صلابت خط دفاع پرسپولیس در شهر قدس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 420 ] - شنبه, 17 فروردین 1398
صلابت خط دفاع پرسپولیس در شهر قدس

به لطف استحکام خط دفاع پرسپولیس، بیرانوند یک کلین شیت دیگر را هم به نام خودش ثبت کرد.  خط دفاع پرسپولیس بعد از آن نمایش درخشان در دربی نوروزی، در شهر قدس...

ارتش سرخ دات كام :

به لطف استحکام خط دفاع پرسپولیس، بیرانوند یک کلین شیت دیگر را هم به نام خودش ثبت کرد.

 خط دفاع پرسپولیس بعد از آن نمایش درخشان در دربی نوروزی، در شهر قدس هم فوق العاده عمل کرد تا به لطف استحکام این خط دفاع بیرانوند یک کلین شیت دیگر را هم به نام خودش ثبت کند. با اینکه پیکان در تمام نود دقیقه عقب بازی می کرد و دنبال ضدحمله بود، خط دفاع پرسپولیس اصلا غافلگیر نشد.

همچنین پیکانی ها که در انتقال بازی از دفاع به حمله عملکرد ضعیفی داشتند، با استفاده از ضربات ایستگاهی و اوت های بلند دنبال باز کردن دروازه ی پرسپولیس بودند که در این کار هم ناکام ماندند چرا که غیر از یک صحنه، تمام توپ های اول را مدافعان پرسپولیس زدند و بیرانوند اصلا به زحمت نیفتاد.

اواخر نیمه نخست و با یک ضربه ایستگاهی، پیکان با ضربه سر مهران موسوی تا آستانه گلزنی پیش رفت که قبل از این صحنه شجاع خلیل زاده به خاطر خطایی که واقعا انجام نداده بود با داور مشاجره کرد و تمرکز کافی نداشت. نادری هم نتوانست به او کمک کند و موسوی ضربه سر را زد که با البته خوش شانسی پرسپولیس گل نشد.

غیر از این صحنه، پیکان تا پایان مسابقه حتی یک موقعیت گل نصف و نیمه هم نداشت و با وجود بهره بردن از مهاجم خطرناکی مثل محمد قاضی که بعضا با ضربات غافلگیرکننده اش  دروازه بان های لیگ برتری را شوکه می کند، هرگز نتوانست دروازه قرمزها را تهدید کند. در عوض این پرسپولیس بود که به گل دوم هم رسید و یکی از راحت ترین پیروزی های فصل خود را به دست آورد.

به لطف استحکام ادامه دار خط دفاع پرسپولیس و با وجود تغییراتی که در کناره های این خط دفاع ایجاد شده، پرسپولیس در 24 بازی لیگ هجدهم تنها 10 گل دریافت کرده است و البته هنوز یک گل خورده بیشتر از استقلال دارد اما ثباتی که مدافعان این تیم دارند، می تواند دوباره عنوان بهترین خط دفاع لیگ برتر را به تیم برانکو برگرداند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن