برد پرسپولیس با مالکیت بالاترو پاس های بیشتر

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 969 ] - چهارشنبه, 21 فروردین 1398

برد پرسپولیس با مالکیت بالاترو پاس های بیشتر

پرسپولیس در شبی که از نظر مالکیت توپ شرایط بهتری از حریف عربستانی اش داشت توانست با دو گل به پیروزی و سه امتیاز با ارزش دست پیدا کند. پرسپولیس در بازی سوم دور... 5 out of 5 based on 5 ratings.
برد پرسپولیس با مالکیت بالاترو پاس های بیشتر

پرسپولیس در شبی که از نظر مالکیت توپ شرایط بهتری از حریف عربستانی اش داشت توانست با دو گل به پیروزی و سه امتیاز با ارزش دست پیدا کند. پرسپولیس در بازی سوم دور...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در شبی که از نظر مالکیت توپ شرایط بهتری از حریف عربستانی اش داشت توانست با دو گل به پیروزی و سه امتیاز با ارزش دست پیدا کند.

پرسپولیس در بازی سوم دور گروهی به اولین بردش در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا دست پیدا کرد. بردی که تا حدودی این تیم را به مبارزه برای صعود به عنوان تیم اول از گروه بازگرداند. بازی پرسپولیس برابر الاهلی هرچند یک بازی نزدیک و پایاپای بود اما پرسپولیس باهوش تر و بابرنامه تر عمل کرد و توانست دو بار دروازه حریف را باز کند.

در این بازی پرسپولیس البته از نظر مالکیت توپ وضعیت بهتری داشت و در پایان بازی میزان مالکیت 58% به 42% به نفع نماینده ایران بود. پرسپولیسی ها در تعداد شوت ها هم عملکرد بهتری داشتند و 12 شوت در برابر 9 شوت حریف زدند هرچند تعداد شوت های درون چارچوب دو تیم سه عدد بود. اما جالب است که از سه شوت در چارچوب پرسپولیسی ها دو گل زدند و سه ضربه بازیکنان الاهلی را بیرانوند گرفت تا 3 به یک در نجات دروازه از حریفش عملکرد بهتری داشته باشد.

برتری در تعداد پاس ها
بازیکنان پرسپولیس در بازی امشب برابر الاهلی 443 پاس به یکدیگر دادند که از این تعداد 349 پاس صحیح بود و این در حالی است که الاهلی 346 پاس داشت که 262 دو پاس آن سالم بود. درواقع پرسپولیس با دقت پاس 79% درصدی در این بخش هم نسبت به دقت 76% حریف بهتر بوده است.

پرسپولیسی ها در بخش های دیگری مثل کرنر و سانتر هم از حریفشان عملکرد آماری بهتری داشته اند. سرخ های ایران 9 کرنر و الاهلی 7 کرنر و همچنین 33 سانتر در برابر 9 سانتر حریف در این بازی داشتند.
مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  کلاماسرتربودیم ومیتوانستیم گل های بیشتری بزنیم
  نمیدانم کم دقتی است یادستورسرمربی فشارنیاوردن بیش ازحدویااحتیاط است
  درهرحال احساس می شدبااندکی فشاربیشترمی شدبازهم گل زد
  نکته دیگر
  بااینکه پیروزشدیم وقاطع هم پیروزشدیم امابه نظرمن تعویض بشارباپودیمیراشتباه بود
  ازوقتی بشارازبازی خارج شدفشارحریف روی دروازه ماآغازشد
  میانه میدان افتاددست حریف وبه سوی دروازه ماهجوم آوردندوحتی توپی به تیردروازه زدند
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  این آمار به این خاطر بود که بودیمیر توی بازی نبود. بازی کردن بودیمیر تیم را در دفاع و پرس تیمی ناقص میکنه. من واقعاً نمیدونم بودیمیر چه مزیتی نسبت به منشا داره!!؟ منشا کند و ساکن بود و گل نمیزد، بودیمیر هم همینطوری است. سنش هم که از منشا بیشتر است. بودیمیر باید از لحاظ بدنی بیشتر آماده باشه تا 60 دقیقه ای که بازی میکنه به دفاع حریف فشار وارد کنه. فصل آینده نیاز به دو مهاجم تاپ داریم. من نمیدونم چرا ذوب آهن با پول کم میتونه بازیکن خارجی خوب بگیره و ما نمی تونیم خارجی خوب بگیریم!!؟

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن