کاشانی: برانکو پرسپولیس را قهرمان نکرده است!

- نظرات : 10 اظهار نظر - بازدید [ 1687 ] - شنبه, 24 فروردین 1398

کاشانی: برانکو پرسپولیس را قهرمان نکرده است!

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به صحبت های مشکوک روز گذشته برانکو ایوانکوویچ واکنش نشان داد و گفت: برانکو پرسپولیس را قهرمان نکرد و شخصیت باشگاه متکی به فرد ... 1 out of 5 based on 14 ratings.
کاشانی: برانکو پرسپولیس را قهرمان نکرده است!

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به صحبت های مشکوک روز گذشته برانکو ایوانکوویچ واکنش نشان داد و گفت: برانکو پرسپولیس را قهرمان نکرد و شخصیت باشگاه متکی به فرد ...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به صحبت های مشکوک روز گذشته برانکو ایوانکوویچ واکنش نشان داد و گفت: برانکو پرسپولیس را قهرمان نکرد و شخصیت باشگاه متکی به فرد نیست!

برانکو ایوانکوویچ باوجود اینکه یک سال دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد اما در نشست خبری روز گذشته به گونه ای صحبت کرد که بیانگر ناراحتی اش از باشگاه و جدایی قریب الوقوعش از پرسپولیس بود. برانکو گفت: «هنوز یک سال دیگر قرارداد دارم ولی در فوتبال قرارداد معنای خاصی ندارد! هیچ وقت نمی دانید قرار است چه اتفاقی رخ بدهد. مهمترین مسئله برایم این است که از کار کردن با بازیکنانم لذت می برم. اینکه یک، دو و یا 6 ماه دیگر چه اتفاقی می افتد را نمی دانم. در فوتبال همه چیز سریع اتفاق می افتد.»

نکته عجیب اما واکنش جعفر کاشانی رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به صحبت های برانکو است. کاشانی در گفتگویی تاکید می کند که شخصیت پرسپولیس متکی به فرد نیست و با رفتن یک نفر، شخصیت پرسپولیس لطمه نمی خورد. وی قهرمانی های پرسپولیس در دو سال اخیر را هم حاصل زحمات مدیران باشگاه می داند نه برانکو!

آقای برانکو روز گذشته طوری صحبت کرد که گویا به زودی از پرسپولیس جدا می شود؟ در جریان صحبت های سرمربی خود هستید؟
- جعفر کاشانی: باشگاه پرسپولیس شخصیتش متکی به فرد نیست؛ به جمع است. جعفر کاشانی که به تنهایی برای پرسپولیس شخصیت نمی آورد. شخصیت را قدیمی هایی برای پرسپولیس آورده اند که خیلی از آنها در خاک آرمیده اند. این شخصیت را می توانند تبلور ببخشند. با رفتن یا آمدن یک نفر شخصیت پرسپولیس لطمه نمی خورد. پرسپولیس باید به روند فرهنگ سازی اش ادامه بدهد.

* اما برانکو دو بار عنوان قهرمانی لیگ را کسب کرده است.
- پرسپولیس دو بار قهرمان شده است. آقای برانکو مربی اش بوده است. برانکو تیم را قهرمان نکرده است! مجموع مدیریت باشگاه نتیجه اش شده است قهرمانی! این چیزها را شما می نویسید که جعفر کاشانی فکر می کند شنلش خیلی چیز است. انسجام مدیریت باشگاه نتیجه اش قهرمانی شده است. تو را به قرآن قلمتان را درست کنید! اگر روزی یک مقدار برنج ناهارشان کم باشد یا پاداششان (جمله را نیمه تمام می گذارد) این قهرمانی ها حاصل مدیریت باشگاه و حمایت بی دریغ هواداران باشگاه است.

* شاید در سال هایی انسجام و همدلی در باشگاه وجود داشته ولی پرسپولیس به خاطر دانش مربیانش و یا مشکلات فنی قهرمان نشده است. با این موضوع موافق هستید؟
- بله ولی وقتی باشگاه منسجم باشد، توانمندی مربی خودش را نشان می دهد! اگر معلم گچ و کتاب نداشته باشد باید چه کار کند؟ مدیریت منسجم باشگاه در چند سال و حمایت مسئولان ورزش و هواداران موجب شده باشگاه به روند پیشرفتش ادامه بدهد و امیدوارم این امر کماکان تحقق پیدا کند.

* با توجه به توقف سپاهان و تراکتورسازی چقدر برای قهرمانی پرسپولیس شانس قائل هستید؟
- پرسپولیس تیم بزرگی است و تیم های بزرگ هم مشکلات خاص خودشان را دارند که تدبیر و اندیشه خاصی را می طلبد. وقتی تیمی قهرمانی می شود، نوک پیکان است و همه می خواهند آن را از نوک پیکان پایین بکشند. باید مدیریت در باشگاه تداوم داشته باشد و با ثبات، کار را پیش برد.

* منظورتان از اینکه می خواهند قهرمان را از نوک پیکان پایین بکشند چه کسانی است؟
- همه می خواهند قهرمان را پایین بکشند تا خودشان قهرمان شوند. پرسپولیس می تواند هنوز هم نوک پیکان باشد. پرسپولیس از بهترین بچه ها و مدیریت برخوردار است. همه اینها به آرامش و همبستگی باشگاه بر می گردد. از قدیم گفته اند در خانه ای که بزرگ تر باشد، آرامش هم هست.

* شما در هیأت مدیره جدید باشگاه هم حضور دارید. برنامه های پرسپولیس برای آینده چیست؟
- خیلی ها می گویند من مدام روی کلمه «باشگاه» تاکید می کنم. بله؛ باشگاه باید زیرساخت و امکانات داشته باشد. باید از الان برای 10 سال بعد برنامه داشت و از نخبگان و فرهیختگان استفاده کرد. پرسپولیس دارد به این سمت می رود. ما یک استادیوم از شهردار وقت گرفتیم و آن را تجهیز کردیم. در باشگاه هم باید از دو پتانسیل استفاده شود که یکی از آنها هوادارانی هستند که دیده نمی شوند. هواداران باید جایگاه داشته باشند و به اصطلاح به بازی گرفته شوند. مگر باشگاه های رئال و منچستریونایتد چه کار می کنند؟

تمام مردم که نمی توانند عضو هیأت مدیره باشند ولی باید فضاهای لازم برای درگیر کردن آنها شکل بگیرد مشاغلی مثل اقتصاد، روابط بین الملل، روابط داخلی و بخش هایی از این دست. بزرگترین آرزوی من این است که پرسپولیس یک آکادمی قوی داشته باشد که بازیکنان جوان را در برنامه ای 10 ساله به تیم اول برساند. باشگاه باید دانشگاه هم داشته باشد. البته پرسپولیس دانشگاه داشت که نمی دانم چه شد. انگار تابلوی دانشگاه خیلی بزرگ بود! ما فقر فرهنگی داریم و باید از همان سنین نوجوانی و نونهالی شروع به کار کنیم.

* شما چندین سال در باشگاه پرسپولیس به عنوان مدیر حضور داشته اید. آیا این برنامه 10 ساله را برای پرسپولیس پیش بینی کرده اید؟
- خیر پرسپولیس برای 10 سال بعد برنامه ای ندارد. البته وزیر ورزش و معاون وی توجه ویژه ای دارند که زیر ساخت ها شکل بگیرد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • صادق پرسپولیسی
  صادق پرسپولیسی :
  چقدر بده که همیشه باید یه نفر باشه که گند بزنه به همه چی
  آرزو میکنم امثال شما لال بودن آقای کاشانی ...
 • MAMAL MAMAL
  MAMAL MAMAL :
  امروز تو ورزشگاه معلوم میشه کی باید بزنه به چاک
 • بهرام عظیمی
  بهرام عظیمی :
  بنده خدا کدام مدیریت? شما از ترس وزیر ورزش جرات ندارید قرارداد منشا را منتشر کنید!
  الان هم برای میلیاردها تومان درآمدزایی پرسپولیس دندان تیز کرده اید
 • farid abadani
  farid abadani :
  یجوری صحبت نکن 40 میلیون هوادار آرزو مرگتو داشته باشن
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  احترامش را نگه دارید و بگذارید اینم خوش باشه.
 • محمد صادق نادریان
  محمد صادق نادریان :
  نهایت هر ساختاری متکی به افرادی است که در آن حضور دارند.سوال از آقای کاشانی؟آیا پرسپولیس ساختاری بهتر از منچستر یونایتد دارد؟در مقابل منچستر پرسپولیس حتی یک زمین تمرین استاندارد ندارد،ساختار حرفه ای که اصلا صحبتش نشود برای همه سنگین تر است.چرا منچستر بعد سر الکس دیگر قهرمان لیگ نشده؟4 مربی عوض کرده؟آقای کاشانی سالهاست یک صندلی در هیئت مدیره پرسپولیس اشغال کرده.هیئت مدیره ای ناشی از یک سو مدیریت.اعضایی که ذیع نفع نیستند چه انگیزه و هدفی را در مدیریت پرسپولیس دارند اگر تیم قهرمان شوند میگویند حاصل مدیریت ما بود،لابد با تشکیل چند جلسه در طول سال و خوردن شیرینی و چای تیم را قهرمان کرده اند،خنده دار اینکه همین هیئت صوری در بیشتر مواقع اصلا وجود خارجی ندارد و باشگاه با یک سرپرست مدیریت میشود!!!!!اگر این ساختار اینقدر قدرتمند است پس چرا قبل برانکو برآیندی نداشت؟بیشتر خبری که از آقای کاشانی منتشر شده این است که ایشان از اتفاقاتی که در باشگاه افتاده اعلام بیخبری کرده اند.وجود شخص ایشان در مدیریت باشگاهی مثل پرسپولیس گواهی آشکار به نبود ساختاری حرفه ای است.
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  بندازینش بیرون پیر خرفت..دقیقا برانکو باعث قهرمانی پرسپولیسه فقط مربی بدنسازش رو نگاه کن...برانکو هست که میتونه از توانایی بازیکنا حداکثر استفاده رو بکنه..این رو کی را ه داده به پرسپولیس..صدسال عقبه از زمان سلام مارو به اعلیحضرت برسون عمو.
 • آرمین اسدی
  آرمین اسدی :
  بابا این همه سال گفتین احترامش بذارین چیزی نگین چون پیشکسوته اما الان دیگه باید جلو همچین آدمایی گرفته شه. من نمیدونم این کیه که باید رئیس هیئه مدیره پرسپولیس باید این باشه. همون زمان که گرشاسبی فراریش دادن اسم همین آقام بود که باید بره. پس چرا ایشون نرفتن؟؟؟؟؟ یا خودت لطف کن برو بیرون یا خودمون باهات برخورد میکنیم آقای به اصطلاح پیشکسوت. شما آدم ..... هستین و ایشون شمارو اونجا نشوندن تا هرگندی میخوایین بزنین به تیم
 • omid 110
  omid 110 :
  سن و سالش رفته بالا و کنترل حرف زدنش رو نداره...فقط بلده بگه باید باشگاه بشیم و رستوران و سینما داشته باشیم...روزی که دور استادیوم شیرودی چرخونده بشه راحت میشیم

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپاهان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 4 اسفند 1398 / ساعت : 16:15
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن