دنیزلی: پرسپولیس برای قهرمانی 16 بازیکن هم سطح می خواهد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1504 ] - پنجشنبه, 22 فروردین 1398

دنیزلی: پرسپولیس برای قهرمانی 16 بازیکن هم سطح می خواهد!

سرمربی ترک تبار پرسپولیس معتقد بود هر تیمی که قهرمانی و جام می خواهد باید حداقل 16 بازیکن هم سطح داشته باشد. در فوتبال امروز مربیان هرگز قول قهرمانی نمی دهند و... 5 out of 5 based on 4 ratings.
دنیزلی: پرسپولیس برای قهرمانی 16 بازیکن هم سطح می خواهد!

سرمربی ترک تبار پرسپولیس معتقد بود هر تیمی که قهرمانی و جام می خواهد باید حداقل 16 بازیکن هم سطح داشته باشد. در فوتبال امروز مربیان هرگز قول قهرمانی نمی دهند و...

ارتش سرخ دات كام : سرمربی ترک تبار پرسپولیس معتقد بود هر تیمی که قهرمانی و جام می خواهد باید حداقل 16 بازیکن هم سطح داشته باشد.


در فوتبال امروز مربیان هرگز قول قهرمانی نمی دهند و رسانه ها هم از هیچ تیمی به عنوان قهرمان زودهنگام یاد نمی کنند، اما برخی تیم ها ابزاری در اختیار دارند که شانس قهرمانی شان را افزایش می دهد. روزی خبرنگاران از مصطفی دنیزلی که فوتبال تماشاگرپسندی در پرسپولیس ارائه می داد، اما قهرمان نمی شد در این خصوص پرسیدند. سرمربی ترک تبار پرسپولیس حرف جالبی زد و گفت: «هر تیمی که قهرمانی و جام می خواهد باید حداقل 16 بازیکن هم سطح داشته باشد.»

آن روز ها پرسپولیس فاقد 16 بازیکن هم سطح بود و فاصله نفرات اصلی و ذخیره زیاد به نظر می رسید. پس از دنیزلی و به لطف تلاش های حبیب کاشانی که رابطه مطلوبی با ستاره های فوتبال داشت، تیم پرسپولیس خرید های خوبی انجام داد و با سرمربیگری افشین قطبی به عنوان قهرمانی لیگ هفتم رسید تا جمله معروف مصطفی دنیزلی به اثبات برسد. حالا به نظر می رسد تیم برانکو هم چنین شرایطی داشته باشد. علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری، محمد نادری، سیدجلال حسینی، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، بشار رسن، ماریو بودیمیر و علی علیپور نفرات اصلی این تیم به شمار می روند که کنارشان بوژیدار رادوشوویچ، سروش رفیعی، امید عالیشاه، محسن ربیع خواه، سیامک نعمتی و حتی شایان مصلح و حسین ماهینی (در صورت رهایی کامل از بند مصدومیت) را می بینند.

دست برانکو در خط میانی به قدری باز است که می تواند امید عالیشاه را از لیست مسافران امارات و بازی با الاهلی عربستان آن هم به خاطر مصاحبه ای نسبتاً جنجالی خط بزند. برانکو خوب می داند اگر عالیشاه را نداشته باشد مهدی ترابی و سیامک نعمتی را دارد که به راحتی در پست امید عالیشاه بازی کنند. این تعداد نفرات آماده و ترافیک به ویژه در خط میانی به قول مصطفی دنیزلی می تواند حداقل در لیگ برتر فوتبال ایران شانس قهرمانی پرسپولیس برانکو را بالا و بالاتر ببرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن