بازگشت موفق شیری به شهرقدس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 903 ] - پنجشنبه, 15 فروردین 1398

بازگشت موفق شیری به شهرقدس

پرسپولیس با وجود تغییر 50 درصدی ترکیب خط دفاعی اما کماکان در این بخش عملکردی موفقی دارد و این را مدیون خریدهای خوب برانکو است. پرسپولیس از زمان حضور برانکوایو... 5 out of 5 based on 3 ratings.
بازگشت موفق شیری به شهرقدس

پرسپولیس با وجود تغییر 50 درصدی ترکیب خط دفاعی اما کماکان در این بخش عملکردی موفقی دارد و این را مدیون خریدهای خوب برانکو است. پرسپولیس از زمان حضور برانکوایو...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس با وجود تغییر 50 درصدی ترکیب خط دفاعی اما کماکان در این بخش عملکردی موفقی دارد و این را مدیون خریدهای خوب برانکو است.

پرسپولیس از زمان حضور برانکوایوانکوویچ بیش از هر پستی در دفاع های کناری با جا به جایی بازیکن روبرو بوده است. او اما با وجود اینکه هر بار مدافعان کناری تیمش به دلیل مصدومیت یا مسایل دیگری از تیم جدا شدند بازیکنانی در آن سطح و یا حتی بهتر را رو کرده است. موضوع جالب اینکه معمولا انتخاب های برانکو در ابتدا با دیده تردید نگاه می شدند اما در بیشتر مواقع جواب داده اند. او که بعد از جدایی رامین رضاییان یک جوان به نام صادق محرمی را رو کرده بود امسال با خرید مهدی شیری تا این زمان توانسته یک دفاع راست خوب را برای این فصل بسازد.

شیری که مثل دیگر خریدهای پرسپولیس شروع خیلی خوبی نداشت هر چه گذشت عملکرد بهتری از خودش نشان داد . او در دربی هم بازی خوبی انجام داد و بی سرو صدا مدافع راست ثابت پرسپولیس شد. مهدی شیری امروز در بازگشت به شهرقدس و بازی برابر تیم سابقش پیکان هم بازی خوبی از خودش به نمایش  گذاشت و روی گل اول پرسپولیس نقش موثری ایفا کرد.

شماره 17 پرسپولیس با توجه به  اینکه خیلی بازیکن رسانه ای نیست و نشان داده سعی دارد در پرسپولیس پیشرفت بکند می تواند در این تیم و زیر نظر برانکو روزهای خوبی را تجربه کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن