برد 20

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1655 ] - چهارشنبه, 21 فروردین 1398

برد 20

پرسپولیس توانست بازی روز 20 فروردین را که در ساعت 20 به وقت ایران آغاز کرده بود با برد 20 به پایان ببرد. شرایط قبل از بازی به گونه ای برای پرسپولیس بود که هیچ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
برد 20

پرسپولیس توانست بازی روز 20 فروردین را که در ساعت 20 به وقت ایران آغاز کرده بود با برد 20 به پایان ببرد. شرایط قبل از بازی به گونه ای برای پرسپولیس بود که هیچ...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس توانست بازی روز 20 فروردین را که در ساعت 20 به وقت ایران آغاز کرده بود با برد 20 به پایان ببرد.

شرایط قبل از بازی به گونه ای برای پرسپولیس بود که هیچ راهی جز پیروزی نمی توانست آنها را به امیدواری برساند و شاید به همین دلیل بود که برانکو ترجیح داده بود به تراکم خط میانی خود افزوده و با توجه به بازی درخشان سیامک نعمتی در بازی با پیکان یکی از مهاجمین را کم و با یک هافبک بیشتر بازی را شروع کند.

دیگر تغییر پرسپولیس حضور ترابی در پست غیر تخصصی خود یعنی هافبک راست بود که به نظر می آمد برای تقویت جناح راست پرسپولیس و کمک به مهدی شیری برای مقابله با کاپیتان الاهلی یعنی حسین عبدالغنی صورت گرفته بود. پرسپولیسی ها با طرحی بازی می کردند که در بازیهای اخیر خود بارها آن را اجرا کرده اند و آن چیزی نیست جز استفاده از ضدحملات و زدن گل و با توجه به قابلیت های بسیار خوب خط دفاعی که از آن برخوردارند سعی در حفظ دروازه داشته باشند.

پرسپولیسی ها در آنالیز قبل از بازی می دانستند الاهلی از یک گلزن عالی چون عمر السومه بهره می گیرند از این رو سعی داشتند که توپ به او کمتر برسد و همه شاهد بودیم در معدود لحظاتی که الاهلی در محوطه هیجده قدم صاحب توپ می شد تا چه اندازه خطرناک بودند به گونه ای که دو بار تیر دروازه و دو بار ضربات بسیار خطرناک در پایان نیمه اول و آغاز نیمه دوم زدند که اقبال بلند نماینده کشورمان باعث شد که توپ نماینده سعودی ها منجر به گل نشود.

 پرسپولیس در این بازی در ضدحمله ها بخوبی توپ را تا پشت محوطه هیجده قدم می برد اما در آن منطقه توپها را به آسانی هدر می داد و حتی ورود بودیمیر هم باعث نشد که قابلیت نیروی تهاجمی پرسپولیس افزایش پیدا کند زیرا علیپور و بودیمیر و نعمتی بر خلاف بازی با پیکان مثلث موفقی نبودند.

حضور موفق ترابی در جناح چپ خصوصا در نیمه دوم نشان داد که استفاده از او در سمت راست ایده خوبی نمی تواند باشد. خط دفاعی پرسپولیس در این بازی هم نمایش خوبی خصوصا در سه پست دفاع چپ و دو دفاع میانی داشت اما شیری همچنان شتابزده است و در درگیری های فیزیکی مشکل پیدا می کند.

پرسپولیسی ها همچنان در انتقال توپ در فاز تهاجمی کند هستند و سعی نمی کنند بازی سازی را از خط دفاع شروع کنند.

پرسپولیسی ها بازی را بردند اما بی گمان باید منتظر باشیم با آرامش بیشتر خصوصا در بعد روحی در بازیهای پیش رو نمایش منسجم تری خصوصا در بعد تهاجمی ارائه کنند و اشتباهات خط دفاعي را به كمتر از اين بازي برسانند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    تحلیل مفیدی داشتین جناب عاطف

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن