رکورد بیرانوند؛ چهارمین گلر تاریخ لیگ برتر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1691 ] - دوشنبه, 12 فروردین 1398

رکورد بیرانوند؛ چهارمین گلر تاریخ لیگ برتر

در کنار آمارها و رکوردهایی که در دربی اخیر ثبت شد یک جابه جایی نیز در جدول رکوردداران تاریخ کلین شیت لیگ برتر رخ داد و علیرضا بیرانوند با پیشی گرفتن از شهاب گ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
رکورد بیرانوند؛ چهارمین گلر تاریخ لیگ برتر

در کنار آمارها و رکوردهایی که در دربی اخیر ثبت شد یک جابه جایی نیز در جدول رکوردداران تاریخ کلین شیت لیگ برتر رخ داد و علیرضا بیرانوند با پیشی گرفتن از شهاب گ...

ارتش سرخ دات كام :

در کنار آمارها و رکوردهایی که در دربی اخیر ثبت شد یک جابه جایی نیز در جدول رکوردداران تاریخ کلین شیت لیگ برتر رخ داد و علیرضا بیرانوند با پیشی گرفتن از شهاب گردان به تنهایی در رده چهارم بیشترین تعداد کلین شیت در تاریخ لیگ برتر قرار گرفت.

شهاب گردان و علیرضا بیرانوند تا پیش از این هفته با 75 کلین شیت با هم برابر بودند. دروازه بان صنعت نفت در دیدار با ذوب آهن 2 گل دریافت کرد ولی علیرضا بیرانوند یک بار دیگر دروازه اش را برابر استقلال بسته نگه داشت تا با 76 کلین شیت جایگاه چهارم را به خود اختصاص دهد. سید مهدی رحمتی، رحمان احمدی و سوشا مکانی 3 دروازه بانی هستند که بالاتر از بیرانوند به ترتیب در رتبه های اول تا سوم جای دارند و گلر شماره یک تیم ملی در ادامه رکوردشکنی هایش می تواند به رکورد این دروازه بانها برسد.

علیرضا بیرانوند درمجموع 138 بازی موفق به ثبت چنین آماری شد. این دروازه بان با دریافت فقط 0.6 گل در هر بازی بهترین آمار را در تاریخ لیگ برتر دارد. بیرانوند دوران حرفه ای خود را از لیگ دوازدهم در نفت تهران آغاز کرد و از لیگ شانزدهم به پرسپولیس پیوست و در 2 دوره قبلی لیگ، رکورددار بیشترین کلین شیت فصل شد. این فصل اما با 5 بازی کمتر نسب به فروزان یک کلین شیت کمتر از این دروازه بان دارد.

بیرانوند بیشترین کلین شیت خود را برابر استقلال ثبت کرده است و در 11 بازی برابر این تیم 8 بار دروازه اش را بسته نگه داشته است. این دروازه بان تاکنون برابر 26 تیم مختلف در لیگ بازی کرده و تنها در مصاف با نساجی مازنداران که فقط یک بار مقابل آن قرار گرفته، موفق به کلین شیت نشده است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن