مظفری زاده: اعلام پنالتی تنها اشتباه خورشیدی بود

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1670 ] - شنبه, 10 فروردین 1398

مظفری زاده: اعلام پنالتی تنها اشتباه خورشیدی بود

سعید مظفری زاده معتقد است که اشکان خورشیدی و تیمش به خوبی از عهده قضاوت دربی 89 برآمده اند ولی اعلام پنالتی را تنها اشتباه خورشیدی می داند. دیدار دو تیم استقل... 5 out of 5 based on 2 ratings.
مظفری زاده: اعلام پنالتی تنها اشتباه خورشیدی بود

سعید مظفری زاده معتقد است که اشکان خورشیدی و تیمش به خوبی از عهده قضاوت دربی 89 برآمده اند ولی اعلام پنالتی را تنها اشتباه خورشیدی می داند. دیدار دو تیم استقل...

ارتش سرخ دات كام :

سعید مظفری زاده معتقد است که اشکان خورشیدی و تیمش به خوبی از عهده قضاوت دربی 89 برآمده اند ولی اعلام پنالتی را تنها اشتباه خورشیدی می داند.

دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس با تک گل احمد نوراللهی که روی ضربه کرنر به دست آمد، به سود شاگردان برانکو ایوانکوویچ خاتمه یافت.

پیش از دربی 89 صحبت های زیادی در مورد داور این مسابقه وجود داشت و در نهایت کمیته داوران تصمیم گرفت تا قضاوت این دیدار حساس را به اشکان خورشیدی بدهد که پیش تر دیدار تیم های تراکتورسازی و استقلال تهران را هم در تبریز سوت زده بود و آن دیدار هم با شکست یک بر صفر آبی پوشان خاتمه یافت.

سعید مظفری کارشناس داوری در گفتگویی پس از پایان دربی به نقد قضاوت خورشیدی پرداخته که در ادامه می خوانید. او معتقد است که در مجموع خورشیدی و تیمش از عهده این بازی برآمده اند.

دقیقه 23: دست منشا تصادفی به صورت خلیل زاده خورد که داور در این صحنه به درستی از کارت زرد استفاده کرد و نیازی به جریمه شخصی بازیکن وجود نداشت.

دقیقه 30: نادری طی نفوذی که به محوطه جریمه استقلال داشت، با تکل مدافع استقلال تعادل خودش را از دست داد؛ تصاویر تلویزیونی نشان می داد که این نادری بود که پای خود را به پای بازیکن استقلال زد و تعادلش از بین رفت. در واقع خطایی از طرف مدافع استقلال رخ نداد.

دقیقه 43: کمال کامیابی روی توپ فرشید اسماعیلی در محوطه جریمه تکل زد که تکل او در ابتدا به توپ برخورد کرد ولی در ادامه دو بازیکن با هم برخورد کردند. اسماعیلی در ادامه خودش را به زمین انداخت که البته من خطایی ندیدم؛ اما اشکان خورشیدی اعتقاد دیگری داشت و اعلام پنالتی کرد.

دقیقه 52: مدافع تیم استقلال توپ نادری را در محوطه جریمه زد که بار دیگر تعادل این بازیکن به هم خورد و تصمیم داور در ادامه بازی درست بود.

دقیقه 53: خطای بی ملاحظه پاتوسی روی سیدجلال می توانست یک کارت زرد را برای او به همراه داشته باشد که داور اعتقادی به این موضوع نداشت.

دقیقه 57: داور به درستی خطای ترابی را پشت محوطه جریمه اعلام کرد و اعتراض ترابی بی مورد بود که در ادامه داور به درستی به دلیل اعتراض به او کارت زرد نشان داد.

در مجموع هماهنگی خوبی میان خورشیدی و کمک های او در این مسابقه وجود داشت؛ بازی پربرخوردی بود ولی تیم داوری به خوبی توانستند این بازی را کنترل کنند. خصوصا در صحنه های درگیری به خوبی وارد عمل می شد و به خوبی بازی را مدیریت کردند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    بچه هم میتونه تشخیص بده سیمولیشن بود..خدا گذاشت تو کاسه ش..این تیم خدا پشتشه...نمیتونن زمینش بزنن..

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن