متفاوت ترین فصل خلیل زاده؛ گلزنِ شجاع!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 891 ] - سه شنبه, 20 فروردین 1398

متفاوت ترین فصل خلیل زاده؛ گلزنِ شجاع!

شجاع متفاوت ترین فصل فوتبالی اش را سپری می کند؛ مثل همیشه گلزن، برخلاف همیشه مطمئن. مدافع سه گله پرسپولیس طبق آمار در آمارهای فردی این فصل جزو بهترین هاست. شج... 5 out of 5 based on 4 ratings.
متفاوت ترین فصل خلیل زاده؛ گلزنِ شجاع!

شجاع متفاوت ترین فصل فوتبالی اش را سپری می کند؛ مثل همیشه گلزن، برخلاف همیشه مطمئن. مدافع سه گله پرسپولیس طبق آمار در آمارهای فردی این فصل جزو بهترین هاست. شج...

ارتش سرخ دات كام :

شجاع متفاوت ترین فصل فوتبالی اش را سپری می کند؛ مثل همیشه گلزن، برخلاف همیشه مطمئن. مدافع سه گله پرسپولیس طبق آمار در آمارهای فردی این فصل جزو بهترین هاست.

شجاع خلیل زاده در چهار سال اخیر به جز یک فصلی که پیراهن سپاهان را پوشید، در همه فصول حداقل سه گل برای تیمش زد. شجاع در این فصل هم به این عادتش ادامه داد و علاوه بر دو گلی که در لیگ زده بود، امشب سومین گل فصلش را به الاهلی زد. گلی که اتفاقا تماشایی ترین گل او هم بود و روی یک ضربه برگردان به ثمر رسید.

شجاع در این فصل علاوه بر اینکه این عادت شیرینش را حفظ کرده، اشتباهات تاثیرگذار فصل قبلش را هم مرتکب نمی شود و یکی از مطمئن ترین بازیکن امسال پرسپولیس بوده است. بازیکنی که بعد از علیپور و سیدجلال در این فصل بیشترین بازی را برای پرسپولیس کرده، به قدری خوب بود که دیگر کسی از نمایش های کم نقص جلال حسینی حرف نمی زند و همه از «زوج دفاعی» پرسپولیس تعریف می کنند تا او را در کنار کاپیتان تیم قرار دهند. 

جالب است در تیم تهاجمی برانکو، شجاع به قدری فعال بوده که طبق آمار متریکا بیشترین لمس توپ را در بین همه بازیکنان این فصل پرسپولیس داشته باشد. البته شجاع برای اینکه نشان دهد در حملات هم ضعفی ندارد، آمار فوق العاده 18درصد نرخ تبدیل شوت به گل را ثبت کرده تا از این حیث هم دومین بازیکن برتر پرسپولیس باشد.

خلیل زاده که این فصل سومین دقت پاس را بین هم تیمی هایش داشت و یک پاس گل هم ارسال کرد، علاوه بر مشارکتی فعال و تاثیرگذار در حملات، در خط دفاع هم متعهد ظاهر شد. شماره سه پرسپولیس بیشترین نبرد هوایی موفق و بیشترین عملکرد دفاعی و دومین بازیکن از حیث توپگیری از حریف را به نام خودش ثبت کرده است. شجاع به طور متوسط در هر مسابقه 4.5 نبرد هوایی برنده می شود، بیش از 7 عملکرد دفاعی نظیر دفع توپ و قطع پاس ثبت می کند و 1.7 توپ از حریف می گیرد. آمارهایی که آمادگی بالای مدافع 30 ساله مازندرانی را نشان می دهد. 


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    شجاع عالی.باید دفاع ثابت تیم ملی باشه..روی کیروش سیاه..

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپاهان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 4 اسفند 1398 / ساعت : 16:15
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن