پرسپولیس رکورد السوما را می شکند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1017 ] - یکشنبه, 18 فروردین 1398

پرسپولیس رکورد السوما را می شکند؟

عمر السوما این فصل عملکرد بسیار خوبی داشته و حالا خطرناک ترین بازیکن الاهلی به شمار می رود. بازیکنی که حتما برانکو و بازیکنانش تا امروز راه های مهار او را به ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پرسپولیس رکورد السوما را می شکند؟

عمر السوما این فصل عملکرد بسیار خوبی داشته و حالا خطرناک ترین بازیکن الاهلی به شمار می رود. بازیکنی که حتما برانکو و بازیکنانش تا امروز راه های مهار او را به ...

ارتش سرخ دات كام :

عمر السوما این فصل عملکرد بسیار خوبی داشته و حالا خطرناک ترین بازیکن الاهلی به شمار می رود. بازیکنی که حتما برانکو و بازیکنانش تا امروز راه های مهار او را به خوبی مرور کرده اند و به اندازه ب کافی او را می شناسند. مهار مهاجم سوریه ای الاهلی از آن جهت برای قرمزها اهمیت دارد که آنها در این بازی نیاز به پیروزی دارند.

پرسپولیس از دو بازی قبلی اش در آسیا تنها یک امتیاز گرفته اما حریف عربستانی اش سه امتیازی است و اگر به الاهلی هم امتیاز بدهد، شانس صعود از مرحله ی گروهی را از دست خواهد داد. تیم برانکو دو سال پیش الاهلی را در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شکست داد که در بازی رفت آن مرحله، عمر السوما خیلی زود دروازه پرسپولیس را باز کرد. البته خط دفاع پرسپولیس در بازی برگشت خیلی خوب از پس کنترل این بازیکن برآمد و همین از کار انداختن السوما بود که زمینه ساز برتری قرمزها شد.

حالا دو تیم باز هم در شرایطی به مصاف هم خواهند رفت که این مهاجم سوری امید اول الاهلی برای گلزنی به شمار می رود. او در لیگ عربستان تاکنون 17 گل زده و میانگین هر 100 دقیقه یک گل را دارد. این در حالی است که السوما پیش تر دو بار هم کفش طلای لیگ عربستان را تصاحب کرده و امیدوار است هت تریک کند.

السوما همچنین در لیگ قهرمانان آمار قابل اتکایی دارد. 2 گل در 180 دقیقه به منزله میانگین 90 دقیقه یک گل است که زنگ خطر را برای پرسپولیسی ها به صدا درمی آورد. حالا این وظیفه ی خط دفاعی پرسپولیس است که به رهبری سیدجلال حسینی زهر این مهاجم شوت زن و سرزن را بگیرد و شانس صعود قرمزها را زنده نگه دارد. این بازی در واقع دوئل دوباره ی بیرانوند و مدافعان پرسپولیس با عمر السوما به حساب می آید که باید ببینیم آیا پرسپولیسی ها می توانند رکورد گلزنی او را بشکنند؟


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپاهان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 4 اسفند 1398 / ساعت : 16:15
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن