تردید برانکو در یک انتخاب؛ سروش یا بشار؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 644 ] - دوشنبه, 19 فروردین 1398

تردید برانکو در یک انتخاب؛ سروش یا بشار؟

در حالی که به نظر می رسد برانکو برای ترکیب اصلی اش در جدال برابر الاهلی به جمع بندی نهایی رسیده است اما در خصوص یک انتخاب، پروفسور سرخ ها در دقیقه 90 تصمیم گی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
تردید برانکو در یک انتخاب؛ سروش یا بشار؟

در حالی که به نظر می رسد برانکو برای ترکیب اصلی اش در جدال برابر الاهلی به جمع بندی نهایی رسیده است اما در خصوص یک انتخاب، پروفسور سرخ ها در دقیقه 90 تصمیم گی...

ارتش سرخ دات كام :

در حالی که به نظر می رسد برانکو برای ترکیب اصلی اش در جدال برابر الاهلی به جمع بندی نهایی رسیده است اما در خصوص یک انتخاب، پروفسور سرخ ها در دقیقه 90 تصمیم گیری می کند. پیش بینی می شود پرسپولیس برابر الاهلی با کمترین تغییر در مقایسه با بازی های اخیرش به میدان برود. در این میان اخبار رسیده از اردوی سرخ ها در امارات از این حکایت دارد که برانکو در دقیقه 90 تصمیم نهایی در مورد حضور یکی از 2 مهره شاخص خط میانی اش یعنی بشار رسن و سروش رفیعی را خواهد گرفت که البته به نظر می رسد انتخاب رسن برای حضور در ترکیب فیکس پرسپولیس در امارات محتمل تر است.

بشار که در برابر پیکان زمینه ساز گل اول سرخ ها شد این روزها آماده تر از سروش رفیعی به نظر می رسد. البته سروش در مقایسه با ابتدای فصل عملکرد بهتری را برای پرسپولیس داشته است و اتفاقا در دربی نیز توانست پروفسور سرخ ها را مجاب کند تا در ترکیب اصلی پرسپولیس به میدان برود. با این حال برانکو تا آخرین تمرین سرخ ها در امارات این 2 مهره تاثیرگذار تیمش را به صورت جدی زیر نظر می گیرد تا در نهایت یکی از این 2 نفر را برای حضور در جمع 11 بازیکن اصلی تیمش در برابر نماینده عربستان انتخاب نماید.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 18:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن