کسی حاضر نشد 90 را جای عادل اجرا کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1299 ] - شنبه, 17 فروردین 1398

کسی حاضر نشد 90 را جای عادل اجرا کند

حالا میثاقی درست روبه روی عادل قرار گرفته است حتی اگر خودش در تلویزیون و در واکنش به صحبت های کمال کامیابی نیا که گفت جای آقاعادل خالی است، بگوید: «بله، قبول ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
کسی حاضر نشد 90 را جای عادل اجرا کند

حالا میثاقی درست روبه روی عادل قرار گرفته است حتی اگر خودش در تلویزیون و در واکنش به صحبت های کمال کامیابی نیا که گفت جای آقاعادل خالی است، بگوید: «بله، قبول ...

ارتش سرخ دات كام :

حالا میثاقی درست روبه روی عادل قرار گرفته است حتی اگر خودش در تلویزیون و در واکنش به صحبت های کمال کامیابی نیا که گفت جای آقاعادل خالی است، بگوید: «بله، قبول دارم، مدیون آقاعادل هستم و امیدوارم برگردد» بازهم داستان تغییر نمی کند.

وقتی در همان روز های ابتدایی سال نو، محمدحسین میثاقی گفت امسال من را در فوتبال برتر و ستاره ساز می بینید خیلی ها تصور کردند منظور شاگرد سابق عادل این است که او برنامه 90 را اجرا نخواهد کرد، اما انگار ماجرا این نبود و میثاقی می خواست به مردم بگوید من دیگر با عادل در فوتبال 120 کار نمی کنم. البته نزدیکان عادل هم تأیید می کنند فردوسی پور برای سال جدید دنبال مجری است تا فوتبال 120 را بدون میثاقی روی آنتن ببرد.

صدا و سیما هم بعد از واکنش تند مردم که میثاقی را نپذیرفتند و به حذف فردوسی پور واکنش نشان دادند، موقتاً قید ادامه برنامه 90 بدون عادل را زده و انگار می خواهد فوتبال برتر را به مرور جا بیندازد.

گویا سایر مجریان تلویزیون هم حاضر به اجرای برنامه 90 نشدند. اگرچه روز های اول از رضا جاودانی که اختلافش با عادل علنی شده بود، به عنوان آلترناتیو فردوسی پور نام می بردند و حتی بحث استفاده همزمان از میثاقی و جاودانی مطرح بود، اما در نهایت تلویزیون به این نتیجه رسید فعلاً برنامه عادل را به دیگران نسپارد.

جدا از فوتبالدوستان که علاقه مند به ادامه 90 با عادل هستند، اغلب فوتبالیست ها هم می گویند اگر عادل نباشد، به استودیوی برنامه 90 نمی روند و هنرمندان هم پشت فردوسی پور ایستاده اند. رضا یزدانی، خواننده علاقه مند به فوتبال، در صفحه شخصی اش عکسی از فردوسی پور منتشر کرد و نوشت: «نیستی بگی امشب 90 داره» البته حالا هیچ دوشنبه ای 90 نداره!


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن