برانکو: برتری 2 بر صفر مقابل السد گویای کار سخت ما در بازی فرداست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1063 ] - دوشنبه, 19 فروردین 1398

برانکو: برتری 2 بر صفر مقابل السد گویای کار سخت ما در بازی فرداست

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از الاهلی عربستان به عنوان یکی از باثبات ترین تیم های این کشور در 10 گذشته یاد و تأکید کرد، سرخپوشان در این بازی به دنبال پیروزی خو... 5 out of 5 based on 2 ratings.
برانکو: برتری 2 بر صفر مقابل السد گویای کار سخت ما در بازی فرداست

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از الاهلی عربستان به عنوان یکی از باثبات ترین تیم های این کشور در 10 گذشته یاد و تأکید کرد، سرخپوشان در این بازی به دنبال پیروزی خو...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از الاهلی عربستان به عنوان یکی از باثبات ترین تیم های این کشور در 10 گذشته یاد و تأکید کرد، سرخپوشان در این بازی به دنبال پیروزی خواهند بود.

برانکو ایوانکوویچ پس از پایان آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار با الاهلی عربستان اظهار داشت: قبل از هر چیز باید از باشگاه الوصل به خاطر شرایط خوب میزبانی و در اختیار گذاشتن استادیوم تشکر کنم که باعث  شد خودمان را خیلی بهتر برای بازی با الاهلی عربستان آماده کنیم. الاهلی در میان چهار تیم برتر عربستان قرار دارد و در 10 سال اخیر در کنار الهلال از باثبا ترین تیم های عربستان بوده است.

برتری 2 بر صفر الاهلی مقابل السد گویای کار سخت ما در بازی فرداست
وی در ادامه افزود: واقف هستیم بازی خیلی سخت و نامعلومی در پیش داریم. نتیجه آنها مقابل السد و پیروزی 2 بر صفر تیم عربستانی گویای کار سخت ما در دیدار فردا (سه شنبه) است. در مورد تیم مان باید بگویم همه ی بازیکنان به جز ماهینی و انصاری سلامت و در رقابت برای بازی هستند. شایان مصلح نیز به این بازی رسیده است و در رقابت برای حضور در میدان قرار دارد.

به چیزی جز پیروزی مقابل الاهلی فکر نمی کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که چقدر امیدوار است تا با پیروزی مقابل الاهلی عربستان روند موفقیت های سال 98 خود را تداوم ببخشد، گفت: طبیعی است که به چیزی جز پیروزی و برد فکر نمی کنیم. باخت ما در بازی مقابل السد و تساوی مقابل پاختاکور به خاطر اشتباهات داوری بود، اما این فوتبال است و سال گذشته نیز در همین زمان در چنین موقعیتی قرار داشتیم و شرایط بهتری نداشتیم.

ما در هر بازی به برد، برد و برد فکر می کنیم
برانکو در پاسخ به این پرسش که «هواداران پرسپولیس بعد از دیدار مقابل الاهلی عربستان خوشحال خواهند بود؟»، گفت: این موضوع را نباید از من سؤال کنید، چرا که ما در هر بازی به برد، برد و برد فکر می کنیم و طبیعی است که می دانیم کار ساده ای نخواهد بود. ما فقط به برد فکر می کنیم و هواداران نیز بازیکنان را شناختند که از جان و توان خود برای موفقیت مایه می گذارند و خیلی با انگیزه بازی می کنند. آنها قلب شان را برای تیم می گذارند، البته این ورزش و فوتبال است و هیچ وقت نمی توان پیش بینی کرد. میل و شوق ما همیشه برای برد بیشتر است و تا جایی که امکان دارد در کنار برد بازی زیبا هم انجام بدهیم.

می خواهیم بازیکنان الاهلی را مجبور به دفاع کنیم و بر بازی تسلط داشته باشیم
وی در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه «با توجه به حضور پرسپولیس در فینال دوره گذشته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، امکان دارد فردا الاهلی نیز مانند پاختاکور با یک باز بسته و دفاعی در میدان حاضر شود. آیا بازیکنان پرسپولیس خود را برای چنین شرایطی آماده کرده اند؟»، گفت: فکر می کنم ایده اصلی الاهلی بستن بازی نباشد، اما می خواهیم آنها را مجبور به دفاع کنیم و بر بازی تسلط داشته باشیم. ما می خواهیم تیم برتر میدان باشیم و از هر امکانی استفاده کنیم تا اُفت نکنیم.

سرحال بودن بازیکنان خیلی مهم است
سرمربی تیم پرسپولیس در خصوص تأثیر انگیزه و امیدواری بالای بازیکنان پرسپولیس در نتیجه دیدار فردا عنوان کرد: این سرحال بودن خیلی مهم است و اگر بچه ها سرحال نباشد نتیجه ای نیز حاصل نخواهد شد و به همین خاطر خوشحال هستم.

برانکو در مورد حضور هواداران ایرانی مقیم امارات در ورزشگاه و حمایت آنها از سرخپوشان در دیدار مقابل الاهلی گفت: یکی از دلایلی که ما دبی را برای میزبانی انتخاب کردیم به خاطر هواداران ایرانی حاضر در امارات است و انتظار داریم تا در دیدار فردا استادیم را پر کنند و همه از بازی لذت ببریم و آماده پیروزی باشیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق تغییرات مدیریتی باشگاه هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
تراکتور
تراکتور
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : بیژن حیدری
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن