طالقانی: سرمربی جدید تیم ملی بزرگ تر از کی روش است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 704 ] - چهارشنبه, 21 فروردین 1398
طالقانی: سرمربی جدید تیم ملی بزرگ تر از کی روش است

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می گوید سرمربی آینده تیم ملی فوتبال ایران بزرگ تر از کی روش است و به خاطر همین موضوع دنبال تامین بودجه مناسب برای هزینه های است...

ارتش سرخ دات كام :

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می گوید سرمربی آینده تیم ملی فوتبال ایران بزرگ تر از کی روش است و به خاطر همین موضوع دنبال تامین بودجه مناسب برای هزینه های استخدام این مربی هستیم.

کاظم طالقانی در گفت وگویی، درباره انتخاب سرمربی تیم ملی از سوی فدراسیون فوتبال و طولانی شدن این پروسه اظهار کرد: این مهم به زودی انجام می شود. باید تصمیم نهایی توسط کمیته فنی به عنوان کارشناسان فوتبال گرفته شود و افراد مورد نظر که دارای قابلیت هدایت تیم ملی هستند، به ریاست فدراسیون فوتبال معرفی شوند.

وی تاکید کرد: وقتی می خواهید یک کاری را به صورت اصولی انجام دهیم، باید آن را به افراد کاردان محول کنید. تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب سرمربی تیم ملی را پیگیری می کند. تا زمانی که با گزینه موردنظرش به توافق نرسید، آن را اعلام نمی کند ولی به محض انتخاب سرمربی شفاف سازی های لازم صورت می گیرد.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در واکنش به این سوال که چرا پیش از جدایی کی روش درباره سرنوشت نیمکت تیم ملی فوتبال تصمیم گیری نکردند، خاطرنشان کرد: آن موقع لازم به انجام این کار نبود. از طرفی ما زمان کافی برای انتخاب سرمربی را داشتیم. وقتی کار بزرگ می کنید، بودجه بزرگ هم نیاز دارید.

طالقانی با بیان اینکه مردم و اهالی فوتبال خواستار یک مربی بزرگ و کارنامه دار هستند که از نظر مربیگری در جایگاه بزرگ تری هم نسبت به کی روش باشد، افزود: تا زمانی که ما به عنوان خدمت گزاران مردم در فدراسیون فوتبال هستیم، افراد کوچک تر نسبت به مربیان و مدیران سابق را انتخاب نمی کنیم. قطعاً مربی بعدی تیم ملی بزرگ تر از کی روش است.

وی ادامه داد: برای انتخاب چنین فردی نیازمند بودجه و منابع مالی بزرگ هستیم که باید تأمین شود. به همین دلیل هنوز در جریان پروسه تأمین بودجه و انتخاب مربی نیستم.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در واکنش به اینکه طولانی شدن انتخاب سرمربی و جای خالی مربی رو نیمکت تیم ملی در نهایت به سود فدراسیون فوتبال است چرا که موظف به پرداخت حقوق اضافه تا شروع مسابقات نیست؟ گفت: بحث صرفه جویی نیست. انتخاب مربی کارنامه دار برای تیم ملی جمهوری اسلامی ایران که لایق این کشور باشد، زمان بر است.

او یادآور شد: فکر می کنم سرمربی جدید بر اساس تجربیاتی که در گذشته داشتیم، صورت می گیرد تا از نظر فنی و مدیریتی، اتفاق خوب رقم بخورد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن