تیر اول برانکو؛ 40 امتیاز با اسلحه قدیمی

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1109 ] - جمعه, 16 فروردین 1398

تیر اول برانکو؛ 40 امتیاز با اسلحه قدیمی

بردن بعد از زدن گل اول و نبردن بعد از خوردن گل، عادت پرسپولیس برانکو در سال های گذشته بود. آن ها همیشه، متخصص پیروزی بعد از زدن گل اول بازی بودند و کم پیش می ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
تیر اول برانکو؛ 40 امتیاز با اسلحه قدیمی

بردن بعد از زدن گل اول و نبردن بعد از خوردن گل، عادت پرسپولیس برانکو در سال های گذشته بود. آن ها همیشه، متخصص پیروزی بعد از زدن گل اول بازی بودند و کم پیش می ...

ارتش سرخ دات كام :

بردن بعد از زدن گل اول و نبردن بعد از خوردن گل، عادت پرسپولیس برانکو در سال های گذشته بود. آن ها همیشه، متخصص پیروزی بعد از زدن گل اول بازی بودند و کم پیش می آمد تیمی بتواند پس از عقب افتادن، به بازی برگردد. هر فصل، فقط یک بار آن ها بعد از زدن گل اول می باختند. در عوض، بعد خوردن گل اول هم نمی توانستند پیروز شوند. این فصل تیم برانکو، پیروزی بعد از خوردن گل اول را یاد گرفته و از آن طرف، نقطه قوتش را هم به شکل قابل توجهی تقویت کرده است.

پرسپولیس دیروز، برای چهاردهمین بار در این فصل توانست گل اول بازی را بزند. از این 14 بازی، 13 بار آن ها برنده بازی را تمام کردند و سایپا، تنها تیمی بود که با گل دقایق پایانی توانست آن ها را متوقف کند. این یعنی زدن گل اول توسط پرسپولیس، نتیجه بازی را مشخص می کند و تیم حریف، معمولا شانسی برای واکنش ندارد. رکوردی فوق العاده که 40 امتیاز از 51 امتیاز این فصل تیم برانکو را به دست آورده است.

جالب اینکه در این 13 برد، هیچوقت پرسپولیس به تیم حریف اجازه نداده حتی برای دقایقی نتیجه را برگرداند و سپس مجددا گل پیروزی را بزند. آن ها در هر 13 مسابقه، پس از زدن گل اول باقی دقایق بازی را تا سوت داور به عنوان تیم برنده گذرانده اند. هفته پیش، فرشید اسماعیلی می توانست این روند را قطع کند که پنالتی چیپی که زد مانع آن شد.

این رکورد و این خط دفاعی، پرسپولیسی ها را به بازی های فوق العاده سخت ادامه فصل امیدوار می کند. به اینکه با زدن گل اول به سپاهان و تراکتورسازی هم، بتوانند از این بازی های دشوار سربلند بیرون بیایند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • بهرام بهرامی
    بهرام بهرامی :
    برانکو تیمی ساخته تشنه پیروزی هستند. بازیکنان چنان عطشی از خود نشان می دهند که گویی بار اول پیراهن تیم را برتن کردند.آنها درمقابل قوی ترین تیمهای آسیایی هم هیچوقت از پیش باخته نیستند حتی دعوت نشدنها به تیم ملی و انواع تهمت ها و ناداوری ها نتوانسته انگیزه آنها پایین بیاورد.چرا؟به راستی چگونه شده تیم پرسپولیس تبدیل به تیمی بگردد وقتی بازیکنان ازآن جدا می شوند تازه میفهمند از کجا رفته اند و هیچ کدامشان به اوج برنمی گردند حتی با حضور درتیم پرطرفدار استقلال!!!! این پرسش بهتر از صادقیان ،حقیقی،مسلمان،رضاییان،احمدزاده،طارمی ،محرمی،امیری حتی نریمان جهان بپرسید؟ پرسپولیس یک رهبر دارد به نام برانکو یک فیلسوف فوتبال یک روانشناس حقیقی که به تمام ابعاد تیم تسلط دارد برای همین رفتن کلی ستاره در پنجره بسته تیمش به فینال میرسد بدون باخت نیم فصل تمام می کند رفتن دستیارهای وی تاثیری ندارد بازیکنان در هرمنطقه که او بخواهد می جنگند پرسپولیس یک ارتش به تمام معناست در روزگاری که حرف از تعصب بیشتر یک شعار بازیکنان برانکو برای تیم جان می دهند.استقلالی ها می گویند تیم حکومتی و.... وهواداران خومان می گویند چرا تیم ستاره نمی گیرد چرا بادرآمد حتی بیشتر ما از آبیها کمتر بازیکن می گیریم باید بگویم یک نگاه به زمینهای تمرین ما بکنید ورزشگاه کاظمی دیده اید چقدر زیبا و شیک شده است بله برانکو دارد سخت افزار هم درست می کند برانکو یک نعمت برای تیمی که تنها دلخوشی مردم دردمند و زجر کشیده ایران....زنده باشی پروفسور

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن