وطنخواه: برتری پرسپولیس برابر الاهلی غیر قابل تصور بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 479 ] - شنبه, 24 فروردین 1398

وطنخواه: برتری پرسپولیس برابر الاهلی غیر قابل تصور بود

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برتری برابر تیم خوب الاهلی غیر قابل تصور بود که پرسپولیس به خوبی از پس این کار سخت برآمد. رضا وطنخواه در گفت وگویی با ا... 5 out of 5 based on 4 ratings.
وطنخواه: برتری پرسپولیس برابر الاهلی غیر قابل تصور بود

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برتری برابر تیم خوب الاهلی غیر قابل تصور بود که پرسپولیس به خوبی از پس این کار سخت برآمد. رضا وطنخواه در گفت وگویی با ا...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برتری برابر تیم خوب الاهلی غیر قابل تصور بود که پرسپولیس به خوبی از پس این کار سخت برآمد.

رضا وطنخواه در گفت وگویی با اشاره به برتری پرسپولیس برابر الاهلی عربستان گفت: الاهلی از تیم های خوب عربستان است و برتری برابر این تیم غیرقابل تصور بود اما بازیکنان پرسپولیس به خوبی از پس این کار برآمدند و بازی را بردند.

وی افزود: عملکرد پرسپولیس در این بازی خوب بود و بازیکنان حریف را تحت تأثیر قرار داد، تیم های عربستانی درست است که از امکانات خوبی برخوردار هستند اما واقعاً کمی از تیم های ایرانی ترس دارند. الاهلی هم از تیم های پُر مهره آسیا بود و بازیکنان نامی خوبی داشت اما بازیکنان پرسپولیس این گروه را تحت تأثیر قرار دادند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه امسال از این تیم توقع قهرمانی در آسیا می رود، گفت: آرزوی قهرمانی به موضوعی کلیشه ای تبدیل شده است اما پرسپولیس سال گذشته نشان داد که این کار دور از تصور نیست. می توان با درایت برانکو موفقیت پرسپولیس را شاهد بود. برای قهرمانی چهار عامل لازم است که پرسپولیس سه عامل را دارد اما با این حال امیدواریم که امسال اتفاقات خوبی رقم بخورد.

وی تاکید کرد: باید به زیرساخت های فوتبالمان توجه کنیم که چقدر با تیم های خوب آسیایی تفاوت دارد. خوشبختانه بازیکنان ما با استفاده از استعداد بالای خود می توانند در آسیا هم موفق عمل کنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن