سیر تا پیاز ماجرای طلب برانکو؛ توافق انجام شد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1752 ] - چهارشنبه, 14 فروردین 1398

سیر تا پیاز ماجرای طلب برانکو؛ توافق انجام شد!

سرمربی کروات پرسپولیس همچنان برای دریافت مطالباتش از این باشگاه با چالش مواجه است و وعده جدیدی را دریافت کرده. سرمربی کروات سرخپوشان که پیش از ترک ایران در تع... 5 out of 5 based on 10 ratings.
سیر تا پیاز ماجرای طلب برانکو؛ توافق انجام شد!

سرمربی کروات پرسپولیس همچنان برای دریافت مطالباتش از این باشگاه با چالش مواجه است و وعده جدیدی را دریافت کرده. سرمربی کروات سرخپوشان که پیش از ترک ایران در تع...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی کروات پرسپولیس همچنان برای دریافت مطالباتش از این باشگاه با چالش مواجه است و وعده جدیدی را دریافت کرده.

سرمربی کروات سرخپوشان که پیش از ترک ایران در تعطیلات سال نو به شدت بابت عدم دریافت مطالباتش موضع خود را طی نامه ای به باشگاه اعلام کرده بود، در بازگشت به تهران نیز نتوانست به حق و حقوق خود تا این لحظه دست یابد.

خزانه خالی باشگاه و البته هزینه های جاری باشگاه که طی دو دیدار آتی خارج از خانه مقابل الاهلی عربستان شرایط را برای آنها سخت تر خواهد کرد، باعث شده تا مدیران تیم به دنبال راهی برای تفاهم با سرمربی موفق خود باشند.

در این زمینه بزرگترین منبع آنها قسط پایانی اسپانسر است که باید اردیبهشت ماه پرداخت شود.

پرسپولیس که برخلاف همتای خود در باشگاه رقیب این منبع درآمدی را در اردیبهشت پیش خور نکرده، امیدوار به دریافت آن است تا مشکلات مالی خود و خصوصا مطالبات کادرفنی و برانکو ایوانکوویچ که اکنون ششمین ماه بدون دریافت دستمزد را پشت سر می گذارد را پرداخت کند. مدیران باشگاه در جلسه ای به همین منظور با برانکو برای صبر تا آن مقطع به توافق دست یافته اند.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس در توافق با فدراسیون به دنبال دریافت حق حضور بازیکنانش در اردوی تیم ملی اژ طریق فیفا است که این مبلغ نیز می تواند در این شرایط مشکلات بزرگی را مرتفع کند هرچند با تحریم های بانکی که فدراسیون با آن مواجه است هنوز راه حلی برای دریافت آن یافت نشده تا قسط پایانی سرمربی سابق خود (کارلوس کی روش) را نیز پرداخت کند.

با تمام این شرایط برانکو باید در انتظار این اتفاق باشد تا مدیران جدید هرچه زودتر مشکلات مالی تیم که به زودی سررسید جدید مطالبات بازیکنان را نیز در پی خواهد داشت، برطرف کنند. موضوعی که با توجه به مشکلات اقتصادی که کشور با آن دست و پنجه نرم می کند، نیازمند تدبیر بزرگ تری از سوی مدیران تیم علاوه بر قراردادهای کنونی با اسپانسر پیامکی خواهد بود.

ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس در این خصوص به خبرنگار ما می گوید: ما مطالباتی اکنون از فیفا داریم و بر این اساس به دنبال دریافت آن و پرداخت به آقای برانکو هستیم. با توجه به نامه آقای برانکو به باشگاه پیش از عید، ما از فدراسیون خواستیم تا مطالبات ما را از منبع فیفا دریافت دریافت کند اما تا به این لحظه موفق نبوده اند. ما نیز چون حساب ارزی نداشتیم، نتوانستیم پول را مستقیم دریافت کنیم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم این پول به صورت مستقیم برای هزینه های ارزی هزینه شود بهتر خواهد بود.

وی ادامه داد: ما حساب کردیم از این ارز می توانیم استفاده بهینه ای کنیم. به این نتیجه رسیدیم که بخش عمده ای از این پول را به آقای برانکو بدهیم. ما طی دو فقره نامه درخواست مجزای 400 هزار دلاری و 170 هزار دلاری برای پرداخت مطالبات برانکو داشتیم. مابقی این پول را نیز برای دو بازیکن دیگری که حکم دریافت کرده اند و باید مطالبات شان پرداخت شود در نظر گرفتیم.

عرب در ادامه توضیحاتش گفت: ما همچنان امیدواریم که این اتفاق بیفتد. آقای تاج شفاها قول مثبتی دادند که این اتفاق بیفتد و این پول ای اف سی به حساب بدهی های ما واریز شود. هر دو نامه هم که به انگلیسی و از سوی فدراسیون برای فیفا ارسال شده بود ، رونوشت آن را برای آقای برانکو فرستادیم تا در جریان اتفاقات باشد. ما در خصوص مطالباتی که ایشان دارند ودر نامه ای پیش از سال نوی خواهان مشخص شدن تکلیف آن شده بودند، ابتدا منتظر پاسخی از سوی فیفا برای پرداخت این مطالبات خودمان هستیم و در وهله دوم اگر پاسخ مثبتی دریافت نکردیم بلافاصله از منابع دیگری باید آن را تامین کنیم و در اختیار سرمربی قرار دهیم. امیدواری بزرگ ما این است که این پول از طریق حساب ارزی فیفا به حساب ایشان واریز شود.

مدیرعامل پرسپولیس در واکنش به اینکه گفته می شود فیفا به این درخواست پرسپولیس با توجه به شائبه پولشویی پاسخ منفی داده است گفت: نه، تاکنون جوابی از فیفا دریافت نکرده ایم و آنها هیچ واکنشی نداشته اند. فدراسیون به ما قول مثبت داده است و گفته چون درخواست حقوق مربی را در این نامه ذکر کرده اید احتمال اجرا شدن آن زیاد خواهد بود. با توجه به اینکه سرمربی تیم خارجی است و قرارداد نیز ارزی است مشکلی نخواهد بود و ما نیز درخواست کردیم پول به حساب مربی مان واریز شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن