بهارِ پرسپوليس

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1116 ] - جمعه, 16 فروردین 1398

بهارِ پرسپوليس

يك) جمعه ١٧ اسفند؛ پرسپوليس با نساجى مساوى كرده و از سه بازى تنها ٥ امتياز گرفته است، در آنسو استقلال با ٣ برد پياپى به ٢ امتيازى پرسپوليس رسيده است و جمع كثي... 5 out of 5 based on 5 ratings.
بهارِ پرسپوليس

يك) جمعه ١٧ اسفند؛ پرسپوليس با نساجى مساوى كرده و از سه بازى تنها ٥ امتياز گرفته است، در آنسو استقلال با ٣ برد پياپى به ٢ امتيازى پرسپوليس رسيده است و جمع كثي...

ارتش سرخ دات كام :

يك) جمعه ١٧ اسفند؛ پرسپوليس با نساجى مساوى كرده و از سه بازى تنها ٥ امتياز گرفته است، در آنسو استقلال با ٣ برد پياپى به ٢ امتيازى پرسپوليس رسيده است و جمع كثيرى از هواداران اميد خود را از دست داده اند، رسانه هايى كه تجربه و شناخت بيشترى از پرسپوليسِ برانكو دارند از افت هميشگى پرسپوليسِ برانكو در اسفندماه به دليل بدنسازى سنگين در نيم فصل ميگويند، اما فايده اى ندارد، وعده ى اوج گرفتن پرسپوليس در فروردين ماه را ميدهند اما فايده ندارد.
پس فراموش نكنيد! بهترين فرم پرسپوليس برانكو را در دور دوم گروهى ليگ قهرمانان مى بينيم.

دو) فراموش نكنيد كه استقلال با ٤ برد متوالى و بهترين فرم فصلش به مصاف پرسپوليس رفت، همين امروز هم استقلال از ٦ بازى اخيرش ١٣ امتياز گرفته است و اين ميانگين بدى نيست در شرايطى كه پرسپوليس در اين ٦ بازى ١٤ امتياز گرفته است، شخصا پيش بينى ميكردم كه استقلال با برد سايپا به كورس قهرمانى برگردد اما الان ميشه گفت كه از كورس قهرمانى خارج شدند.

سه) سه بازى ٩ امتياز، ٦ گل زده، يك گل خورده و اين بهارِ پرسپوليس بود كه ما وعده اش را داده بوديم ولى ما نوستراداموس نيستيم ما فقط پرسپوليس برانكو در ساليان گذشته را با دقت تماشا كرده ايم.

چهار) مهدى رحمتى به تنهايى مظلومى و قلعه نويى و منصوريان و شفر را زمين زده است و كماكان قرص و محكم سر جايش ايستاده است، تعويض ميكند، پنالتى زن مشخص ميكند و قص على هذا... خواستم بگم ما هم امروز شرايط مشابهى داشتيم اگر طارمى و رضاييان و مسلمان و احمدزاده و امروز در پرسپوليس حضور داشتند، شايد بيشتر از برانكو ايستادن مقابل تشكيل باند در تيم را مديون آقا كريم باشيم.

پنج) منصوريان براى كسب حمايت بزرگان استقلال با همه ى آنها (پيرمردهاى استقلال) قرارداد ٣ ساله امضا كرد و با اين كارش بزرگترين جنايت را در حق استقلال كرد، فراموش نكنيم كه منصوريان يك تنه باشگاه نفت را هم منقرض كرده بود!

شش) استقلال را برديم اما از برد استقلال مهمتر نكاتى بود كه نبايد به سادگى از آن بگذريم؛ آمادگى سروش و رقص آهنگينش در ميانه ى ميدان براى شخص من بسيار حائز اهميت بود، سروش بازيكنى است كه در آسيا مى تواند ورق را به نفع ما برگرداند، نكته ى دوم ظهور يك دفاع چپ تمام عيار به نام محمد نادرى است، انگار كه برانكو در كشف مدافع چپ تخصص دارد، سبك بازى نادرى در فاز هجومى را بسيار مى پسندم حتى بيشتر از مصلح و انصارى، نكته ى بعدى مقاومت تيم در برابر ارسالها و كرنرهاى بيشمار استقلال بود، مسئله اى كه كم كم تبديل به نقطه ضعف ما شده بود و نكته ى پايانى كم نياوردن تيم از لحاظ بدنى در دقايق پايانى بود.

هفت) برد پيكان از نان شب براى ما واجب تر بود، حتى مهمتر از برد استقلال، حالا مى توانيم بگوييم كه با برد سايپا مى توانيم به سومين جام پياپى چشمك بزنيم.

هشت) صحبتهاى برانكو را گوش ميكردم دو نكته برايم جالب بود، اول اينكه برانكو به استفاده ى همزمان سروش و بشار فكر ميكند و علاقه ى زيادى به اين موضوع نشان داد و دوم اينكه نادرى را براى دفاع وسط جذب كرده است و فقط در موارد لزوم از وى در دفاع چپ استفاده ميكند. اميدوارم مسئولان پرسپوليس هرچه سريعتر قرارداد نادرى را تمديد كنند.

نه) از بوديمير بيشتر خواهيم شنيد، خيلى بيشتر از ديروز، در آسيا منتظر درخشش بيشتر بوديمير باشيد.

ده) شخصا تا مصاحبه ى تصويرى عاليشاه را نبينم اين مطالب را باور نمى كنم، اما بر فرض اگر همچين مصاحبه اى كرده باشد بايد حواسش باشد كه كه اينجا استقلال و تراكتور نيست كه با اين تيپ مصاحبه ها و تهديدها وارد تركيب بشود در عوض فقط به درب خروج نزديك ميشود


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • بهرام عظیمی
    بهرام عظیمی :
    نباید تصور کرد که کار قهرمانی لیگ برتر تمام شده است
    پرسپولیس بعد از برد برابر سپاهان تنها می تواند به جام چشمکی بزند

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن