تقدیر و تشکر باشگاه از هواداران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 723 ] - دوشنبه, 12 فروردین 1398

تقدیر و تشکر باشگاه از هواداران

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای، از هواداران پرسپولیس به جهت حمایت های همه جانبه ای که از باشگاه و تیم خود داشتند تقدیر و تشکر کرد. باشگاه فره... 5 out of 5 based on 1 ratings.

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای، از هواداران پرسپولیس به جهت حمایت های همه جانبه ای که از باشگاه و تیم خود داشتند تقدیر و تشکر کرد.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس از هواداران خود تشکر کرد.

در متن این پیام آمده است؛

به یاری خداوند متعال، تیم فوتبال پرسپولیس شرایط آرمانی خود را با وجود تمام تنگناهایی که برای آن پیش آمد به دست آورده است.

آنچه این توفیق را ارزشمندتر می سازد این حقیقت است که همه عوامل با اتحاد، همدلی، اعتماد و انسجامی که ایجاد کردند باعث رقم خوردن آن شدند. رمز موفقیت پرسپولیس در سال های اخیر غیر از این نبوده است و هنگامی که از همه عوامل سخن می گوئیم، هواداران بخش تعیین کننده از آن هستند.

بسیاری از آنها که ادامه موفقیت های پرسپولیس را برنمی تابند و هر ابزار غیر متعارفی را علیه آن به کار می گیرند این حقیقت را دریافته اند و بارها شاهد بوده ایم که به اشکال و بهانه های مختلف آن را نشانه گرفته اند. هر مساله و مشکلی را چه کوچک و چه بزرگ، حتی مواردی که در کنترل باشگاه و تیم نبوده است را دستاویزی برای ایجاد تردید و بدبینی و اختلال در روابط بین هواداران با باشگاه، مدیریت، تیم، بازیکنان و حتی برانکو ایوانکوویچ کرده اند. متأسفانه در بعضی موارد این قبیل امور با نام پرسپولیس و حمایت از آن نیز انجام می شود.

حتی از اشتباهات سهوی داوران نیز برای ایجاد مشکل بین هواداران با تیم و باشگاه بهره برده اند.

آنها خوب می دانند هر زمان که در این مسیر موفق شوند کار پرسپولیس و هوادارانش را یکسره کرده اند. آنها می دانند فراز و نشیب در فوتبال اجتناب ناپذیر است ولی اگر این انسجام را در جریان یکی از این فرودها بر هم بزنند، فراز دوباره دشوار خواهد شد. تردیدی نیست که در آینده نیز با آزمون ها و اقدام های دیگر روبرو می شویم اما هواداران پرسپولیس هوشیاری خود را ثابت کرده اند که پرسپولیس امروز در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و با تمام فشارها برای قهرمانی و در واقع برای هوادارانش می جنگد.

سرخپوشان با تکیه بر همین حمایت ها عزم خود را برای لیگ برتر، لیگ قهرمانان و جام حذفی جزم کرده اند و چه کسی نمی داند که اگر مقهور اشتباهات سهوی داوری نشده بودیم اکنون در آسیا هم در صدر جدول گروه خود قرار داشتیم.

باشگاه پرسپولیس همواره قدردانی و سپاس خود را نسبت به هواداران اعلام داشته است و حضور پرشور شما سرمایه های واقعی پرسپولیس برای دربی و تشویق هایتان فقط بهانه ای است برای اینکه سپاس دوباره خود را با خضوع نسبت به هواداران و تماشاگران که به شکل های گوناگون از سکوها و شبکه های اجتماعی گرفته تا در رسانه های محترم حضور و ظهور دارد، اعلام داریم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن