گل به خودی آقای پاس گل

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1721 ] - جمعه, 16 فروردین 1398

گل به خودی آقای پاس گل

در روزی که پرسپولیس با یک برد باارزش یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک شد مهاجم نیمکت نشین این تیم مصاحبه ای عجیب را انجام داد. امیدعالیشاه بعد از بازی پرسپولیس بر... 3 out of 5 based on 2 ratings.
گل به خودی آقای پاس گل

در روزی که پرسپولیس با یک برد باارزش یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک شد مهاجم نیمکت نشین این تیم مصاحبه ای عجیب را انجام داد. امیدعالیشاه بعد از بازی پرسپولیس بر...

ارتش سرخ دات كام :

در روزی که پرسپولیس با یک برد باارزش یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک شد مهاجم نیمکت نشین این تیم مصاحبه ای عجیب را انجام داد.

امیدعالیشاه بعد از بازی پرسپولیس برابر پیکان ، در مصاحبه اش گفت:" من از نظر بدنی وضعیت خوبی دارم اما این که بازی نمی کنم در اختیار سرمربی تیم است. حرف های زیادی برای گفتن دارم که در حال حاضر نمی خواهم با توجه به وضعیت خوبی که تیم دارد، صحبت حاشیه ای انجام دهم تا خدای نکرده تیم دچار حاشیه نشود. اما مطمئن باشید به موقع حرف های شنیدنی خواهم داشت و حرف هایی می زنم که خیلی چیزها مشخص شود. اما در حال حاضر به خاطر وضعیت تیم صحبتی نمی کنم تا آرامش پرسپولیس خراب نشود. ما بازی های مهمی در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر داریم و نمی خواهم با صحبت هایم تیم را دچار حاشیه کنم اما حرفی باشد آن ها را انشالله در آینده مطرح خواهم کرد.»

او چه می خواهد بگوید؟
واقعا عالیشاه چه حرف های شنیدنی دارد؟ او بی شک از اینکه نیمکت نشین شده و در دوبازی اخیر پرسپولیس حتی یک دقیقه هم بازی نکرده ناراحت است و در این باره می خواهد حرف هایی بزند اما به نظر می رسد که این مهاجم سرعتی و تکنیکی بدترین زمان را برای انجام چنین مصاحبه ای انتخاب کرده است. همانطور که خود عالیشاه می گوید پرسپولیس اینروزها شرایط خوبی دارد، دربی را برده و با پیروزی برابر پیکان صدرنشینی اش را تثبیت کرده است . از طرف دیگر بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شده بودند روز به روز هماهنگ تر شده و پرسپولیس شرایط بهتری پیدا کرده است. اما با حضور ترابی و سروش و بودیمیر عملا رقابت برای حضور در ترکیب پرسپولیس مشکل شده است به طوری که خود رفیعی ، یا سیامک نعمتی و حتی بشار رسن برخی بازی ها را باید از روی نیمکت تماشا کنند.
با این وجود عالیشاه که در این فصل 6 پاس گل به همبازیانش داده و یک گل هم برای پرسپولیس زده است خودش را محق می داند که بازی کند.

تجربه را تجربه نکن
مهاجم و وینگر سرعتی پرسپولیس اما در بدترین زمان ممکن کاری را انجام داد که تا قبل از این شکست خورده بود. برانکو در حال حاضر و با توجه به تداوم موفقیت های پرسپولیس در اوج قدرت و محبوبیت قرار دارد و هواداران این تیم کاملا این فلسفه را به عنوان یکی از اصول موفقیت تیم پذیرفته اند که :" هرچه برانکو بگوید" . در چنین زمانی مصاحبه ای که غیرمستقیم به پایه های مدیریت و ریاست برانکو چنگ بزند نه تنها اثرگذار نخواهد بود که می تواند تاثیرمنفی برای عالیشاه داشته باشد.

اصلا بخشی از موفقیتی که امروز پرسپولیس و برانکو دارند به خاطر همین اقتداری است که  او در برابر رفتارهای خارج از چارچوب تیمی نشاند داده ودر برابر بازیکنانی که روی سکوها و فضای مجازی محبوبیت زیادی هم داشتند به پیروزی رسیده است.

امیدعالیشاه اما تجربه ناموفق گذشته را آن هم در بدترین زمان تکرار کرده است. نکته قابل توجه اما این است که دفعه قبل که عالیشاه به خاطر کمتر بازی کردن در پرسپولیس تصمیم گرفت به سربازی برود ، به هیچ وجه روزهای خوبی را سپری نکرد و تقریبا یک سال بدون بازی کردن از سطح اول فوتبال دور بود. او اما در بازگشت به پرسپولیس و در تیم برانکو بازهم همان بازیکن تاثیرگذار شد و در این فصل 6 پاس گل به همتیمی هایش داد. با این حال اما انگار شماره 2 پرسپولیس بازهم از نیمکت نشینی و بازی نکردن حوصله اش سر رفته اما این بار هم می تواند به ضررش تمام شود.

مصاحبه در روزهای موفقیت تیم و در آستانه بازی در لیگ قهرمانان بی تردید عالیشاه را بیش از پیش از ترکیب اصلی تیم دور خواهد کرد. برانکو در این سال های حضورش در پرسپولیس نشان داده که حتی در سخت ترین شرایط دربرابر چنین رفتارهای انعطاف به خرج نمی دهد.

حالا این سوال می ماند که برانکو چه تصمیمی درباره بهترین پاس گل دهنده تیمش خواهد گرفت.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • بهرام عظیمی
  بهرام عظیمی :
  البته باید دید اصل مصاحبه چه بوده است؟
  در ایران بعضی خبرنگاران جواب دلخواه خودشان را در قالب یک سری سوالات به شدت طراحی شده در دهان مصاحبه کننده قرار میدهند؟
  راستی چه خبر از متن قرارداد منشا؟
  چه خبر از شفافیت مالی هیئت مدیره؟
  چه خبر از پرداخت مطالبات برانکو؟
  یکوقت سرمان را با این حاشیه ها کلاه نگذارند؟
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  آقای عالیشاه فکر میکنه باید هربازی فیکس باشه و بازوبند کاپیتانی هم ببنده. ایشون هم به لحاظ فکری و رفتاری و هم فنی با پرسپولیس برانکو سازگار نیست و باید خودش را با پرسپولیس و برانکو وفق بده نه اینکه انتظار داشته باشه پرسپولیس و برانکو خودشون را با ایشون وفق بدند. به لحاظ فنی هم وقتی بازی میکنه زیادی با توپ ور میره و سرعت بازی را میگیره و اصلاً سربالا بازی نمیکنه. دیروز دیدید بشار رسن با سرعت دادن به بازی چه پاس منجر به گلی داد!!؟ ولی عالیشاه دور خودش میچرخه و سرعت بازی را میگیره. باید هم افکارش را تغییر بده و باانگیزه تر باشه و هم فنی ایرادهای خودش را برطرف کنه
 • اسلان خلیلی
  اسلان خلیلی :
  من احترام تمام بچه ها ی پرسپولیس را محترم میدانم و دمشون گرم گرم گرم
  ولی خدا شاهده هیچ وقت امثال عالیشاه و علیپور را لایق فیکس پرسپولیس بودن ندانستم و نمیدونم
  تاکید میکنم فقط لایق فیکس پرسپولیس بودن وگرنه عضو تیم بودن و بازیکن تعویضی خیلی هم خوبن

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن