نبی: برانکو خیال پرسپولیس را راحت کرده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1029 ] - دوشنبه, 19 فروردین 1398

نبی: برانکو خیال پرسپولیس را راحت کرده است

پرسپوليس اين روزها شرايط ويژه اي را پشت سر مي گذارد. براي پرسپوليس روزهاي سرنوشت سازي در پيش است و مجموعه عوامل تيم و باشگاه در تلاش هستند كه با ايجاد بهترين ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
نبی: برانکو خیال پرسپولیس را راحت کرده است

پرسپوليس اين روزها شرايط ويژه اي را پشت سر مي گذارد. براي پرسپوليس روزهاي سرنوشت سازي در پيش است و مجموعه عوامل تيم و باشگاه در تلاش هستند كه با ايجاد بهترين ...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپوليس اين روزها شرايط ويژه اي را پشت سر مي گذارد. براي پرسپوليس روزهاي سرنوشت سازي در پيش است و مجموعه عوامل تيم و باشگاه در تلاش هستند كه با ايجاد بهترين شرايط، آينده اي خوب را براي پرسپوليس رقم بزنند. در اين ميان سهم مديريت و هيات مديره در اين برهه ، نقشي انكارناپذير است. با مهدي محمد نبي يكي از اعضاي جديد اما چهره آشناي هيات مديره پرسپوليس تماس گرفتيم تا در خصوص شرايط فعلي و برنامه هاي پيش روي پرسپوليس با او صحبتي داشته باشيم. ماحصل اين گفتگو را مي توانيد در زير بخوانيد:

- پرسپوليس شروع خوبي در سال 98 داشت. در مورد 2 پيروزي اخير تيم براي مان صحبت مي كنيد؟

جا دارد در ابتدا سال نو و اين پيروزي ها را به همه هواداران تبريك بگويم و ان شااله با تداوم اين روزها و شرايط خوب دوباره پرسپوليس در پايان فصل عنوان قهرماني را از آن خود كند. به هر حال تيم هم در دربي شرايط خوبي داشت و هم در بازي برابر پيكان خوب كار كرد. كار تيمي در پرسپوليس تعريف شده است و همه عوامل تيم از بازيكنان گرفته تا كادرفني كه در راس آن آقاي برانكو هستند، عملكرد خوبي را از خود به نمايش گذاشته اند و اين روند موفقيت  با تدابير  مجموعه مديريتي  پرسپوليس ادامه پيدا خواهد كرد.

- چقدر اميداور هستيد كه اين موفقيت ها منجر به  تكرار قهرماني براي پرسپوليس شود؟
اميداوري ها كه زياد است. به اعتقاد من به دست آوردن قهرماني سخت است و حفظ كردن آن سخت تر. اين مساله نشان مي دهد موفقيت پرسپوليس در پايان فصل تا چه حدي مي تواند مهم باشد. در هر صورت در جدول رده بندي رقابت هاي نزديكي را شاهد هستيم و در اين ميان شانس پرسپوليس براي قهرماني زياد است و اميدوار هستم اين شانس و اختلاف امتياز كماكان ادامه داشته باشد و پرسپوليس در پايان فصل شيريني  كسب قهرماني را  براي سومين سال متوالي بچشد.

- نقش و سهم هواداران را در اين موفقيت ها چقدر مي دانيد؟
وقتي يك باشگاه و يك تيم دوران خوب و موفقي را پشت سر مي گذارند، بخشي از آن به كادرفني و مديريت برمي گردد و بخشي هم سهم هواداران و انرژي خوب و مثبتي است كه از سوي هواداران و سكوها منتقل مي شود. اين موارد به هم وابسته است و نقش تكميلي دارد و از هم جداناشدني است. هواداران ما در سرما و گرما در كنار تيم هستند و تا توانسته اند از مجموعه پرسپوليس حمايت كرده اند. اگر پرسپوليس امروز تيم با قدرت و ريشه داري است بخشي مهمي از آن مرهون حضور اين هواداران است.

- پرسپوليس بازي مهمي برابر الاهلي عربستان در پيش روي دارد. در مورد اين ديدار چه نظري داريد؟
پرسپوليس به لحاظ فني در شرايط خوبي به سر مي برد. تيم با توجه به در اختيار داشتن مربي باهوش و با تجربه اي مثل آقاي برانكو و بازيكنان  خوب مثل سيدجلال حسيني و.... ، از نظر فني در وضعيت ايده آلي قرار دارد. به هر صورت من پيش بيني مي كنم با توجه به شناخت كاملي كه كادرفني  از اين حريف دارد، كسب پيروزي در اين بازي براي پرسپوليس دور از دسترس نيست و ان شااله تيم با  كسب امتياز به تهران بازخواهد گشت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن