کار سخت ماهینی و مصلح برای بازگشت به ترکیب

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 587 ] - پنجشنبه, 15 فروردین 1398

کار سخت ماهینی و مصلح برای بازگشت به ترکیب

اگر یک فصل و نیم گذشته محروم بودن از نقل و انتقالات و کمبود بازیکن برای برانکو ایوانکوویچ دردسرساز بود، در نیم فصل دوم سرمربی کروات قرمزها مهره های زیادی برای... 5 out of 5 based on 1 ratings.
کار سخت ماهینی و مصلح برای بازگشت به ترکیب

اگر یک فصل و نیم گذشته محروم بودن از نقل و انتقالات و کمبود بازیکن برای برانکو ایوانکوویچ دردسرساز بود، در نیم فصل دوم سرمربی کروات قرمزها مهره های زیادی برای...

ارتش سرخ دات كام :

اگر یک فصل و نیم گذشته محروم بودن از نقل و انتقالات و کمبود بازیکن برای برانکو ایوانکوویچ دردسرساز بود، در نیم فصل دوم سرمربی کروات قرمزها مهره های زیادی برای استفاده در ترکیب خودش دارد. بعد از مصدومیت حسین ماهینی در دربی رفت و تا پیش از شروع نیم فصل دوم، وضعیت سمت راست پرسپولیس خیلی خوب نبود تا اینکه مهدی شیری به ترکیب اضافه شد. در سمت چپ هم همین وضعیت وجود داشت.

مصدومیت انصاری در فینال لیگ قهرمانان موجب فیکس شدن شایان مصلح شد. فیکس شدنی که با نگرانی بابت از دست دادن این بازیکن هم همراه بود. نگرانی مصدوم شدن مصلح بی مورد نبود. چراکه این بازیکن هم چند وقت پیش اسیر مصدومیت شد. البته با این تفاوت که این بار برانکو گزینه ای به نام محمد نادری برای گذاشتن در ترکیب داشت. نادری و شیری به ترتیب در سمت چپ و راست خط دفاعی پرسپولیس عملکرد بسیار خوبی داشتند.

اوج کار این دو بازیکن در دربی چند روز پیش بود که نشان می داد هم برانکو و هم طرفداران از عملکرد دو مهره جدید رضایت دارند. همین باعث شده کار شایان مصلح و حسین ماهینی که بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت به تمرینات برگشتند برای بازگشت به ترکیب سخت باشد. البته که پیش بینی می شود برانکو در مقایسه با مصلح به حسین ماهینی راحت تر میدان دوباره دهد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن