عالیشاه، آیینه بی عبرت / امان از جنس خراب ایرانی

- نظرات : 10 اظهار نظر - بازدید [ 3289 ] - جمعه, 16 فروردین 1398

عالیشاه، آیینه بی عبرت / امان از جنس خراب ایرانی

شیرینی هفته شش امتیازی سرخ ها را فقط یک خودی می توانست خراب کند؛ یکی مثل امید عالیشاه که دوباره نشان می دهد حداقل در فوتبال، قرار نیست آبی از جنس خراب ایرانی ... 5 out of 5 based on 22 ratings.
عالیشاه، آیینه بی عبرت / امان از جنس خراب ایرانی

شیرینی هفته شش امتیازی سرخ ها را فقط یک خودی می توانست خراب کند؛ یکی مثل امید عالیشاه که دوباره نشان می دهد حداقل در فوتبال، قرار نیست آبی از جنس خراب ایرانی ...

ارتش سرخ دات كام :

شیرینی هفته شش امتیازی سرخ ها را فقط یک خودی می توانست خراب کند؛ یکی مثل امید عالیشاه که دوباره نشان می دهد حداقل در فوتبال، قرار نیست آبی از جنس خراب ایرانی گرم شود.

امید که در نیم فصل اول جزو خوب های پرسپولیس بود، در نیم فصل دوم با حضور خریدهای جدید نیمکت نشین شده و خیلی زودتر از آنچه انتظار می رفت حوصله اش از این وضعیت سر رفته است. او بعد از بازی با پیکان، کادرفنی را تهدید کرده که بعدا دلایل بازی نکردنش را خواهد گفت. باورکردنی نیست که یک بازیکن حرفه ای، سرنوشت ناگوار آن همه عصیان و طغیان را در تیم برانکو ببیند و باز دست از پا خطا کند، اما انگار رسم عبرت گرفتن جایی در سرزمین ما ندارد.

اگر با یک بازیکن معمولی طرف بودیم، عاقبت تلخ امثال رضا حقیقی و محمد نوری و پیام صادقیان و مهدی طارمی را به او یادآوری می کردیم و یا اصلا از محسن مسلمان می نوشتیم که برانکو برای بیرون کردنش، حتی منتظر باز شدن پنجره هم نماند. ماجرای عالیشاه اما فرق دارد. امید، خودش مایه عبرت است؛ همان زمان که در واکنش به نیمکت نشینی در لیگ شانزدهم، زیرزیرکی پروژه سرباز شدنش در تراکتور را دنبال کرد و شبانه از تهران گریخت. تراکتور محروم شد، عالیشاه سر از کنج خانه درآورد و فوتبالش داشت تمام می شد.

این روایت، برای عبرت گرفتن یک تکه «سنگ» هم کافی است، اما امان از جنس خراب ایرانی. با همین فرمان برو جلو و آن روی برانکو را بالا بیاور، بعد هم به صادقیان ها و مسلمان ها برسان سلام ما را!


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • شعبانعلی میردارپاقلعه
  شعبانعلی میردارپاقلعه :
  الحق خروس بی محلی پسر... چطورنمیدونی درتیم برانکوجای این ادااطواراولوسبازیانیست
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  واقعا برای منم سواله که چرا درس عبرت نمیگیرن
  یعنی واقعا فکر میکنه با این مصاحبه بهش بازی میرسه؟
  نه برادر اون شوفره که تا حسینی مصاحبه کرد فرداش گذاشتش تو ترکیب اینجا برانکو قرار داره و با کسی تعارف نداره
 • omid 110
  omid 110 :
  از اجرلو و رفتن شبانه به تیریز چه خبر اقای عالیشاه..حرفهای شنیدنی یعنی چی..مثلا چی میخای بگی...بقیه بازیکنها اماده تر از تو هستند و دارن بازی میکنن
 • pouya esmaeili
  pouya esmaeili :
  بدبختی ما اینه که افراد سوخته و عبرت شده بیخ گوشش بودن..آقای عالیشاه...ما در اوج سخت ترین سختی های تاریخ باشگاه بودیم و با بی بازیکنی رفتیم فینال آسیا...تا دلتم بخواد وینگرو هافبک داریم..بخوای زر زر کنی اونم با حضور برانکو و تصور کنی با چارتا مصاحبه و سروصدا به ترکیب میرسی کور خوندی...خودمون دمتو میگیریم میندازیم بیرون...اینجا کیسه نیست با هیاهو فیکس بشی...بازیکن خوبی هستی اما اگر فکر میکنی جات تنگه به سلامت.
 • بهرام بهرامی
  بهرام بهرامی :
  دقیقا چند روز پیش در،یک جمع خانوادگی فردی در مورد مغرور بودن ایشان صحبت کرد. اصلا شناخت دقیق هم نداشت. این همان آدمی که زیر پای نوراللهی نشست تابروند ترتر یادتون بعد یک گل برا ترتر چکار کرد.!!!!! اینهم بره کنار دوستان عزیزتر از جانش صادقیان مسلمان
 • بهرام بهرامی
  بهرام بهرامی :
  عالیشاه بای بای اینهمه رفتنی شد
 • ناشناس
  ناشناس :
  اگه جنس ایرانی خرابه جنس خودت از همه ایرانی تره، عالیشاه و چوپان دروغگو و برنج دم سیاه اینجوری تربیت شدن و علیپور و ربیع خواه و سروش یه جور دیگه همه چیز به تربیت و آموزشی که افراد از بچگی میبینن مربوط میشه نه به ایرانی و امریکایی بودن شمام بجای کوبیدن ایرانی و جنسش اگه جرات داری از کسانی که جامعه رو بدون آموزش و تربیت رها کردن و فقط به منافع و قدرت خودشون اهمیت میدن انتقاد کن وقتی بار آموزش جامعه فقط رو دوش خانواده ها باشه اینکه تو چه خانواده و محله و شهر و دیاری باشی تعیین میکنه که دنیای شما چگونه شکل بگیره زنده باد ایرانی و جنسش
 • شهرام آذری
  شهرام آذری :
  با گفتار شما کاملن موافقم
  در جای که حکومت غیر ایرانی اموزش را بعهده دارد ربطی به جنس ایرانی ندارد
  عایشاه و بقیه بخاطر نداشتن تفکر غیر حرفه ای محو میشوند
 • MAMAL MAMAL
  MAMAL MAMAL :
  اینو باید کنار گذاشت،خیلی مدعی هست
 • abbas mousavi
  abbas mousavi :
  هر چی برانکو بگه همون درسته من هم قبول دارم ، ولی این احساس هم خیلی بده که ادم فکر کنه تا زمانی که احتیاج دارن ازت استفاده کنند خرشون که از پل گذشت فراموشت کنند یا از تیم بیرون بندازنت این روش برای همیشه جواب نمیده و با فرهنگ سازی باید بازیکن را قانع و با شرایط حرفهای آشنا کرد .

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن