عرب: نگران مطالبات برانکو نیستیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 466 ] - یکشنبه, 18 فروردین 1398

عرب: نگران مطالبات برانکو نیستیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید برای میزبانی از الاهلی عربستان در دوبی این باشگاه 10 برابر بیشتر نسبت به میزبانی در تهران هزینه کرده است. ایرج عرب در گفت وگو... 5 out of 5 based on 2 ratings.
عرب: نگران مطالبات برانکو نیستیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید برای میزبانی از الاهلی عربستان در دوبی این باشگاه 10 برابر بیشتر نسبت به میزبانی در تهران هزینه کرده است. ایرج عرب در گفت وگو...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید برای میزبانی از الاهلی عربستان در دوبی این باشگاه 10 برابر بیشتر نسبت به میزبانی در تهران هزینه کرده است.

ایرج عرب در گفت وگویی درباره جلسه روز گذشته (شنبه) هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: در این جلسه درباره مباحث مختلفی صحبت و تبادل نظر کردیم که مهم ترین بخش صحبت های ما ارائه یک گزارش چهار ماهه از زمان حضور من در باشگاه بود. در این گزارش تمام فعالیت های مالی، اداری و ورزشی باشگاه و همین طور پیگیری پرونده های حقوقی را به هیأت مدیره ارائه کردم که آن ها نیز روی این مسائل نظر بسیار خوب و مثبتی داشتند. در ادامه درباره تقویم جلسه هیأت مدیره و همین طور برگزاری جلسات فوق العاده نیز صحبت و تبادل نظر کردیم.

او در ادامه درباره پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ هم، گفت : درباره این موضوع هم توانستیم پیش از این جلسه خوبی را با برانکو برگزار کنیم و صحبت های خوبی نیز انجام شد. ما دو راه پیش رو داریم؛ اول اینکه به دنبال دریافت مطالبات مان از فیفا که مربوط به جام جهانی می شود، هستیم؛ از این رو روز گذشته با آقای مهدی تاج که در مالزی حضور دارند تماس گرفتم و ایشان هم قول مساعد دادند که موضوع را پیگیری کنند. اگر بتوانیم از محل مطالبات مان از فیفا دستمزد برانکو را پرداخت کنیم، قاعدتاً توانسته ایم هم پول سرمربی را بدهیم و هم بخشی از مطالبات مان را وصول کنیم. اگر از این راه نتوانیم نتیجه بگیریم، قطعاً به دنبال تأمین پول از راه دیگری خواهیم بود تا هر چه زودتر مطالبات برانکو را پرداخت کنیم. از این رو من به هواداران اطمینان می دهم که نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

عرب در ادامه درباره میزبانی پرسپولیس از الاهلی عربستان در دوبی هم گفت : به خاطر اینکه ما باید از الاهلی در دوبی میزبانی کنیم، هزینه های ما نسبت به میزبانی از یک تیم باشگاهی در تهران 10 برابر شده است. ما در حال حاضر باید تیم را در هتل پنج ستاره اسکان دهیم. عوارض خروج از کشور پرداخت کنیم و بلیت هواپیما نیز بخریم. در کنار این ها هزینه اجاره ورزشگاه، ترانسفر فرودگاهی و همین طور پرداخت هزینه اقامت داوران و ناظران را نیز اضافه کنید. تمام این هزینه ها به صورت دلار انجام می شود و ما به واقع 10 برابر میزبانی در تهران هزینه کرده ایم.

وی در پایان درباره حواشی که برای امید عالیشاه ایجاد شده است، گفت : موضوع امید عالیشاه فعلاً در تیم مطرح شده است و در حیطه اختیارات آقای برانکو است و به باشگاه کشیده نشده است. بنابراین ما فعلاً به این موضوع ورود نکرده ایم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن