شاید این ماجرا آبستن خیز بزرگی است

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1410 ] - دوشنبه, 19 فروردین 1398

شاید این ماجرا آبستن خیز بزرگی است

با اینکه پیگیرِ مداوم و بیننده هرهفته ای برنامه نبودم، اما دوشنبه های بی «نود» را تصور کردن، سخت است و سخت تر، نبود تو روی صندلی ای که از روی آن بارهای بار، ش... 4 out of 5 based on 8 ratings.
شاید این ماجرا آبستن خیز بزرگی است

با اینکه پیگیرِ مداوم و بیننده هرهفته ای برنامه نبودم، اما دوشنبه های بی «نود» را تصور کردن، سخت است و سخت تر، نبود تو روی صندلی ای که از روی آن بارهای بار، ش...

ارتش سرخ دات كام :

با اینکه پیگیرِ مداوم و بیننده هرهفته ای برنامه نبودم، اما دوشنبه های بی «نود» را تصور کردن، سخت است و سخت تر، نبود تو روی صندلی ای که از روی آن بارهای بار، شفافیت و عدالت را برای فوتبال و هواداران میلیونی اش، فریاد زدی. اگر تو و نود نبودید معلوم نبود نابسامانی های امروز فوتبال مان چندصد برابر بود. برنامه ات هرچه بود، بازیکن و مربی و داور و هوادار می دانستند حتی اگر زمان به عقب برنگردد و به «گل» یا «امتیازِ» از دست رفته شان نرسند، موقعیتی هست که جانب حق را بگیرد و دلخوش بودند که کارشناس برنامه تو تأیید کند که مثلا «بله، پنالتی بود» یا «این گل درست نبود» یا «اینجا باید فلانی اخراج می شد».

در این 20سال، به اقرارِ صریح و به تکرار، خود را «فرزندِ تلویزیون» خوانده ای و بین فرزند و پدر و مادر، کدورت و جر و بحث و جنگ و جدل و دلخوری و قهر و آشتی، «فراوان» و «طبیعی» است. همانطور که سیب روزگار در 19سالگی برایت خوش چرخید تا به جایگاهی که لیاقت و سوادش را داشتی، برسی و بدرخشی، امروز، چرخِ گردون علی الظاهر بر مدارِ نامرادی با توست. اما کسی چه می داند؛ شاید باطنِ ماجراهای اخیر، «خیرِ بزرگی» را آبستن باشد.

در این دو دهه، چندین و چند بار از آزمون اعتماد مردم، روسفید و سربلند بیرون آمدی و محبوبیت و مقبولیت امروزت، ثروتی است که با صدها «صفر» بعد از درشت ترین عدد، محاسبه شدنی نیست. نبودن تو و نود، کمبود کوچکی برای رسانه نیست، اما اگر حالا که در اوجی، این اتفاق بیفتد، بی تردید به ماندگارتر شدنت ختم می شود. و این جمله تکراری در پایان که هیچ وقت کهنه و نقض نمی شود: «آن کس که غربال دارد از پِی می آید.»

*محمدرضا یزدان پرست

مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • omid 110
  omid 110 :
  واقعا نمیدونم چرا بعضیها انقدر این موضوع رو حساس میکنن........مگه قراره چه اتفاقی بیفته..نهایتا برنامه 90 توسط یه مجری دیگه اجرا میشه...یادمون نرفته همین شخص به خاطر حمایت از کیروش چه قدر به پرسپلیس ضربه میزد...حمایتهای اقراطی از کیروش رو فراموش نکردیم...توی همه این سالها هیچوقت در مورد حق پخش باشگاه ها از تلویزیون حرفی نزد..اخه چرا 19سال باید 1نفر مجری باشه..چرا این فرصت نباید در اختیار دیگران قرار بگیره
 • محمد چوبند
  محمد چوبند :
  بله کاملا درسته ، فردوسی پور کجاش عادل بود ، ضرباتی که این اقا به پرسپولیس زد فراموش نمی کنم ،از محرومیت صادقیان تا حمایت کورکورانه از کی روش و با خط کشی که برعلیه تیم ما روی افساید ها می کشید .
  برنامه نود رو بلاخره یه نفر اجرا می کنه .
 • شعبانعلی میردارپاقلعه
  شعبانعلی میردارپاقلعه :
  میخوام صدسال سیاه جاودان نشه. این بی شرف طی این چندسال اخیرپدرپرسپولیس وطرفداراشودرآوردوبعدیک عده احمق بازدارن سنگ این ابله روبه سینه میزنن پس حتمادشمن تیم هستن درلباس دوست

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن