محمدخانی: دفاع پرسپولیس در دربی بی نقص عمل کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 592 ] - یکشنبه, 11 فروردین 1398
محمدخانی: دفاع پرسپولیس در دربی بی نقص عمل کرد

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: استقلال رو به بازی مستقیم آورد اما دفاع پرسپولیس بی نقص بود. ناصر محمدخانی در گفت وگویی، درمورد پیروزی پرسپولیس در درب...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: استقلال رو به بازی مستقیم آورد اما دفاع پرسپولیس بی نقص بود.

ناصر محمدخانی در گفت وگویی، درمورد پیروزی پرسپولیس در دربی 89 گفت: بازی خوبی بود و پرسپولیس توانست برنده شود. هر دو تیم عملکرد خوبی داشتند و پرسپولیس از موقعیت خود بهتر استفاده کرد. مساوی به درد هیچکدام از دو تیم نمی خورد. درنهایت پرسپولیس توانست فاصله اش را بیشتر کند و شرایطش را در جدول بهبود ببخشد. اگر پرسپولیس نتیجه نمی گرفت کارش سخت می شد.

وی افزود: خیلی دوست داشتم شوتی که احمدنوراللهی هم زد به گل تبدیل شود چرا که ضربه بسیار زیبایی بود اما سیدمهدی رحمتی به خوبی واکنش نشان داد و این توپ را دریافت کرد.

پیشکسوت پرسپولیس در ا رتباط با درگیری های زیادی که در بازی بوجود آمد تصریح کرد: متاسفانه اعتراض کردن در فوتبال ایران مد شده و تا داور خطا می گیرد همه اعتراض می کنند. هم تیم بدهکار و هم تیم طلبکار اعتراض می کنند و هر دو طرف روی سر داور می ریزند داور که تصمیمش را تغییر نمی دهد و من نمی دانم دلیل این اعتراض ها چیست.

محمدخانی در رابطه با اینکه کیفیت بازی در نیمه دوم افت کرد، گفت: به نظر من خیلی افت محسوسی اتفاق نیفتاد بازی متعادل بود و استقلال می خواست گل را جبران کند. پرسپولیس باید از فضای خالی پشت بازیکنان استقلال استفاده می کرد اما این اتفاق نیفتاد. استقلال هم در 15 دقیقه پایانی روی به ارسال های بلند آورد که کاملا بی استفاده بود چرا که خط دفاع پرسپولیس منظم و بی نقص بود و با مدیریت سیدجلال حسینی و حمایت بیرانوند از پشت همه توپ ها را دفع کردند.

وی در رابطه با اینکه توجهات در این بازی به منشا بود و عملکرد او را چطور دید تصریح کرد: منشا انگیزه زیادی داشت چرا که در نیم فصل اول عضو پرسپولیس بود او خیلی دوست داشت گلزنی کند اما این اتفاق نیفتاد. دفاع پرسپولیس روز کم اشتباهی را پشت سر گذاشت.

محمدخانی در پایان درمورد دو هفته آینده و رویارویی پرسپولیس مقابل سایپا و پیکان گفت: پیروزی در دربی شرایط پرسپولیس را از لحاظ روحی و روانی بالا می برد. پرسپولیس دو بازی بعدی خود را در تهران برگزار می کند و شرایطش بهتر است. آنها نباید نتیجه دو بازی بعدی را از دست بدهند و در این دیدار تا مسیرش را هموارتر کنند. پرسپولیس در دو بازی آینده می تواند شرایط خود را بهبود ببخشد. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن