تقدیر باشگاه از حمایت های پیشکسوتان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 910 ] - دوشنبه, 12 فروردین 1398

تقدیر باشگاه از حمایت های پیشکسوتان

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، با صدور پیامی از پیشکسوتان پرسپولیس به دلیل حمایت هایی که از سرخپوشان و باشگاه دارند تشکر و قدردانی کرد. مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
تقدیر باشگاه از حمایت های پیشکسوتان

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، با صدور پیامی از پیشکسوتان پرسپولیس به دلیل حمایت هایی که از سرخپوشان و باشگاه دارند تشکر و قدردانی کرد. مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ا...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، با صدور پیامی از پیشکسوتان پرسپولیس به دلیل حمایت هایی که از سرخپوشان و باشگاه دارند تشکر و قدردانی کرد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از پیشکسوتان سرخپوشان قدرانی کرد.

در این پیام آمده است:

یکی از دشواری های شیرین کار در پرسپولیس این است که در کنار ده ها میلیون هوادار، نگاه های نافذ و امیدوار بسیاری از چهره های فاخر و نامدار فوتبال ایران به آن و نتایجی که کسب می شود دوخته شده است.

پیشکسوتان پرسپولیس که تعصب عمیق آنها بر کسی پوشیده نیست، شایسته اند که از بازی های تیم محبوبشان لذت ببرند و این بی تردید بدون حمایت های خود آنها میسر نخواهد بود. این حمایت ها از باشگاه و تیم را همواره احساس کرده ایم و وظیفه خود می دانیم تقدیر و سپاس خود را اعلام کنیم.

در این میان حرکت ستودنی که روز یک شنبه از سوی تعدادی از افتخارسازان تاریخ پرسپولیس در دهه های مختلف در ورزشگاه شهید کاظمی صورت گرفت، نمادی از این همراهی و مودت نسل قدیم با نسل جدیدی است که تلاش می کند میراث دار شایسته ای باشد و پرچم پرسپولیس را برافراشته نگه دارد.

در بخش دیگری از این پیام آمده است؛

اقدام جمعی از پیشکسوتان عزیز با حضور در محل تمرین بیانگر بزرگواری و طبع بلند جامعه پیشکسوتان پرسپولیس است که پیش از این با حمایت ها در محافل گوناگون، رسانه ها و شبکه های اجتماعی نمود داشته است و ادامه آن تعیین کننده بوده است. این فضا نشان می دهد پرسپولیس خانواده متحد است.

تیم های فوتبال در بالاترین سطوح نیز در معرض فراز و نشیب ها قرار دارند و حمایت پیشکسوتان و هواداران در روزهای سخت و بحرانی که تیم و باشگاه آماج حاشیه ها و انتقادها قرار می گیرد نقش مهمی در ایجاد انرژی و انگیزه دارد.

بار دیگر ضمن ابلاغ سپاس و قدردانی خود به پیشکسوتان، بابت زحماتی که برای پرسپولیس کشیده اند، درخواست می کنیم در همه حال پرسپولیس را از حمایت و یاری خود بهره مند سازند.

به امید و یاری خدا با بهره مندی از این حمایت ها بتوانیم با غلبه بر تمام موانع طبیعی و غیر طبیعی، بار دیگر خوشحالی ایشان را رقم بزنیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن