گذشتن از عالیشاه برای برانکو کار دشواری نیست

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 770 ] - یکشنبه, 18 فروردین 1398

گذشتن از عالیشاه برای برانکو کار دشواری نیست

عالیشاه فعلا جایی در لیست 18 نفره پرسپولیس و ترکیب اصلی ندارد و شاید همین مسئله هم شروعی برای پایان عالیشاه در پرسپولیس باشد. وقتی سوت پایان دیدار پیکان و پرس... 3 out of 5 based on 5 ratings.
گذشتن از عالیشاه برای برانکو کار دشواری نیست

عالیشاه فعلا جایی در لیست 18 نفره پرسپولیس و ترکیب اصلی ندارد و شاید همین مسئله هم شروعی برای پایان عالیشاه در پرسپولیس باشد. وقتی سوت پایان دیدار پیکان و پرس...

ارتش سرخ دات كام :

 عالیشاه فعلا جایی در لیست 18 نفره پرسپولیس و ترکیب اصلی ندارد و شاید همین مسئله هم شروعی برای پایان عالیشاه در پرسپولیس باشد.

وقتی سوت پایان دیدار پیکان و پرسپولیس زده شده، پرسپولیسی ها سر از پا نمی شناختند. تثبیت صدرنشینی، افزایش اختلاف امتیاز با استقلال، نزدیک شدن به قهرمانی و ... دلایلی بود که پرسپولیسی ها خوشحال باشند. درست وسط این خوشحالی ها بود که امید عالیشاه مصاحبه ای را انجام داد و نسبت به بازی نکردنش انتقاد کرد و حتی تهدید کرد که در انتهای فصل حرف های زیادی برای گفتن دارد!

همان موقع که مصاحبه عالیشاه منتشر شد می شد حدس زد واکنش برانکو به این صحبت ها چه چیزی است. هرچند بعد از این مصاحبه عالیشاه در تلاشی خنده دار مصاحبه دیگری کرد تا جبران اشتباه کرده باشد، اما به قول معروف «آب رفته به جوی بر نمی گردد».

اولین واکنش برانکو به صحبت های بد موقع و بچه گانه عالیشاه، کنار گذاشتن این بازیکن از فهرست بازی آسیایی با الاهلی عربستان بود. کنار گذاشتنی که شاید منجر به جدایی عالیشاه در پایان فصل شود. برانکو پیش از این نشان داده که با بازیکنان بی انضباط و بازیکنانی که تیمش را به هم می ریزند برخورد جدی می کند و به راحتی آنها را کنار می گذارد. گابریل، صادقیان، رضاییان و مسلمان تنها چند نمونه از بازیکنان باکیفیت، ولی بی انضباطی هستند که برانکو به راحتی روی نام آنها قلم قرمز کشیده است و این یعنی گذشتن از عالیشاه برای برانکو کار دشواری نیست.

درست است که عالیشاه در نیم فصل اول عملکرد خوبی در پرسپولیس داشت و به نوعی یکی از بازیکنان اثرگذار این تیم بود، ولی برانکو نشان داده برای حفظ نظم تیمش از بازیکن بهتر از عالیشاه هم گذشته است. باتوجه به تجربیات قبلی و با توجه به اینکه برانکو از محبوبیت و جایگاه ویژه تری نسبت به تمام بازیکنان و مدیران پرسپولیس بین هواداران برخوردار است، کنار گذاشتن عالیشاه برای سرمربی کروات پرسپولیس و حتی هواداران این تیم کار ساده ای به نظر می رسد.

عالیشاه که با ورود بازیکنی مثل مهدی ترابی نیمکت نشینی اش مشخص بود، می توانست عکس العمل بهتری نسبت به این مسئله داشته باشد. شاید اگر مشاوران خوبی کنار عالیشاه بودند اجازه نمی دادند یکی از کاپیتان های پرسپولیس به چنین وضعیتی دچار شود.

هرچه هست، عالیشاه فعلا جایی در لیست 18 نفره پرسپولیس و ترکیب اصلی ندارد و شاید همین مسئله هم شروعی برای پایان عالیشاه در پرسپولیس باشد. باید منتطر ماند و دید که آیا سرنوشت عالیشاه در پرسپولیس مانند رضاییان و مسلمان است یا «امید» می تواند امیدی به بازگشت و بخشش برانکو داشته باشد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    امید اگه عاقل باشه خودخواهی خودش رو کنار بذاره و بره مستقیم با برانکو صحبت کنه و ازش عذرخواهی کنه. برانکو ثابت کرده که جز منافع باشگاه و تیممون هیچ چیز دیگه ای مهم نیست.
  • ایبو صامت
    ایبو صامت :
    فرصت جبران هنوزهست

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن