دیسلایک روز؛ وقت نشناس مثل کاشانی

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 770 ] - شنبه, 24 فروردین 1398

دیسلایک روز؛ وقت نشناس مثل کاشانی

«پرسپولیس باید باشگاه شود»، این جمله ای تکراری از زبان یکی از تکراری ترین اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس یعنی جعفر کاشانی است. جعفر کاشانی مدافع سابق پرسپول... 5 out of 5 based on 8 ratings.
دیسلایک روز؛ وقت نشناس مثل کاشانی

«پرسپولیس باید باشگاه شود»، این جمله ای تکراری از زبان یکی از تکراری ترین اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس یعنی جعفر کاشانی است. جعفر کاشانی مدافع سابق پرسپول...

ارتش سرخ دات كام :

«پرسپولیس باید باشگاه شود»، این جمله ای تکراری از زبان یکی از تکراری ترین اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس یعنی جعفر کاشانی است. جعفر کاشانی مدافع سابق پرسپولیس که بین پرسپولیسی ها به تحصیل کرده بودن معروف است، سال ها است که دغدغه باشگاه شدن پرسپولیس را دارد.

کاشانی که چندین سال است عضو یا رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس است در تمام این سال ها که قدرت اجرایی دارد هیچ گامی در راستای بزرگترین دغدغه فوتبالی اش یعنی باشگاه شدن پرسپولیس بر نداشته است. کاشانی در تمام این سال ها هرچند وقت یکبار با انجام یک مصاحبه با اظهارنظر خودش و پرسپولیس را به حاشیه برده است. نکته جالب اما این است که شاید بیشترین کسی که از انتقادهای کاشانی ضربه خورده برانکو است! بله برانکو که در این چند سال پرسپولیسی رویایی ساخته است.

کاشانی در جدیدترین اظهار نظرش که امروز و درست چند ساعت قبل از بازی پرسپولیس و سایپا منتشر شد، اعلام کرده که اگر در این سال ها پرسپولیس موفقیتی آورده حاصل زحمات مدیریت بوده نه برانکو و گفته که پرسپولیس به فرد (برانکو) متکی نیست. صحبتی که با واکنش تند هواداران در فضای مجازی روبرو شد، هرچند کاشانی ساعاتی بعد در مصاحبه ای دیگر اعلام کرد که از منظورش سو برداشت شده است!

اینکه چرا کاشانی چنین صحبتی کرده جای بحث فراوان دارد اما سوال اینجاست که کاشانی که ادعای سیاس بودن را دارد چرا قبل از یکی از بازی های حساس پرسپولیس چنین صحبتی کرده؟ اصلا چه لزومی دارد کاشانی که کوچکترین تاثیری در تصمیمات هیئت مدیره و حتی باشگاه پرسپولیس را ندارد در مورد برانکو و آینده اش صحبت می کند؟ اصلا کاشانی که به دیسیپلین و نظم و باشگاه بودن اعتقاد دارد چرا باید در چنین مسئله حساسی اظهارنظری بی تدبیر داشته باشد؟ آنهم در شرایطی که برانکو ماه ها است حقوقش را نگرفته است.

آقای کاشانی اگر قرار باشد روزی باشگاه پرسپولیس به قول شما باشگاه شود، با این رفتار ها چنین اتفاقی رخ نمی دهد. اتفاقا اگر باشگاه پرسپولیس باشگاه باشد و ساختار داشته باشد و مثلا سخنگوی باشگاه مشخص باشد شاهد چنین اظهارنظرها و ختی دخالت هایی نخواهیم بود. باید دید باشگاه پرسپولیس در خصوص چنین اظهارنظرهایی چه واکنشی دارد و چه زمانی دیگر شاهد چنین اظهارنظرهای پراکنده و جزیره واری در باشگاه پرسپولیس نخواهیم بود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    لعنت بر کاشانی. کاملاً تمرکز برانکو و پرسپولیس را بهم ریخته
  • omid 110
    omid 110 :
    کاشانی و بقیه پیشکسوتها فقط وقتی که دور شیرودی چرخونده بشن از دستشون راحت میشیم

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن