پرسپولیس و نادری؛ گرفتار دندان طمع نشوید!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1196 ] - شنبه, 24 فروردین 1398

پرسپولیس و نادری؛ گرفتار دندان طمع نشوید!

يكی از سورپرايزهای نقل وانتقالات زمستانی برای پرسپوليس، محمد نادری بوده است. نادری خوش اقبال بود كه بلافاصله بعد از حضورش در پرسپوليس، خط دفاعی سرخ ها با كمبو... 5 out of 5 based on 14 ratings.
پرسپولیس و نادری؛ گرفتار دندان طمع نشوید!

يكی از سورپرايزهای نقل وانتقالات زمستانی برای پرسپوليس، محمد نادری بوده است. نادری خوش اقبال بود كه بلافاصله بعد از حضورش در پرسپوليس، خط دفاعی سرخ ها با كمبو...

ارتش سرخ دات كام :

يكی از سورپرايزهای نقل وانتقالات زمستانی برای پرسپوليس، محمد نادری بوده است. نادری خوش اقبال بود كه بلافاصله بعد از حضورش در پرسپوليس، خط دفاعی سرخ ها با كمبود بازيكن مواجه شد و او توانست فرصت عرض اندام پيدا كند.

اين بازيكن ابتدا در پست دفاع ميانی محك خورد، اما خيلی زود به سمت چپ رفت و آنجا نشان داد چه توانایی هایی دارد. نفوذهای سريع نادری به زمين حريف و مخصوصا حركات مورب و غيرقابل پيش بينی او، ويژگی خاص اين بازيكن است؛ كاری كه پارسال به شكل ناقص تر از سوی صادق محرمی انجام می شد و در نيم فصل نخست جای آن در بازی قرمزها خالی بود.

نادری به طور قرضی و تا پايان فصل از باشگاه كورتريك بلژيك جذب شده و با توجه به اينكه در آن تيم به نادری بازی داده نمی شد، پرسپوليسی ها از الان بايد مذاكره برای جذب قطعی اين بازيكن را شروع كنند. البته طبیعی است که در این شرایط باشگاه با طمع و دندانگردی احتمالی از طرف تیم بلژیکی یا احیانا مدیر برنامه های نادری مواجه شود، اما نباید قیمت او ناگهان سر به فلک بکشد.

به هر حال نادری در ازای مبلغی حدود 60 هزار دلار پرسپولیسی شده است. اگر حضور در این تیم نبود و او کماکان در تیم سطح پایین بلژیکی به نیمکت می چسبید، شاید در اوج جوانی حتی کل فوتبالش به خطر می افتاد، اما حالا که او مدیون قرمزها شده باید بداند تمدید آسان قرارداد و حفظ شرایط فعلی ارزشمندتر از درخواست های مالی هنگفت است.

به نظر می رسد باشگاه باید برای جذب قطعی نادری عجله کند، اما هول نشود. بین این دو، مرز باریکی وجود دارد که رعایتش فقط از عهده حرفه ای ها بر می آید.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن