راز هت تریک قهرمانی؛ 4 برد در تهران

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2458 ] - دوشنبه, 12 فروردین 1398

راز هت تریک قهرمانی؛ 4 برد در تهران

در صورتی که پرسپولیس 4 بازی در تهران را با پیروزی پشت سر بگذارد و مقابل تراکتور هم شکست نخورد، قطعا قهرمان لیگ خواهد شد. در فاصله 7 هفته تا پایان لیگ پرسپولیس... 5 out of 5 based on 6 ratings.
راز هت تریک قهرمانی؛ 4 برد در تهران

در صورتی که پرسپولیس 4 بازی در تهران را با پیروزی پشت سر بگذارد و مقابل تراکتور هم شکست نخورد، قطعا قهرمان لیگ خواهد شد. در فاصله 7 هفته تا پایان لیگ پرسپولیس...

ارتش سرخ دات كام :

در صورتی که پرسپولیس 4 بازی در تهران را با پیروزی پشت سر بگذارد و مقابل تراکتور هم شکست نخورد، قطعا قهرمان لیگ خواهد شد.

در فاصله 7 هفته تا پایان لیگ پرسپولیس با 48 امتیاز در صدر قرار دارد. قرمزپوشان پایتخت اکنون میانگین 2.08 وضعیت مطلوبی را تجربه می کنند و فرصت تکرار قهرمانی را نیز دارند اما هت تریک قهرمانی با چه فرمولی رقم می خورد؟

قرمزهای تهران در 7 هفته آینده، 4 بازی در تهران خواهند داشت. سه دیدار در آزادی برابر سایپا، سپاهان و ماشین سازی به همراه یک دیدار در شهر قدس مقابل پیکان. در صورتی که شاگردان برانکو ایوانکوویچ در این 4 بازی پیروز شوند 60 امتیازی خواهند شد.

اما از سوی یک دیگر یک بازی مهم برابر تراکتور نیز خواهند داشت که سرنوشت قهرمانی را مشخص می کند. باتوجه به وضعیت لیگ، اگر پرسپولیس علاوه بر برتری در 4 بازی تهران، مقابل تراکتور هم شکست نخورد، بی تردید فاتح هجدهمین دوره از لیگ خواهد شد.

در صورت رقم خوردن این دو اتفاق، پرسپولیسی ها 61 امتیازی می شوند. در 5 دوره قبلی که لیگ 16 تیمی شده، هیچ تیم نایب قهرمانی حتی 59 امتیاز هم کسب نکرده و به نوعی به دست آوردن 60 یا 61 امتیاز قهرمانی را تضمین می کند. البته شاگردان برانکو باید این نکته را هم در نظر داشته باشند که مقابل تراکتور و سپاهان بی شکست بمانند وگرنه قهرمانی شان به خطر می افتد.

البته حتی برتری مقابل 4 تیم ضعیف تر در خارج از خانه هم می تواند شرایط را به نفع پرسپولیس کند اما باتوجه به حمایت هواداران پرسپولیس در خانه و شرایط ویژه بازی های تهران، بازی های برگزار شده در پایتخت فرصت بهتری برای قهرمانی سرخ ها هستند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    مطمئن باشید پرسپولیس هم بازیها را میبره. به ترتیب پیکان، سایپا، ذوب آهن، سپاهان، تراکتور و ماشین سازی. بازی آخر با پارس هم مهم نیست. با توجه به بازیهای باقیمانده و برنامه بازیها، رقیب اصلی پرسپولیس برای قهرمانی، تراکتور است ولی 7 بازی باقیمانده همگی مهم و حیاتی هستند و باید پله پله برای قهرمانی جلو بریم و یکی یکی بازیها را ببریم.

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن