بت بال

کلانی: برانکو سرمربی تیم ملی نمی شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 387 ] - جمعه, 23 فروردین 1398
کلانی: برانکو سرمربی تیم ملی نمی شود

عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال می گوید با توجه به برگزار نشدن جلسه این کمیته و عدم تصمیم گیری درباره سرمربی بعدی تیم ملی، هیچ گزینه برای تیم ملی مطرح ن...

ارتش سرخ دات كام :

عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال می گوید با توجه به برگزار نشدن جلسه این کمیته و عدم تصمیم گیری درباره سرمربی بعدی تیم ملی، هیچ گزینه برای تیم ملی مطرح نیست.

حسین کلانی در گفت وگویی درباره اظهارات کاظم طالقانی، عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال مبنی بر اینکه از میان پیشنهادهای کمیته فنی فدراسیون فوتبال، سرمربی تیم ملی انتخاب می شود، اظهار کرد: متأسفانه در این مدت زمان جلسه ای نداشتیم. ممکن است در مدتی که من در مسافرت بودم، جلسه ای تشکیل داده باشند ولی به صورت رسمی جلسه ای وجود نداشته است که به من هم به عنوان یکی از اعضای کمیته فنی صورت جلسه را ابلاغ کنند.

وی با تاکید بر اینکه هیچ گزینه ای که برآمده از جلسه کمیته فنی باشد به فدراسیون فوتبال معرفی نشده است، گفت: با توجه به اینکه جلسه ای برگزار نشده، هیچ گزینه ای به عنوان پیشنهاد کمیته فنی جهت تصدی نیمکت تیم ملی معرفی نشده و هنوز مشخص نیست که با چه کسی باید مذاکره صورت گیرد.

عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه انتخاب سرمربی تیم ملی نیازمند تشکیل جلسه و بررسی نکات مختلف است، افزود: سعی من بر این است که در کمیته فنی شرکت کنم و طبق دستور جلسه به نکات مختلف در انتخاب سرمربی تیم ملی بپردازیم. دستور جلسه باید در مورد انتخاب سرمربی و مهم تر از سرمربی درباره برنامه ریزی برای زیرساخت های فوتبال کشورمان باشد. هر کدام از آقایان و کارشناسان نظرات شان را اعلام می کنند و بحث و تبادل نظر می شود تا اینکه به انتخاب نهایی می رسیم.

کلانی ادامه داد: دانش مربی و طرز فکر این مربی اهمیت زیادی دارد. با تجربیاتی که از کار کردن با یک مربی طراز اول کسب کردیم. تمام مسائل مهم مورد بررسی قرار می گیرد.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال در واکنش به اینکه محمود اسلامیان از انتخاب سرمربی تیم تا پایان فروردین خبر داد بود، تاکید کرد: اگر این اتفاق رخ دهد، سرمربی تیم ملی به صورت انتصابی مشخص می شود نه انتخابی. انتخاب به معنای این است که یک کسی را از بین چندین نفر انتخاب کنند. ممکن است هیأت رئیسه یا رئیس هیأت رئیسه گزینه ای را در نظر بگیرند و او را به عنوان سرمربی تیم ملی انتصاب کنند. هر اتفاق ممکن است و از الان در این مورد قضاوت نمی کنم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که مهدی تاج چندی پیش عنوان کرد از بین دو گزینه اروپایی سرمربی تیم ملی را انتخاب می کند و ظاهراً با اعلام نظر کمیته فنی، انتخاب خود را انجام داده است، اظهار کرد: من از این گزینه اطلاع ندارم و این اظهارات را تأیید یا تکذیب نمی کنم اما فکر نمی کنم با توجه به مشغله های تاج، انتخاب سرمربی تیم ملی به این زودی صورت گیرد.

کلانی در ادامه درباره اولویت های کمیته های فنی فدراسیون فوتبال در انتخاب سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: مهم ترین موضوع منافع کشورمان است که از سوی همه اعضای کمیته فنی و فدراسیون فوتبال در ارجحیت قرار دارد. ما گزینه ای را انتخاب می کنیم که به درد مملکت بخورد. بعد از این، زیر بار حرف یک مربی نمی رویم و به ساز این مربی نمی رقصیم. فرقی نمی کند مربی ایران باشد یا خارجی بلکه باید طبق چارچوب ها عمل کند.

او درباره احتمال توافق فدراسیون فوتبال با برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی تیم ملی در پایان فصل جاری، گفت: تا جایی که من شنیدم و این موضوع را دنبال کردم، به این نتیجه رسیدم که برانکو به هیچ وجه شرایط و موقعیتش در پرسپولیس را از دست نمی دهد. فکر نمی کنم او سرمربی بعدی تیم ملی شود. برانکو الان در موقعیت بسیار محترم و مستمری قرار دارد و در هیچ شکلی نمی خواهد احترام و موقعیت خود و علاقه مردم را از دست بدهد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
بت بال

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپاهان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : بیژن حیدری
جمعه, 6 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 2
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن