عالیشاخ!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 3341 ] - یکشنبه, 18 فروردین 1398

عالیشاخ!

شاید امید عالیشاه حتی یک لحظه هم تصورش را نمی کرد مصاحبه عجیب و غریب او بعد از بازی پرسپولیس و پیکان چنین بازتاب وسیعی پیدا کند و تا این حد به ضرر خودش تمام ش... 4 out of 5 based on 8 ratings.
عالیشاخ!

شاید امید عالیشاه حتی یک لحظه هم تصورش را نمی کرد مصاحبه عجیب و غریب او بعد از بازی پرسپولیس و پیکان چنین بازتاب وسیعی پیدا کند و تا این حد به ضرر خودش تمام ش...

ارتش سرخ دات كام :

شاید امید عالیشاه حتی یک لحظه هم تصورش را نمی کرد مصاحبه عجیب و غریب او بعد از بازی پرسپولیس و پیکان چنین بازتاب وسیعی پیدا کند و تا این حد به ضرر خودش تمام شود. او در روزهای خوب تیمش، نسنجیده ترین حرف های ممکن را زد تا با شورش دسته جمعی هواداران مواجه شود. پشیمانی عالیشاه از همان دقایق اول بعد از مصاحبه مشخص بود؛ جایی که رسانه منتشر کننده این گفت وگو احتمالا با درخواست های مکرر خود امید چندین بار اقدام به تغییر و تعدیل نسبی تیتر مصاحبه کرد، اما دیگر کار از کار گذشته بود و آب در فضای مجازی، این کاسه به آن کاسه می شد.

حالا امید رسما رودرروی برانکو قرار گرفته و رجوع به موارد مشابه 4سال گذشته، از آینده نه چندان جالب چنین مواجهه ای حکایت دارد. برانکو در طول دوران کارش روی نیمکت پرسپولیس برخوردهای چکشی و بسیار قاطعی با بازیکنان زیاده خواه داشته که آخرین آنها محسن مسلمان بوده است؛ بهترین پاسور لیگ که در کشاکش محرومیت و اوج تنگدستی پرسپولیس کنار گذاشته شد. بنابراین عجیب نیست که به سرعت شایعاتی در مورد حذف امید از تیم و یا حداقل نیمکت نشینی او تا پایان فصل مطرح شود.

بازی دو سر باخت
مشخص نیست موقع انجام این مصاحبه عجیب چه چیزی در ذهن عالیشاه گذشته، اما در هر صورت او به وضوح یک بازی باخت- باخت را شروع کرده است. پرسپولیس روزهای بسیار حساس پایان فصل را با رؤیای موفقیت در 3 جام پشت سر می گذارد. در هر سه جام هم رقابت سرخپوشان با رقبای گردن کلفت، کاملا میلی متری پیگیری می شود. بنابراین اگر تیم در ادامه مسیر به مشکل بخورد، هیچ کس از جای خالی عالیشاه سخن نخواهد گفت، بلکه عمدتا از نقش او در بحران آفرینی برای یک مجموعه موفق سخن به میان می آید. در نقطه مقابل اگر پرسپولیس به کسب نتایج خوب ادامه بدهد و فصل را با خوشی به پایان برساند، باز این خود امید است که ضرر کرده؛ کسی که خودش را از چشم برانکو و هواداران انداخته و شاید دیگر آینده ای در این تیم نداشته باشد.

واقعا مصدوم بود؟
مصاحبه اعتراضی عالیشاه اما پرونده یک ابهام قدیمی را هم دوباره به جریان انداخته است. یک روز پیش از نخستین بازی این فصل لیگ قهرمانان برابر پاختاکور، مشخص شد عالیشاه جایی در ترکیب اصلی ندارد. به این ترتیب او در میانه های آخرین تمرین تیم، ورزشگاه را به بهانه کمردرد ترک کرد. در آن زمان شایعه شد عالیشاه مصدوم نبوده و چون از نیمکت نشینی اش ناراحت شده اقدام به ترک تمرین کرده. در آن زمان امید واکنش بسیار تندی به شایعات نشان داد و گفت از حاشیه سازان شکایت می کند، اما حالا که نارضایتی او علنی شده، هواداران در مورد آن مصدومیت هم به شک افتاده اند. آیا عالیشاه بازی با پاختاکور را واقعا به دلیل مصدومیت از دست داد؟

به سود رقبا
نکته آخر اینکه ناز و کرشمه عالیشاه در برهه ای اتفاق می افتد که خطوط میانی و هجومی پرسپولیس مملو از بازیکنان مدعی و مستعد است. به این ترتیب شانه خالی کردن امید از رقابت، به سود سایر رقبا تمام خواهد شد؛ بازیکنانی مثل سیامک نعمتی، مهدی شریفی یا حتی سعید کریمی و محمد امین اسدی که ممکن است بیش از قبل به بازی گرفته شوند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • قلمراد دوم
  قلمراد دوم :
  این حرکت عالیشاه حتی اگه رسانه ای نمیشد و فقط تو رخکتن اتفاق میوفتاد برانکو باهاش برخورد میکرد چون به روح تیمی لطمه میزنه و تلاش تمام تیم رو زیر سوال میبره پرسپولیس دیگه اون تیمی نیست که باند یه بازیکن واسه کل باشگاه تصمیم بگیره وقتی سید جلال کاپیتان تیم با تمام وجود تمرین میکنه و تو زمین بازی با تمام وجود در تمام ثانیه ها میجنگه نشون میده که پرسپولیس دیگه اون تیمی نیست که برای فیکس شدن باید عضو باند فلان بازیکن باشی پرسپولیس دیگه یه باشگاس که دستکم تو بخش تیم فوتبال و نه مدیریتی داره حرفه ای عمل میکنه هوادارم داره همین راه رو میره پس موش ندوون که برانکو سوسکت میکنه
 • اسلان خلیلی
  اسلان خلیلی :
  پروفسور خودش بهترین تصمیم رادر مورد عالیشاه خواهد گرفت,
  مهم حمایتهای کامل ما هواداران از تصمیمات پروفسور می باشد,هر چند این تصمیمم مثلا بازگشت مهدی طارمی باشد,

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن