خلیل زاده: شرایط پرسپولیس بعد از دو برد اخیر مناسب است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 303 ] - یکشنبه, 18 فروردین 1398
خلیل زاده: شرایط پرسپولیس بعد از دو برد اخیر مناسب است

مدافع پرسپولیس گفت: من دو بار مقابل السومه بازی کردم و شناخت خوبی از او دارم اما تیم الاهلی فقط این بازیکن را ندارد بلکه آنها بازیکنان خوب دیگری دارند که باید...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع پرسپولیس گفت: من دو بار مقابل السومه بازی کردم و شناخت خوبی از او دارم اما تیم الاهلی فقط این بازیکن را ندارد بلکه آنها بازیکنان خوب دیگری دارند که باید همه آنها را مهار کنیم.
شجاع خلیل زاده در گفت وگویی، در خصوص آخرین وضعیتش در آستانه بازی با الاهلی عربستان صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید.

دیروز در تمرین پرسپولیس شرکت نکردی و این مسئله باعث نگرانی هواداران تیم شده بود.
در ابتدا از همه کسانی که نگران وضعیت من شدند تشکر می کنم. من حدود سه هفته است که در زانویم درد دارم و حتی چند جلسه تمرین و بازی را با قرص و مسکن بازی کردم اما در بازی با پیکان این مسئله تشدید شد و درد زانوی من شدت گرفت. به همین دلیل دیروز به دکتر آمدم و دکتر کیهانی به من قرص داد تا با استفاده از آن درد پایم بیفتد و امیدوارم که این مسئله رخ بدهد تا بدون درد بازی کنم.

با این شرایط به بازی با الاهلی عربستان می رسی؟
با این که درد دارم اما هر طور شده تلاش می کنم تا به این بازی برسم چرا که بازی بسیار حساسی داریم و هر طور شده باید به این بازی برسم.

از شرایط پرسپولیس و وضعیتی که در سال 98 دارید صحبت کن.
خوشبختانه شرایط تیم ما خیلی خوب است و سال 98 را با دو برد خوب آغاز کردیم. در ابتدا دربی را بردیم که یک بازی مهم برای ما بود و بعد از آن تیم خوب پیکان را شکست دادیم و توانستیم با این برد روحیه بخش در صدر جدول بمانیم. در این شرایط خوشبختانه وضعیت تیم ما خوب است و قصد داریم این وضعیت خوب را تداوم ببخشیم.

برخی از بازیکنان از بلندی زمین چمن ورزشگاه شهرقدس انتقاد می کردند.
بله، زمین چمن ورزشگاه شهرقدس بلند بود و این وضعیت نامساعد ما را اذیت کرد.

درباره بازی با الاهلی عربستان هم صحبت کن و به نظرت این بازی چطور خواهد بود؟
درباره الاهلی نیازی به تعریف من نیست همه می دانند که این تیم از خوب های عربستان است و تا اینجا در لیگ این کشور هم نتایج خوبی گرفته و حتی آخرین بازیش در لیگ عربستان را هم با یک برد خوب به نفع این تیم به پایان رسیده است. البته ما هم پرسپولیس هستیم و به عنوان نایب قهرمان آسیا به این مسابقات آمدیم اما در دو بازی اول در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با بدشانسی و اشتباهات داوری نتایج لازم را نگرفتیم. در بازی با پاختاکور و حتی بازی با السد قطر حق ما نتایجی نبود که به دست آمد، اما امیدوارم در بازی روز سه شنبه شرایط داوری شرایط خوبی باشد و بدون اشتباه قضاوت کنند. ما کاملاً امیدوار به این بازی می رویم و با دعای خیر هواداران و تلاش بازیکنان و مربیان می خواهیم دست پر به تهران برگردیم.

تقابل تو و عمر السومه مهاجم سوریه ای الاهلی عربستان می تواند خیلی جذاب باشد. برای مهار او چه برنامه ای داری؟
به هر حال سیدجلال حسینی کاپیتان و بزرگ تیم ماست که در این زمینه به همه ما کمک زیادی می کند و با کمک او السومه و سایر بازیکنان را مهار خواهیم کرد. من دو بار مقابل السومه بازی کردم و شناخت خوبی از او دارم هر چند که همه این بازیکن را می شناسند و می دانند که چه بازیکن قدرتمندی است اما در تیم الاهلی عربستان فقط السومه بازیکن خوبی نیست بلکه این تیم بازیکنان خوب دیگری هم دارد و ما باید همه آنها را مهار کرده تا دست پر به تهران برگردیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن