موفق ترین دربی باز لیگ برتر؛ پروفسور جادوگر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1398 ] - شنبه, 10 فروردین 1398

موفق ترین دربی باز لیگ برتر؛ پروفسور جادوگر

 پیروزی در دربی، شروع سال جدید را برای پرسپولیسی ها شیرین کرد. زمان ورود برانکو به این باشگاه، آن ها در دربی های لیگ برتری هم مثل مجموع دربی ها، کمتر از ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
موفق ترین دربی باز لیگ برتر؛ پروفسور جادوگر

 پیروزی در دربی، شروع سال جدید را برای پرسپولیسی ها شیرین کرد. زمان ورود برانکو به این باشگاه، آن ها در دربی های لیگ برتری هم مثل مجموع دربی ها، کمتر از ...

ارتش سرخ دات كام :

 پیروزی در دربی، شروع سال جدید را برای پرسپولیسی ها شیرین کرد. زمان ورود برانکو به این باشگاه، آن ها در دربی های لیگ برتری هم مثل مجموع دربی ها، کمتر از استقلال برده بودند اما حالا در لیگ برتر، یک برد بیشتر از رقیب سنتی شان دارند. برانکو خودش هم صاحب بیشترین پیروزی در دربی های لیگ برتری است.

تا قبل از نشستن برانکو روی نیمکت پرسپولیس، امیر قلعه نویی و پرویز مظلومی با 3برد در دربی، موفق ترین مربیان از زمان شروع لیگ برتر محسوب می شدند. تنها مربی پرسپولیس که دو بار در دربی سابقه پیروزی داشت، مصطفی دنیزلی بود. برانکو از همان ابتدا، دربی را با پیروزی آغاز کرد و فصل پیش، به رکورد سه برد قلعه نویی و مظلومی رسید. او امروز آن ها را هم پشت سر گذاشت و به تنهایی، با چهار برد موفق ترین دربی باز لیگ برتر شد.

در تاریخ دربی هم فقط علی پروین برای پرسپولیسی ها بیشتر از برانکو برد کسب کرده است. پس از پروین با 6پیروزی، آلن راجرز با چهار برد قرار داشت که برانکو به او رسید. حالا بعد از راجرز، برانکو نیاز به سال های بیشتری دارد تا به شش برد پروین برسد و سپس، به رکورد 7پیروزی پورحیدری روی نیمکت استقلال حمله کند. 4 برد در 9دربی، نشان می دهد اگر زمان کافی داشته باشد، شانس بالایی هم برای رسیدن به این رکوردها خواهد داشت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن