خلیلی: میزبانی در حد نام پرسپولیس انجام می دهیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 590 ] - یکشنبه, 18 فروردین 1398

خلیلی: میزبانی در حد نام پرسپولیس انجام می دهیم

 سرپرست تیم پرسپولیس گفت: همه کارها را به عنوان میزبان بازی با الاهلی انجام دادیم اما عربستانی ها خواستند برخی از کارهایشان را مثل زمین تمرین خودشان هماه... 5 out of 5 based on 2 ratings.
خلیلی: میزبانی در حد نام پرسپولیس انجام می دهیم

 سرپرست تیم پرسپولیس گفت: همه کارها را به عنوان میزبان بازی با الاهلی انجام دادیم اما عربستانی ها خواستند برخی از کارهایشان را مثل زمین تمرین خودشان هماه...

ارتش سرخ دات كام :

 سرپرست تیم پرسپولیس گفت: همه کارها را به عنوان میزبان بازی با الاهلی انجام دادیم اما عربستانی ها خواستند برخی از کارهایشان را مثل زمین تمرین خودشان هماهنگ کنند.

محسن خلیلی در گفت وگویی، در خصوص وضعیت پرسپولیس برای بازی مقابل الاهلی عربستان گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده 2 روز زودتر به امارات رفتیم و خوشبختانه همه کارهای اقامت و تمرینات هماهنگ شده است. ما در هتل ماریوت دوبی مستقر هستیم و دو جلسه تمرین تا قبل از بازی خواهیم داشت و از آنجایی که بلیت برگشت برای روز سه شنبه بعد از بازی پیدا نشد به همین دلیل چهارشنبه بعدازظهر به تهران خواهیم آمد.

وی درباره اینکه پرسپولیس میزبان الاهلی است و چه اقداماتی در این خصوص انجام گرفته، افزود: همه کارها را به عنوان میزبان هماهنگ کردیم اما الاهلی خواسته هایی داشت و می خواستند خودشان برخی کارها را هماهنگ کنند. ما برای آنها هتل هماهنگ کردیم اما آنها خواستند تا خودشان زمین تمرین را هماهنگ کنند اما با این همه ما برای داوران، ناظران و همه مسئولان برگزاری بازی بلیت و هتل را هماهنگ کردیم تا به عنوان میزبان کارها را به بهترین شکل انجام دهیم.

خلیلی درباره وضعیت امید عالیشاه و اینکه او چه زمانی به تمرینات پرسپولیس بر می گردد و شایعه کنارگذاشتن او از پرسپولیس صحت دارد یا خیر، گفت: مثل همه بازی های دیگر آقای برانکو 2 روز قبل از بازی لیست بازیکنان را به من داد تا هماهنگی استقرار بازیکنان در هتل را انجام دهم اما اسم امید عالیشاه نبود و من سوالی درباره او نکردم. اینکه گفته می شود قرار است عالیشاه به کمیته انضباطی باشگاه معرفی شود صحت ندارد و استنباط من این است که این بازیکن فقط در همین بازی همراه ما نیست چرا که اگر موضوع دیگری در میان بود حتماً آقای برانکو به صورت کتبی به من اطلاع می داد.

سرپرست تیم پرسپولیس در خصوص بلیت فروشی این بازی هم تصریح کرد: گیت هایی هم در نظر گرفته شده تا هواداران بتوانند در ورزشگاه بلیت بخرند و امیدوارم که ایرانیان مقیم دوبی و شهرهای اطراف با حضور در ورزشگاه الوصل از ما حمایت کنند. همه تلاش ما این است که میزبان شایسته ای باشیم و کارها را انجام دادیم تا در شأن نام و هواداران پرسپولیس میزبان خوبی باشیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن