حسینی: مسیر سختی تا انتهای لیگ در پیش داریم

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 894 ] - سه شنبه, 13 فروردین 1398

حسینی: مسیر سختی تا انتهای لیگ در پیش داریم

کاپیتان پرسپولیس در مورد شرایط تیمش پس از برد در دربی صحبت کرد. کاپیتان پرسپولیس در خصوص شرایط تیم بعد از برد دربی گفت: شکی نیست که این پیروزی بزرگی برای تیم ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
حسینی: مسیر سختی تا انتهای لیگ در پیش داریم

کاپیتان پرسپولیس در مورد شرایط تیمش پس از برد در دربی صحبت کرد. کاپیتان پرسپولیس در خصوص شرایط تیم بعد از برد دربی گفت: شکی نیست که این پیروزی بزرگی برای تیم ...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان پرسپولیس در مورد شرایط تیمش پس از برد در دربی صحبت کرد.

کاپیتان پرسپولیس در خصوص شرایط تیم بعد از برد دربی گفت: شکی نیست که این پیروزی بزرگی برای تیم بود و خوشنودیم که هواداران خوشحال هستند. ما برای دستیابی به امتیاز و راضی نگه داشتن هواداران تلاش زیادی داشتیم و تمرینات مناسبی را علیرغم مشکل زمین و ... زیر نظر کادرفنی پشت سر گذاشتیم.

وی ادامه داد: همانطور که امروز هم دیدید زمین تمرینی شرایط صد درصدی برای تمرین مناسب نداشت اما بازیکنان بدون توجه به هر مشکلی که در مسیر قرار دارد، برای هدف بزرگ تیم تلاش می کنند. ما هنوز دیدارهای بزرگی پیش رو داریم. نباید در باد پیروزی دربی بمانیم و اکنون زمان آن است که هواداران بیشتر از قبل کنارمان باشند. اگر امتیازی در دیدارهای آتی از دست دهیم و تیم برای رسیدن به قهرمانی با مشکل مواجه شود دیگر پیروزی مقابل استقلال هم ارزش امتیازی خود را از دست می دهد. بنابراین با بازیکنان با تجربه ای که در اختیار داریم در تلاش خواهیم بود تا برای جدال های حساس بعدی نیز با تمام توان و تمرکز آماده باشیم.

وی درباره حواشی دربی و درگیری های شکل گرفته گفت: جا دارد از هواداران هر دو تیم بابت رفتار مناسبی که از خود به نمایش گذاشتند تشکر کنم. بهرحال این یک بازی مهم است و برای هواداران هر دو تیم از ارزش بالایی برخوردار است و فشار زیادی روی بازیکنان می گذارد. هر لحظه امکان دارد مشکلی به وجود بیاید و چه خوب است که بتوانیم در آن لحظه کنترل داشته باشیم تا به داور برای انجام بازی کمک کنیم. من می گویم اما بهرحال یک بازی پرفشار و پر استرس است و ممکن است خودم هم این مشکل را داشته باشم. با این حال مشکل زیادی نبود و هر دو تیم تلاش داشتند تا به نتیجه برسند و این درگیری ها هم طبیعی بود.

مدافع باتجربه پرسپولیس درباره بسته ماندن دروازه این تیم و رکورد جالبی که در دیدارهای دربی از خود به جا گذاشته نیز گفت: ما یک تیم هستیم و هر نتیجه ای که کسب شود متعلق به کل تیم از کسانی که داخل زمین هستند تا کسانی که از بیرون حمایت می کنند در آن نقش دارند. خوشحالی من هم بابت تیم است و اینکه تلاش مان نتیجه داد و در ابتدای سال توانستیم هواداران را خوشحال کنیم. این بازی اما تمام شده و فرصت زیادی برای خوشحالی نداریم و باید مسیر را ادامه دهیم.

سیدجلال درباره انتقادی که بابت اعتراضات او و دیگر بازیکنان صورت گرفته نیز گفت: ابتدا باید بگویم که خوشحالم بابت اینکه بازوبند پرافتخار تیم پرسپولیس را بر بازو دارم و مسوولیت بزرگی بر گردن بنده است. بازوبندی که بزرگان پرافتخار باشگاه آن را به بازو داشتند و اکنون به صورت امانت در اختیار بنده است. کاملا به شرایط سخت و این مسوولیت بزرگ آگاه هستم و یک تاریخ بزرگ پشت سر این پیراهن و لوگو و بازوبند است. تاریخی به بزرگی افتخارآفرینان فوتبال ایران و اسطوره ها. هوادارانی که با تمام مشکلات کنار تیم ماندند و این پرچم را سرپا نگه داشتند. وقتی به این مسائل نگاه می کنم متوجه مسوولیت بزرگی که به خاطر اسطوره های باشگاه و هواداران از هر قشری هستند می شوم. ما تمرین میکنیم و تمام مشکلات را به جان می خریم تا لبخند و شادمان باشند و برخی اوقات مسائلی رخ می دهد که تیم را در مشکل قرار می دهد و طبیعی است که باید از آن دفاع کنیم. هیچ وقت اما در میان اعتراضات بی احترامی نکردم و همواره علیرغم مشکلاتی که پیش می آمد نیز برای داوران احترام قائل بودم و این مساله را درک می کنم که آنها هم مثل بازیکنان و حتی مربیان امکان دارد یک جایی اشتباه کنند. متوجه این مسائل نمی شوم که می گویند چرا برای احقاق حق تیم و چند میلیون هوادار که با تمام مشکلات هیچ وقت از حمایت از تیم دست برنداشته اند نمی شوم. ما یک تیم بزرگ هستیم تمام بازیکنان به این موضوع آگاه هستند و به همین خاطر با تمام مشکلات برای موفقیت تیم از هیچ تلاشی کوتاهی نمی کنند.د

وی درباره بازی های حساس تیم در لیگ برتر و همچنین آسیا گفت: چیزی به پایان فصل نمانده. راه سختی را تا به اینجا دنبال کرده ایم و اکنون مسیری است که باید برای نهایی شدن موفقیت و رسیدن به هدف دنبال کنیم. دو بازی تا قهرمانی جام حذفی، 7 دیدار تا پایان لیگ برتر و رسیدن دوباره به قهرمانی و 4 بازی هم برای صعود در آسیا. ما هیچ وقت از هدف مان کوتاه نمی آیم و برای لحظه به لحظه آن تلاش می کنیم تا بعد حسرت نخوریم. در کنار هواداران ما بزرگترین انگیزه را برای موفقیت ها و قهرمانی های بیشتر داریم و از آنها می خواهیم در این دیدارهای پایانی بیشتر و متحدتر کنارمان باشند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    انشالله با کمک خدا و هوادارن به موفقیت می رسیم..البته بعضی تیم ها مث سپاهان و ..هر بازی یک پنالتی نمیر دارند..من ماندم آقای قلعه نوعی که مظلون نمایی میکنه کاش یکی پیدا شه در بیاره چند پنالتی براشون گرفتن..همین کیروش با پنالتی زدن به بالای جدول آمده تازه دوتام خراب کرده..من این چند بازی آخرو دیدم حداقل چهر تای آخر شهباززاده هر بازی روش پنالتی گرفتن.با فولاد با همین نفت مسجد سلیمان و ب5د فولاد..با مساجی رفت یادمه دو به دو بودن الکی خودش رو زمین زد 3به 2 نساجی رو زدن..همین نفت سانتر شده خورده دست کولیبالی پنالتی.بعد بازی پرسپولیس شوت مستقیم داره میره تو دروازه یارو به دستش خورده جلو گل شدن رو گرفته پنالتی اخراجه داور اعتقادی نداره..الان یه فیلمی شده توپ رو مدافع با دست میزنه لحظه آخر دستش رو میکشه کاملا آگاهانه ارجاع به دربی که وریا غفوری با دست زد دستش.رو کشید عقب داور میگه نه عمدی نبوده دستش رو سریع کشیده حالا هم مد شده توم رو با دست میزنن بهد برخورد سریع دست و عقب میکشن ..یعنی داور این شده ملاکش خورده دست دفاع دست رو کشید عقب دیگه عمدی نبوده!!!!کاش خبرنگارا که به 6ر بحث بی ارزشی می پردازن. یه مسول داوری رو بیارن توضیح بده.. چون الان دفاع ها فهمیدن و فیلم بازی میکنن..
  • بهرام عظیمی
    بهرام عظیمی :
    حضور هواداران در بازی با پیکان از نون شب واجب تر است

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن