علی بیرو؛ یک قدم تا عقاب های ایران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1649 ] - یکشنبه, 11 فروردین 1398

علی بیرو؛ یک قدم تا عقاب های ایران

علیرضا بیرانوند چند سیو بسیار خوب داشت و همچنین روی خروج ها مطمئن عمل کرد تا با ثبت یک کلین شیت دیگر، در آستانه رسیدن به رکورد ناصر حجازی و احمدرضا عابدزاده ق... 5 out of 5 based on 4 ratings.
علی بیرو؛ یک قدم تا عقاب های ایران

علیرضا بیرانوند چند سیو بسیار خوب داشت و همچنین روی خروج ها مطمئن عمل کرد تا با ثبت یک کلین شیت دیگر، در آستانه رسیدن به رکورد ناصر حجازی و احمدرضا عابدزاده ق...

ارتش سرخ دات كام :

علیرضا بیرانوند چند سیو بسیار خوب داشت و همچنین روی خروج ها مطمئن عمل کرد تا با ثبت یک کلین شیت دیگر، در آستانه رسیدن به رکورد ناصر حجازی و احمدرضا عابدزاده قرار بگیرد.

تیم پرسپولیس در حالی استقلال را شکست داد که بی تردید در این نتیجه علیرضا بیرانوند و مدافعان پرسپولیس نیز نقش پررنگی داشتند. مدافعان سرخپوش با ارائه نمایش کم نقص فردی و همچنین عملکرد قابل ستایش تیمی، مهاجمان پرتعداد استقلال را متوقف کردند و اجازه ندادند آن ها دروازه علیرضا بیرانوند را باز کنند.

اما بیرانوند نیز در جایگاه خود درخشان ظاهر شد. او در ابتدا چند موقعیت خطرناک استقلالی ها را مهار کرد و همچنین خروج های مطمئنی داشت. همه این ها باعث شدند تا در روزی که استقلال بیش از یک ساعت برای جبران گل نوراللهی تلاش کرد، ناکام زمین را ترک کند.

کلین شیت بیرانوند مقابل آبی ها، دوازدهمین کلین شیت او در لیگ هجدهم بود که باعث شد به رکورد سیدمهدی رحمتی در این فصل برسد و تنها فروزان را بالاتر از خود ببیند. بیرانوند که رحمتی را در بازی رودررو گرفت، حالا امیدوار است در دیدار با تراکتور نیز اختلاف با محسن فروزان از بین ببرد و همچون دو فصل گذشته آقای کلین شیت لیگ شود.

نکته مهم درباره بیرانوند اعتماد به نفس بالای اوست. وی خیلی خوب و بدون ترس از دروازه بیرون می آید و از قد و قامت بلندش استفاده می کند. علی بیرو همچنین در شروع مجددها نیز شجاع عمل می کند و با تمام ضعف هایش در این موضوع، یکی از بهترین های ایران و شاید آسیا است. البته در اوج گیری بیرانوند نمی توان از نقش رابطه خوبش با هواداران نیز گذر کرد.

بیرانوند که سال های قبل مشکلاتی با هواداران داشت، در تابستان با ماندن در پرسپولیس، دل آن ها را حسابی به دست آورد و در طول فصل نیز رابطه خوب با طرفداران پرسپولیس را حفظ کرد. روز گذشته وقتی گلر سرخ ها آرام ترین ضربات را نیز از استقلالی ها می گرفت، نیمی از سکوها به بهترین شکل او را تشویق می کردند تا فوتبال دوستان بیش از هر زمان دیگری به یاد دربی هایی با حضور احمدرضا عابدزاده بیفتند.

همین کلین شیت در دربی باعث شد تا بیرانوند به یک قدمی رکورد احمدرضا عابدزاده و ناصر حجازی برسد. این دو 5 کلین شیت در دربی داشتند و حالا اگر بیرانوند در پرسپولیس بماند و فصل بعد هم عملکردی این چنینی داشته باشد، به رکورد آن ها خواهد رسید.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن