عرب: پیروزی مقابل الاهلی دلچسب و به موقع بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 385 ] - 9 روز پیش

عرب: پیروزی مقابل الاهلی دلچسب و به موقع بود

ایرج عرب در خصوص بلیت فروشی بازی پرسپولیس و الاهلی عربستان گفت: بلیت فروشی خیلی جالب نبود اما از اینکه هوادارانی که بدون بلیت وارد ورزشگاه شدند خبر ندارم.&nbs... 5 out of 5 based on 1 ratings.
عرب: پیروزی مقابل الاهلی دلچسب و به موقع بود

ایرج عرب در خصوص بلیت فروشی بازی پرسپولیس و الاهلی عربستان گفت: بلیت فروشی خیلی جالب نبود اما از اینکه هوادارانی که بدون بلیت وارد ورزشگاه شدند خبر ندارم.&nbs...

ارتش سرخ دات كام :

ایرج عرب در خصوص بلیت فروشی بازی پرسپولیس و الاهلی عربستان گفت: بلیت فروشی خیلی جالب نبود اما از اینکه هوادارانی که بدون بلیت وارد ورزشگاه شدند خبر ندارم. 

وی درباره استقرار پرسپولیس در یک هتل مدرن در دبی افزود: همیشه گفته ام که وضع باشگاه خوب است چون اگر بگوییم وضع خوب نیست اتفاقی نمی افتد و کسی به ما کمک نمی کند. باید همیشه حرف های امیدوارکننده بزنیم. این بازی برای ما چیزی در حدود 10 برابر هزینه داشت. ما در تأمین هزینه ها با مشکل روبه رو بودیم. این بازی را می توانستیم با یک دهم هزینه در تهران برگزار کنیم.  اما اینجا همه هزینه های ما دلاری شد و هزینه های رفت و آمد و هتل ما دلاری بود و با توجه به هزینه های ارزی کار سخت بود. باید فکری برای اینطور مسائل کرد باید به این مسائل توجه کرد که هزینه های پیش بینی نشده به ما فشار می آورد و باید برای این فکری کرد. 

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اینکه در این باره از سوی وزارت ورزش کمکی به باشگاه ها می شود یا نه تصریح کرد: وزارت ورزش امکان کمک به ما ندارد ما درآمد ثابت اسپانسری داریم. ما روی یک رقم یک دهم حساب می کنیم اما ناگهان باید 10 برابر هزینه کنیم. این 10 برابر ریالی نیست و ارزی است. دیروز خودم در فرودگاه با مشکل انتقال ارز روبه رو شدم باید فکری برای این مسائل کرد. در این مدت تلاش های زیادی انجام شد اما چنین موضوعاتی هم سنگین است.

عرب در خصوص اینکه قرار بود این مشکلات حل شود اما اتفاقی نیفتاده افزود: حدود 2 ماه قبل حرف هایی زد شده چهار روز قبل نامه ای در این خصوص زدم تا این مسئله پیگیری شود. اگر در تهران بودیم یک دهم اینجا هزینه می کردم و حدود 70 هزار تماشاگر هم از ما حمایت می کرد قطعاً درآمد این حضور تماشاگران زیاد بود. ان شاءالله در این باره فکری صورت بگیرد چرا که در این روزها شرایط سختی داشتیم اما به کسی نگفتیم و احساس کردیم اگر از این مشکلات بگوییم روی روحیه تیم اثر منفی می گذارد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن