوعی می شود حدس زد که مربیان دو تیم در رختکن به شاگردان خود تأکید کرده بودند که اعتراضات خود به داوری را کم کنند.

* در بین دو نیمه مرتضی تبریزی و داریوش شجاعیان در زمین مانده و مشغول گرم کردن بدن ها خود شدند.

* در دقیقه 58 بازی وینفر شفر، شجاعیان را صدا زد تا او را به میدان بفرستد، اما بعد از لحظاتی از تصمیم خود پشیمان شد و پنج دقیقه بعد محسن کریمی را به جای فرشید اسماعیلی به میدان فرستاد، این در شرایطی بود که شجاعیان همچنان در کنار زمین منتظر ورود به میدان بود و در نهایت در دقیقه 68 جانشین باقری مصدوم شد.

* شجاع خلیل زاده در دقیقه 59 توپ راهی اوت شده را به سمت هواداران استقلال شوت کرد و در این لحظه وینفر شفر و تمام نیمکت نشینان استقلال خواستار دادن کارت زرد دوم به شماره سه پرسپولیس شدند که البته داور این اعتقاد را نداشت.

* وقتی فرشید اسماعیلی جایش را به کریمی داد موقع نشستن روی نیمکت با اعتراض شدید چند هوادار استقلال بابت از دست دادن پنالتی مواجه شد.

* دقیقه 81 بازی سروش رفیعی در میانه زمین به زمین افتاد و در حالی که از درد به خود می پیچید خواستار توقف بازی بود در این لحظه بازیکنان استقلال به بازی ادامه دادند و پرسپولیسی ها با اعتراض خواستار رعایت بازی جوانمردانه شدند، تا این که شفر در کنار زمین از زکی زاده خواست توپ را به بیرون بزند و او این کار را انجام داد. در ادامه روزبه چشمی و هواداران استقلال به زکی زاده اعتراض کردند که چرا توپ را به بیرون زده و آنها اعتقاد داشتند رفیعی تمارض می کرد. قابل توجه این که رفیعی بعد از این که با برانکارد به بیرون منتقل شد سریعا به زمین برگشت و همین مسئله باعث اعتراض مجدد هواداران استقلال شد.

* دقایقی بعد شجاع خلیل زاده بود  که در محوطه پرسپولیس به زمین افتاد و داور بازی را متوقف کرد. در این زمان تماشاگران استقلال اعتقاد به وقت کشی بازیکنان پرسپولیس داشتند.

* در دقیقه 85 داور تابلوی تعویض را به نشانه بیرون آمدن ترابی و ورود بشار به میدان بلند کرد و هواداران پرسپولیس به شدت شماره 9 ملی پوش تیم شان را مورد تشویق قرار دادند.

* وینفر شفر در نیمه دوم بازی در کنار خط آرام و قرار نداشت و بارها به بالا و پایین می پرید و بی صبرانه منتظر به گل رسیدن تیمش بود.

* در دقایق پایانی بازی و با وجود این که داور چهار دقیقه وقت اضافه اعلام کرده بود هواداران پرسپولیس سرود پیروزی و قهرمانی سر دادند.

* با اعلام پایان بازی بازیکنان استقلال به زمین خوابیدند و نیمکت نشینان پرسپولیس نیز به سمت برانکو رفته و او را در آغوش گرفتند.

* در پایان مسابقه جیمی جامپ دوان دوان وارد زمین شد که در این لحظه مأموران نیروی انتظامی به موقع او را گرفته و به بیرون زمین بردند.

* هواداران استقلال قبل از سوت پایان مسابقه سریعاً ورزشگاه را ترک کردند، اما پرسپولیسی ها روی سکو مانده و به تشویق تیم شان به سبک ایسلندی پرداختند.

* هواداران پرسپولیس بعد از پیروزی تیم شان در دربی به شدت به تشویق برانکو پرداختند.

* هواداران استقلال در حالی که به شدت به فرشید اسماعیلی به خاطر از دست دادن پنالتی اعتراض داشتند, ورزشگاه را ترک کردند.

* بازیکنان پرسپولیس قبل از ورود به رختکن در کنار زمین با هواداران عکس سلفی گرفتند.

* با وجود اینکه جایگاهی برای مربیان مصاحبه مربیان دو تیم در نظر گرفته شده بود هر دو مربی بدون این که صحبت کنند، راهی رختکن شدند.

* یک هوادار پرسپولیس پس از پایان بازی با رفتن به داخل زمین قصد رفتن به سمت بیرانوند را داشت که ماموران جلوی این کار او را گرفتند.

* پس از سوت پایان بازی توسط داور، سروش رفیعی به سمت بازیکنان استقلال و حتی  نیمکت نشینان این تیم رفت و به آنها خسته نباشید گفت.

* هواداران پرسپولیس به تشویق ایسلندی پرداختند و به شدت برانکو ایوانکوویچ را تشویق کردند.

* فرشید باقری لنگان لنگان توسط یکی از بازیکنان به سمت رختکن رفت.

* شماری از هواداران استقلال علیه مهدی رحمتی شعار سر دادند.

* بازیکنان پرسپولیس پس از پایان بازی با هم عکس سلفی گرفتند.

* تعدادی از هواداران استقلال از شدت ناراحتی روی سکو نشسته و هنوز ورزشگاه آزادی را ترک نکرده اند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق تغییرات مدیریتی باشگاه هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
تراکتور
تراکتور
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : بیژن حیدری
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن