head_1xbet

چطور پرسپولیس میانه زمین را از پیکان گرفت؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 703 ] - جمعه, 16 فروردین 1398

چطور پرسپولیس میانه زمین را از پیکان گرفت؟

دیدار پرسپولیس و پیکان در شرایطی با 2 گل به سود شاگردان برانکو ایوانکوویچ خاتمه یافت که سرخپوشان برتری محسوسی در بخش هجومی و دفاعی داشتند. بررسی چهار بازیکن م... 5 out of 5 based on 1 ratings.
چطور پرسپولیس میانه زمین را از پیکان گرفت؟

دیدار پرسپولیس و پیکان در شرایطی با 2 گل به سود شاگردان برانکو ایوانکوویچ خاتمه یافت که سرخپوشان برتری محسوسی در بخش هجومی و دفاعی داشتند. بررسی چهار بازیکن م...

ارتش سرخ دات كام :

دیدار پرسپولیس و پیکان در شرایطی با 2 گل به سود شاگردان برانکو ایوانکوویچ خاتمه یافت که سرخپوشان برتری محسوسی در بخش هجومی و دفاعی داشتند. بررسی چهار بازیکن میانی از دو تیم یعنی نوراللهی و کامیابی نیا از پرسپولیس و امیرحسین کریمی و ماهان رحمانی از پیکان، می تواند تصویر بهتری از دلیل برتری شاگردان برانکو در دیدار برابر میزبانش را به تصویر بکشد.

شوت و گل
با توجه به آمارهای ثبت شده از میان چهار بازیکنی که نام برده شد، فقط نوراللهی آمار سه بار شوتزنی به دروازه را ثبت کرده است و دو گل بازی هم که توسط نعمتی و علیپور ثبت شد.

پاس، دقت پاس و پاس کلیدی
در دو بخش پاس و دقت پاس، کمال کامیابی نیا که در انتهای بازی مصدوم شد، بهترین آمار را ثبت کرده؛ او 76 پاس با دقت 88 درصدی ارسال کرده است. ضمن اینکه هیچ یک از 4 بازیکن میانی دو تیم موفق به ارسال پاس کلیدی نشدند؛ کاری که بودیمیر به خوبی در دقایق انتهایی بازی انجام داد و پایه گذار گل دوم تیمش شد.

قطع توپ و تکل
نگاهی به آمار ثبت شده در این دو فاکتور نشان می دهد، کامیابی نیا با 8 قطع توپ بهترین عملکرد را داشته و نوراللهی هم 7 بار تکل داشته که فقط یک بار کمتر از دو هافبک پیکان یعنی رحمانی و کریمی است که به ترتیب 6 و 2 مرتبه تکل زده اند.

نمره نهایی
با توجه به آماری که در قسمت های مختلف ثبت شده، «وب سایت یازده» نمره 7.9 را از 10 برای نوراللهی که در دیدار پراهمیت دربی بهترین بازیکن زمین شده بود و مقابل پیکان هم آمار خوبی به جا گذاشت، در نظر گرفته تا بار دیگر یکی از شاگردانش موثر برانکو در کسب هر سه امتیاز بازی برای پرسپولیس در کنار کامیابی نیا لقب بگیرد که توانستند نبردهای میان میدان را از پیکانی ها ببرند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

کدام زوج دفاعی را مناسب قلب دفاع پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 28 مهر 1398 / ساعت : 18:00
شهرخودرو
شهرخودرو
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام رضا
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 12 مهر 1398 / ساعت : 18:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی عبدی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی عبدی1
2محمدحسین کنعانی زادگان1
3مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن