شمارش معکوس علیپور؛ 4 گل تا طارمی!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 746 ] - پنجشنبه, 15 فروردین 1398

شمارش معکوس علیپور؛ 4 گل تا طارمی!

علی علیپور امیدوار است در فصل جاری با زدن 4 گل لیگ برتری دیگر، به بهترین گلزن سرخ ها در تاریخ لیگ برتر تبدیل شود. سرخپوشان پایتخت در چند فصل اخیر همیشه آقای گ... 4 out of 5 based on 4 ratings.
شمارش معکوس علیپور؛ 4 گل تا طارمی!

علی علیپور امیدوار است در فصل جاری با زدن 4 گل لیگ برتری دیگر، به بهترین گلزن سرخ ها در تاریخ لیگ برتر تبدیل شود. سرخپوشان پایتخت در چند فصل اخیر همیشه آقای گ...

ارتش سرخ دات كام :

علی علیپور امیدوار است در فصل جاری با زدن 4 گل لیگ برتری دیگر، به بهترین گلزن سرخ ها در تاریخ لیگ برتر تبدیل شود.

سرخپوشان پایتخت در چند فصل اخیر همیشه آقای گل فوتبال ایران را در اختیار داشته اند. از کفش طلای مهدی طارمی در لیگ پانزدهم تا درخشش اعجاب انگیز علیپور در فصل گذشته، همیشه در این سال ها آقای گل ها پرسپولیسی بوده اند اما در این بین جنگ داخلی جالبی نیز بین بازیکنان پرسپولیس برای کسب عنوان بهترین گلزن لیگ برتری باشگاه وجود داشته است.

پس از سال ها صدرنشینی جواد کاظمیان، مهدی طارمی در لیگ شانزدهم موفق شد رکورد او را بشکند. طارمی پس از شکستن رکورد 30 گل کاظمیان، 14 گل دیگر هم زد تا با 45 گل صدرنشین بلامنازع این جدول باشد.

اما بعد از محرومیت و جدایی طارمی، علی علیپور موفق شد در قامت یک گلزن ظاهر شود. او که 2 گل در لیگ چهاردهم، 5 گل در لیگ پانزدهم و 4 گل در لیگ شانزدهم زده بود، 19 بار در لیگ هفدهم موفق به گلزنی شد تا بهترین آقای گل سرخ ها لقب بگیرد.

او این فصل هم 11 گل به ثمر رسانده تا در مجموع با 41 گل در پشت سر طارمی باشد. حال اگر مهاجم شماره 70 قرمزها تا پایان فصل 4 گل دیگر بزند به رکورد مهدی طارمی خواهد رسید.

علیپور که همیشه مقابل پیکان آمار خوبی داشته، به خوبی می داند در 7 بازی آینده لیگ گل هایش می تواند منجر به هت تریک قهرمانی شود اما بی تردید در کنار تلاش برای کسب جام، او پروسه شکستن رکورد طارمی را هم دنبال خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 18:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن