دو دوتا چهارتا؛ برانکو جانشین کی روش نمی شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 738 ] - دوشنبه, 19 فروردین 1398

دو دوتا چهارتا؛ برانکو جانشین کی روش نمی شود

1. همه نگران، بخاطر اینکه شایعه شده برانکو می رود تیم ملی. آن هم درست در آستانه بازی آسیایی طرح چنین شایعاتی همه هواداران پرسپولیس را نگران کرده. یک دلیل آن ه... 5 out of 5 based on 1 ratings.
دو دوتا چهارتا؛ برانکو جانشین کی روش نمی شود

1. همه نگران، بخاطر اینکه شایعه شده برانکو می رود تیم ملی. آن هم درست در آستانه بازی آسیایی طرح چنین شایعاتی همه هواداران پرسپولیس را نگران کرده. یک دلیل آن ه...

ارتش سرخ دات كام :

1. همه نگران، بخاطر اینکه شایعه شده برانکو می رود تیم ملی. آن هم درست در آستانه بازی آسیایی طرح چنین شایعاتی همه هواداران پرسپولیس را نگران کرده. یک دلیل آن هم ربط داده شده به فرسایشی شدن پروسه معرفی جانشین کی روش از یک سو و عدم پرداخت طلب هفتصدهزار دلاری او از پرسپولیس. به همین دلایل نتیجه گرفته شده که می خواهند او را فراری دهند و بفرستند فدراسیون تا به اهداف خود برسند!

2. اگر برانکو سرمربی تیم ملی شود یعنی صحت همه ادعاهای کی روش. مهم تر اینکه یعنی پس صحت داشت که برانکو گزینه وزارت بوده برای جانشینی سرمربی پرتغالی!

3. دو دو تا می شود چهار تا. برانکو برود تیم ملی، وزارت باید مسوولیت نتایج تیم ملی را برعهده بگیرد. چه خوب باشد نتایج چه بد! همچنین وزارت باید ترکش های هوادران شاکی پرسپولیس را هم به جان بخرد که طاقت ندارند دوری برانکو را حتی برای روزی روزگاری تحمل کنند چه رسد آخر همین فصل. علاوه بر اینها وزارت باید مسوولیت نتایج سرخ ها بدون برانکو را هم به جان بخرد. به همین دلایل دو ماه قبل در استوری نوشتم برانکو سرمربی تیم ملی نمی شود. سر حرفم هستم ولو اینکه سیب افتاده از آسمان تا به زمین برسد صد تا چرخ می خورد.

4. این استدلال که گفتیم یعنی دو دو تا چهار تا. وزارت ورزش و فدراسیون زرنگ تر از ما هستند و ریاضی شان خیلی بهتر از ما که دو دو تای شان چهار نشود. پس برانکو به باور ما سرمربی تیم ملی نمی شود.

5. سیب تا به زمین برسد هزار چرخ می خورد. با این وجود شاید تصور کنید در نوشتن چنین یادداشتی با در نظر نگرفتن همه جوانب و احتیاط و ملاحظه کاری ریسکی خطرناک را به جان خریده باشم . با باورها نوشتم نه به مصلحت. نوشتم چون هر چه دو دو تا کردم شد چهار تا!!

*حسین قدوسی

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن